NBA Finalleri 2011 | Miami Heat - Dallas Mavericks

A.Morning döneydi ya dünde maçtaydı zaten içim bir tuhaf oldu:D
2006'dada Miami'yi tuttum bugüne tarafımız belli.Dirk'e büyük saygım var ama kusrumuza bakmasın artık:D

Belki bu seride Miami'yi desteklerdim ama wade,james,bosh gibi yıldızlar buraya geldikten sonra Miami'ye olan sempatim azaldı,zaten favori olan bir takımı desteklemem sonucunda gelecek başarı beni çok fazla mutlu etmeyecek.Bu seride Dallas'ı destekliyorum.

Antipatik Terry'e, canımıza okuyan Barea'ya rağmen Sacto günlerinden beri ezeli rakip ebedi dost Stojakovic'in, yıllardır hak ettiği şampiyonluklara ulaşmak için önlerinde kazanması gereken 4 maç olan Kidd ve Dirk gibi şimdiden efsane olmuş iki yıldızın hatrına Dallas'lıyız. 2 and a half men şimdilik beklesin, ileride şampiyon olurlar.

jordan basketbolu bıraktıktan sonra kimi tutacağım derken mourning'li miami'ye tutunmuştum sonra wade ile daha da sıkı oldu bu bağlar tabii allen iverson'lu 76ers her zaman tuttuğum takımlardan biriydi..(kişisel görüşüm nba takımlar üzerine değil isimler üzerine kurulu olduğundan hangi takımda oldukları çok da umrumda değil)bu seride miami'yi tutuyorum ama dallas da kazanırsa üzülmem açıkçası..nowitzki ve kidd için bu son şans olabilir ama miami için eminim bu şans birçok kez gelecek..

Kidd için son zamanlarına gelirken bir yüzük fena olmaz. Nowiztki için birşey söylemek gerek yok, benim için eski topraklardan Ginobili ile birlikte yerleri farkladır çok sempati duyuyorum ikisine de.

Favori Miami ancak tabiki de gönlüm Dallas'tan yana bir Bostonlu olarak :D Haydi koçlarım bileğinize kuvvet... Ama herşeyden evvel umarım çekişmeli ve zevkli bir seri olur..

Boston ve Lakers takımlarını tutan arkadaşlarımızın Mavs'e iyi dileklerini dilemesi de güzel tabii, onlara gereken cevap verildi zannediyorum daha ilk yılda, şimdi sıra Mavs'de, bekliyoruz..

Pardon semih abi yanlış söyledim :

Salı gecesi 04.00 de ilk maç.
Perşembe gecesi 04.00 de 2.maç.
Pazar gecesi 03.00 de 3. maç.
Salı gecesi 04.00 de 4.maç.
Perşembe gecesi 04.00 de 5. maç gerekirse.
Pazar gecesi 03.00 de 6. maç gerekirse.
Salı gecesi 04.00 de 7. maç gerekirse

Pardon semih abi yanlış söyledim :

Salı gecesi 04.00 de ilk maç.
Perşembe gecesi 04.00 de 2.maç.
Pazar gecesi 03.00 de 3. maç.
Salı gecesi 04.00 de 4.maç.
Perşembe gecesi 04.00 de 5. maç gerekirse.
Pazar gecesi 03.00 de 6. maç gerekirse.
Salı gecesi 04.00 de 7. maç gerekirse

çok güzel denk düşmüş valla.. hiç birinin sabahı cumartesi veya pazar olmasın.. mutlaka iş günü olsun ki işkence olsun.. kalkmam abi.. sabah işe kalktığım saat, 4 maçlarının son 2-3 dakikasını yakalar.. onla idare ederiz.