NBA AllStar 2009

Jürinin kesinlikle kafası güzeldi bugün.Aynı hareketi bizim ülkemizde yapsalar sahaya inerlerdi taraftarlar.Zaten Howard'ı görünce 10 puanı kaldırmak için bekliyorlar.Turniye atsa yine verecekler.Bende 2010'da katılmayı planlıyorum zaten.Tüm takım arkadaşlarımı üst üste yığıp onlara tırmanarak basıcam smacı...

Yine Nate Robinson ve yine tartışmalı bir şampiyonluk.2006'da İdoudala buradada Howard'ın hakikaten hakkı yendi.Finalde oy sistemide çok saçma olmuş.New York taraftarı oy kullandımı sonuç zaten belli olur.Hatta finale çıkması bile haksızdı.Bir Rudy Fernandez kadar etkiliyici smaç yapamdı Nate Robinson.Bir Rudy Fernandez-Dwight Howard finali senelerce konuşulabilirdi.Ama seneyi iple çekiyorum LeBro James'in katıalcak olması bizleri ve özeliklede Uğur'u çok heyecanlandırmıştır :)

All-Star'da yeni yarışma
Kevin Durant, Joe Johnson ve OJ Mayo yeni bir yarışmada mücadele edecekler.

Oklahoma City Thunder forveti Kevin Durant, Memphis Grizzlies'ten OJ Mayo ve Atlanta Hawks'ın all-star oyuncusu Joe Johnson, NBA'in all-star hafta sonunda düzenlediği en son yarışmada karşı karşıya gelecek.

Cumartesi günü etkinlikleri öncesi açık sahada yapılacak olan yarışmanın adı, H-O-R-S-E.

Oyunun kurallarına göre, yarışmacılar sıradaki katılımcının attığı basketin aynısını atmak zorunda. Bunu başaramayan isim, bir harfle cezalandırılıyor. Beş başarısız atış yapan oyuncu, kelimeyi tamamlayıp oyun dışı kalıyor.

NBA'in kuralları gereği yeni yarışmada smaç yapmak yasak.
--------------------------------------------------------

H.o.r.s.e Yarismasini izlemek isteyenler icin
http://www.nba.com/video/channels/allst ... index.html

Salih GOZMEN' Alıntı:
All-Star'da yeni yarışma
Kevin Durant, Joe Johnson ve OJ Mayo yeni bir yarışmada mücadele edecekler.

Oklahoma City Thunder forveti Kevin Durant, Memphis Grizzlies'ten OJ Mayo ve Atlanta Hawks'ın all-star oyuncusu Joe Johnson, NBA'in all-star hafta sonunda düzenlediği en son yarışmada karşı karşıya gelecek.

Cumartesi günü etkinlikleri öncesi açık sahada yapılacak olan yarışmanın adı, H-O-R-S-E.

Oyunun kurallarına göre, yarışmacılar sıradaki katılımcının attığı basketin aynısını atmak zorunda. Bunu başaramayan isim, bir harfle cezalandırılıyor. Beş başarısız atış yapan oyuncu, kelimeyi tamamlayıp oyun dışı kalıyor.

NBA'in kuralları gereği yeni yarışmada smaç yapmak yasak.
--------------------------------------------------------

H.o.r.s.e Yarismasini izlemek isteyenler icin
http://www.nba.com/video/channels/allst ... index.html
Bu yarışmayı Kevin DUrant kazanmadı mı yahu ?

Evet video'da gosteriyor. Kevin Durant odulunu havaya kaldiriyor.
Ben yarismayi izlemeyenler ve kuralarini bilmeyenler icin once o yaziyi copy-paste yaptim. Sonra yarismayi bilincli sekilde izlesinler diye linki verdim.

Not: Videonun son kisminda spiker O.J Mayo. Durant tarafindan gecildi diyor. Ikisi finalde karsilasti ve kazanan taraf Durant oldu. Joe johnson onceden elenen taraf olmustu.

ne çaylakların maçı nede dün geceki yetenek yarışması beni fazla tatmin etmedi. geçen seneki all star new orleans bir başkaydı sanki :)

İnşallah bu gece doğu-batı mücadelesi güzel olurda gözümüz doymuş olur!

Son yıllarda izlediğim en sıkıcı All - Star organizasyonlarından biri . Umarım Büyük maç hepimizin yüzünü güldürür

Son derece zevk aldım yarışmadan. Nate Robinson'un kazanmasını istiyordum gerçek oldu. Adam deli... Superman'in bile üstünden vuruyorsa daha ne söylenilebilir. Ayrıca J.r Smith'den daha iyi smaçlar beklerdim. Rudy Fernandez'de fena değildi ama Robinson hak etti.

burak bence nate hak etmedi çünkü dwight howardın omuzuna bastı ayrıca kendi takım arkadaşına basark bastığı smaçsa güzel değildi bence rudynin hakkını çok fena halde yediler finalde daha güzel smaçlar vuracaktı rudy izleyemedik dwight howardın panyenin yanına vurup yaptığı smaç harikaydı

en iyi 3 smaç;

1. d.howard( panyenin yanına vurup yaptığı smaç!)

2.r.fernandez(gasol la birlikte son anda yaptığ smaç)

3.r.ferfandez(ilk smacı)

Dün geceki yarışmada Rudy Fernandez e sırf beyaz olduğu için düşük puan verdiler.Finale kalmayı haketmişti.Yarışmada favorim JR Smith ti ama onun yaptığı smaçlar çok basitti.Sonradan çağırıldığından hazırlanamamışta olabilir.Nate yine 2 sene önceki smacını vurdu daha farklı şeyler denemeliydi.Nate Robinson kendini sevimli sanıyor ama hareketleri yine her zamanki gibi çok antipatikti.Dwight Howard la finale kaldığında Howard ın kazanması için dua edecektim neredeyse.

Burak Ceyhan' Alıntı:
Son derece zevk aldım yarışmadan. Nate Robinson'un kazanmasını istiyordum gerçek oldu. Adam deli... Superman'in bile üstünden vuruyorsa daha ne söylenilebilir. Ayrıca J.r Smith'den daha iyi smaçlar beklerdim. Rudy Fernandez'de fena değildi ama Robinson hak etti.

Burakcım ben zamanında benche basıp zıplayarak smaç basarken elimi sakatlamıştım.Nedeniyse elimi çembere sertçe vurup içine sokmamdı.Ama gayette basabiliyordum.Demek dün Nate 'in yaptığı gibi bi yere basıp sıçrasam bende yüksek puan alırdım o zaman ha ne dersin??Ayrıca bir diğer yanıldığın nokta.Nate Howardın üstünden sıçramadı kardeşim!!İlk önce sıçradı sonra omzundan destek alarak kendini yukarı çekti!!!Yani bence Nate kesinlikle haketmedi bunu , aynı İgoadalayla kapıştığında olduğu gibi!!