Murat Kaya

Re: 10 # Murat Kaya

Okan Alaşalvaroğlu' Alıntı:
Çok kritik yerlerde önemli katkılar yaptı..
UMARIM bir İSTİKRAR yakalar.
Kaptanlığın verdiği sorumlulukla istikrar yakalayacağına inanıyorum. Kazandığımız Telekom maçının son 30 saniyesinde takım Cem Hoca'nın çizdiği setle hücum etmeyince kaptan olarak arkadaşlarını uyardı. Artık sorumluluklarının bilincinde.

Dünkü oyunundan dolayı tebrikler Murat Kaya,

Bundan sonraki maçlarda da böyle oynarsan bu sayfalara sadece tebrik için gireriz..

Senı dünkü gibi oynarken görmek güzel..

Bi gün o kritik zamanlarda daha 6 saniye dolmadan attığı 3'lükler girmeyecek ve ebediyete kadar bench'te oturacak.Ama o şutları girdigi sürece sıkıntı yok :)

Gittikçe Gökhan Üçoklar'a benzemeye başladı durumu.Yerli rotasyonumuzun Fatih Solak,Murat Kaya,Eren Beyaz,Polat Kocaoğlu,Caner Topaloğlu gibi isimlere kalması çok düşündürücü ve üzücü...

Murat Kaya genel olarak takip ettiğim kadarı ile son top kullanma konusunda çok basit hatalar yapıyor. Senelerdir düzelmedi. Maç içinde çok güzel üçlükler atabiliyor ancak maç sonu geldiği zaman sanki takıma yeni gelmiş gibi hata yapabiliyor. Konsantrasyon eksikliği kaynaklı hatalar genellikle. 2 yıl önce oynanan Telekom çeyrek final serisinden beri takip ediyorum ve ne zaman son top kullansa başaramıyor. Bunun bilinmemesi ve maçın en kritik toplarının hala Murat'a verilmesi ilginç. Deneyim kazanmakla ilgisi de yok bence.

''Nereye gidiyor, daha geliştirtecek kendini. onda potansiyel çooook''.

Evladım bu kadar ruhsuz oynasa kendi takımımda, yemin billah kovarım.

Kaan Can Garip' Alıntı:
''Nereye gidiyor, daha geliştirtecek kendini. onda potansiyel çooook''.

Evladım bu kadar ruhsuz oynasa kendi takımımda, yemin billah kovarım.

bu forumdada var muratı koruyan hele geçen sene murat bir maçta 28 attı diye ilah oldu forumda...biz kötüye tepki vermezsek derlerki he tamam taraftardan ses yok kalsın canım ne olacak galatasaraylıymış.

Merak ediyorum bu forumda Murat Kaya bu takıma faydalıdır, takım için sahada canını dişine takar diyen oynadığı oyundan memnun olan varmı?

Canlı gözlerle her hafta salonda seyreden bir kişi olarak benmi yanılıyorum lütfen biri bana izah etsin..

Dün yine maçta isteksizliği ile çileden çıkardı beni..

Bu sezon büyük ihtimalle Galatasaray forması altında son yılı,beklentim gönderilmesi yönünde ve yerine Ersin görkem'in alınması.