Mehmet Batdal

Mehmet Batdal - 24 Şubat 1986

Futbola Bucaspor'un altyapısında 1999 yılında başlamıştır. 2004 yılına kadar altyapıda oyanayan futbolcu, 2005 yılında profesyonel olmuştur. 2005-2007 sezonları arasında takımında oynayan Batdal, 2007-08 sezonunun ikinci yarısında Altay'a kiralanmıştır. Sezon bitiminde tekrar takımına dönen oyuncu, 2008-2009 sezonunda takımının 1.Lig'e çıkmasına büyük katkı sağlamıştır. Bucaspor ve Altay'da kendini 2006-2008 yılları arasında Türkiye U-21 Milli Takımına kabul ettirmiştir. 18 Mayıs 2010'dan itibaran Galatasaray'ın sarı-kırmızılı formasını giyecektir.

Re: Mehmet Batdal Galatasaray'da

Hayırlı olsun.Şı transfer Mehmet 22 yaşındayken filan gerçekleşse çok sevinirdim ama 24 yaşında oldu.Umarım hala gelişime açıktır kendisi.Bazı eksiklerinin üstüne giderde bir Hakan Şükür olamaz hiç bir zaman ama işimize çok yarayan bir oyuncu olabilir.

Serdar Özkan tranferine göre daha umutlu olduğum bir transfer ama yine'de temkinli olmakta yarar var en son Yaser gelmişti yine ikinci ligden ve şimdi adı bile duyulmuyor.

Mehmet Batdal korktuğunuz gibi kötü bir oyuncu değildir...Umarım takımımıza hayırlı olur.

kanatları iyi çalışan bir takımda 15 golden az atmaz ama ben en son ne zaman kanatlarımız çalışıyordu hatırlamıyorum bile...

nerde ümit davala, hakanünsal,ergün penbe, perez, capone nerde bu futbolcu bozuntuları...

takımın hala sag bek ve sol bek mevkiileri bos. biz garip garip serdar özkan i filan aliyoruz. 5 yılda bir tane adam gibi bek transfer etmez mi bir takım.

servet,m.topal gibi kendini gösterirse işimize yarar,gösteremezse fevzi,yaser vs. olup bi takasta kullanılır yani zararı yok faydası olur mu görücez

vallahı bekleyıp gorecez ınsallah hasan kabze gıbı faydalı olur.yıne ınsallah yaser gıbı cıkmaz.1.95 lık boyu var pıvot santraforda dıyebılırız.lıgde gecen sezon 16 gol hıcde fena degıl hadı bakalım mehmet yuzumuzu kara cıkarma....

Mükemmel bir fiziği var. 1.95'lik boyuna rağmen ayaklarına da çok hakim, teknik bir oyuncu. Çok iyi şut atabiliyor. Yaşı çok genç değil 24 ama yinede genç sayılabilecek bir oyuncu. Eğer şu önümüzdeki 1-2 sene kendini biraz daha geliştirebilirse uzun yıllar takıma faydası olacaktır. Ben sevindim transferine. Hayırlısı olsun...

Geçen seneden beri istediğim bir oyuncuydu bize yararlı olacaktır en azından forvetsiz kalmamak konusunda iyi bir hamle hayırlı uğurlu olsun

Denildiği gibi en azından takımda forvet olarak sahaya Arda'yı çıkarmayacağız. Mehmet fiziki özellikleri ile kilitlenen maçlarda kullanılabilecek bir oyuncu. Umarım hayırlı olur.

Yok artık canım ne Jo'su...Jo adam olsa her cebinden 8 tane Batdal çıkarır,ama değil o ayrı...Ancak yinede Jo ile Batdal kıyası,Messi ile Arda kıyası gibi birşey...

Bayadır Mehmeti yakından takip ediyordum ben canlı canlı izledimde gerçekten pivot santrafor gibi hızlı aynı zamanda ayaklarınada hakim bence jonun bu oynadığının fazlasını hatta çok çok fazlasını rahtlıkla oynar ..