NBA ALL STAR 2010

NBA ALL STAR 2010'U KİM KAZANIR ?

• BATI

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    8
allstar2010logo.png

ALL STAR TAHMİNLERİ

EN ÇOK SAYIYI KİM ATAR :
EN ÇOK RİBAUND KİM ALIR:
EN ÇOK ASİST KİM YAPAR:
EN ÇOK BLOK KİM YAPAR:
MVP KİM OLUR:

EN ÇOK SAYIYI KİM ATAR :LeBRON JAMES
EN ÇOK RİBAUND KİM ALIR:D.Howard
EN ÇOK ASİST KİM YAPAR:Steve Nash
EN ÇOK BLOK KİM YAPAR:D.Howard
MVP KİM OLUR:LeBRON JAMES 8)

Doğu ne zaman kazanmış ki şimdi kazanacak ya...

Batı alır herzaman ki gibi. Zaten Doğu Konferansı'nın bizim Beko Basketbol Ligi'nden ne farkı var ki ? :)

Emre Yuksel' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":231q299k]Doğu ne zaman kazanmış ki şimdi kazanacak ya...

Batı alır herzaman ki gibi. Zaten Doğu Konferansı'nın bizim Beko Basketbol Ligi'nden ne farkı var ki ? :)

lebron gibi bir fark olabilir . )[/quote:231q299k]

Abi Lebron kaç senedir Doğu'da ama birşey göremedik siyah-beyaz fotoğraf karesinden başka =)

Uğur YILMAZ' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":185extrj]

Abi Lebron kaç senedir Doğu'da ama birşey göremedik siyah-beyaz fotoğraf karesinden başka =)

Abi ben bilmem de son 5 sene de Doğu 3 kez kazandı, LeBron 2 kez All-Star MVP'si seçildi falan diyorlar. Ama tabi -miş falan. :)[/quote:185extrj]

Yalandır o Uğur :) :) :) :)

Uğur YILMAZ' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":kxqk8hvi]

Abi ben bilmem de son 5 sene de Doğu 3 kez kazandı, LeBron 2 kez All-Star MVP'si seçildi falan diyorlar. Ama tabi -miş falan. :)[/quote:kxqk8hvi]

Şu doğu konferansı ile batı konferansına bakınca ne görüyorsun Uğur ? Takımlara bakıp samimi cevap ver bana kardeşim. :) Lebron'a karşı antipatisi olan adam bile çıkıp doğu'dan mvp seçer kendisini. Batı'da işler değişiyor yalnız... Seçenek çok.

Abi ben takımlarla ilgili laf söyelemedim zaten. Doğu'da Cavs, Boston, Orlando biraz da Atlanta dışında takım bulana ödül veriyolar. Batı daha güçlerin dengeli dağıldığı ve oturaklı takımların olduğu bir yapıya sahip. Ama bu All-Star ve kısaların ön plana çıktığı bir organizasyon. Ve bir şov işi. Bu şovu Doğu daha iyi yapar gibime geliyor :)

Kadrolara bakıldımı sanki Doğu'nun üstün bir kadrosu varmış gibi gözüküyor.Fakat bence MÜTEVAZİ kadrosuyla Batı bu maçı alır:).Tahminlerim de şu şekilde:

EN ÇOK SAYIYI KİM ATAR :Dwyane Wade
EN ÇOK RİBAUND KİM ALIR:Tim Duncan
EN ÇOK BLOK KİM YAPAR:Dwight Howard
MVP KİM OLUR:KOBE BRYANT :) .

Gerek kadro yapısıyla, gerek anketteki ezici üstünlüğüyle gerekse de 35-24'lük tarihi üstünlüğüyle Doğu diyorum.

EN ÇOK SAYIYI KİM ATAR :LeBron James
EN ÇOK RİBAUND KİM ALIR:D.Howard
EN ÇOK BLOK KİM YAPAR:D.Howard
MVP KİM OLUR:LeBron James ;)

Sayı: Lebron King James
Ribaund: Dwight Howard
Block:Dwight Howard
Asist:Steve Nash
Mvp:Kobe Bryant :)

Sühan Cem' Alıntı:
Tim duncan,amare-nash, kobe oynayacak batı kazanamayacak:) zor iş bunlar. zaten kobe bir mvp'de duncanla alayım diyecektir.

2008'de yok muydu bu oyuncular? 2005 ve 2006'da da Amare hariç vardı.

Kerem SEÇER' Alıntı:
[quote="Sühan Cem":2s28bktb]Tim duncan,amare-nash, kobe oynayacak batı kazanamayacak:) zor iş bunlar. zaten kobe bir mvp'de duncanla alayım diyecektir.

2008'de yok muydu bu oyuncular? 2005 ve 2006'da da Amare hariç vardı.[/quote:2s28bktb]

2008 de Kobe yoktu. sadece şekilsel olarak girdi 30 saniye durdu çıktı..