NBA'de en sevmediğiniz takım(lar)

• Konbuyu başlatan Emin Doğanca
  • Başlangıç tarihi
Re: NBA'de en sevmediğiniz hatta nefret ettiğiniz takım(lar)

Denver başta olmak üzere Los Angeles takımları(clippers da dahil)

Re: NBA'de en sevmediğiniz hatta nefret ettiğiniz takım(lar)

Herkese ve herşeye rağmen önümüzdeki üç sezon içerisinde şampiyon olacağımıza fazlasıyla inanıyorum. En az bir defa olacaktır bu da...

En sevmediğiniz hatta nefret ettiğiniz !
Bence bunlar çok az beyler ...
En iğrendiğiniz , ismini duyunca tuvalete koştuğunuz ve birçok basit sıfatları da ekleyelim olmaz mı ?
Bu takımlarda daha önce çalışıp , mali krizden dolayı kovulanlar veya ailesine veya sevdiklerini tehdit edenler dışında tabi.
Ben Detroit takımını seviyorum , hatta bu takımdan bana her ay hesabıma dolar cinsinden yüklü maaşım yatırılıyor ve ben bu takımın avukatlığını yapıyorum forumda , anlayana tabi !!!

Re:

Göker AKEL' Alıntı:
En sevmediğiniz hatta nefret ettiğiniz !
Bence bunlar çok az beyler ...
En iğrendiğiniz , ismini duyunca tuvalete koştuğunuz ve birçok basit sıfatları da ekleyelim olmaz mı ?
Bu takımlarda daha önce çalışıp , mali krizden dolayı kovulanlar veya ailesine veya sevdiklerini tehdit edenler dışında tabi.
Ben Detroit takımını seviyorum , hatta bu takımdan bana her ay hesabıma dolar cinsinden yüklü maaşım yatırılıyor ve ben bu takımın avukatlığını yapıyorum forumda , anlayana tabi !!!

Beni de yardımcın tayin ettiler abi... :)

Lakers bu kategoride 13 oyla birinci,pistons 11 oyla 2.

İşin ilginç yanı forumda en çok taraftarı olan takımıda lakers en sevilmeyen takımıda . :)

Sevmediğim takımların (San Antoniio , Detroit) arasına Portland maçından sonra Lakers'ıda ekliyorum