Neler yeni

Nevriye Yılmaz

Çok büyük terbiyesizlik yaptığı. Fb yapsa bu olayı normal der idim çünkü tarihlerinde böyle olaylar var ancak Galatasaray'a yakıştıramıyorum. Türkiye'nin batıya açılan penceresi, ülkenin en demokratik kurumu, Tevfik Fikret'lerin takımında etik dışı şeylere müsaade edilmemeli ve Nevriye'ye ceza verilmeli.

Nevriye Fenerde değil Galatasaray'da olduğunun farkına varmalı! Çirkeflik öte tarafa özel bizde olmaz.

Altyapıdaki maçların yarısı benzer skorlarla bitiyor zaten. Ne yapsın, takımına rakip zayıf, çok yüklenmeyin mi desin? 10 yaşındaki çocuklardan da bahsetmiyoruz, yavaş yavaş A takım oynaması gereken yaştaki oyuncular bunlar. Nevriye Yılmaz'ın kişiliğinden kariyeri boyunca çok hoşlanan biri değildim, iyi bir koç olacağını da sanmıyorum ama bu konuda bir terbiyesizlik göremiyorum.

Altyapıdaki maçların yarısı benzer skorlarla bitiyor zaten. Ne yapsın, takımına rakip zayıf, çok yüklenmeyin mi desin? 10 yaşındaki çocuklardan da bahsetmiyoruz, yavaş yavaş A takım oynaması gereken yaştaki oyuncular bunlar. Nevriye Yılmaz'ın kişiliğinden kariyeri boyunca çok hoşlanan biri değildim, iyi bir koç olacağını da sanmıyorum ama bu konuda bir terbiyesizlik göremiyorum.
100 küsür fark yapıp son topu kullanmayan oyuncuya ceza vermekten bahsediyoruz. Ayrıca rakip de bizim takımdan 2-3 yaş küçükmüş. Böyle bir olaya ne gerek vardı?

Şu an konu'yu görüntüleyenler: (Kayıtlı: 1, Misafir: 0)