Nice Yıllara Onur Yavuz...

Ben açıcaktım konuyu tabiki netin azizliğine uğradığım için 2 saattir giremiyorum facede görmüştüm yazıcaktım saatini bekleyelim dedim neyse uzun lafın kısası

Doğum günün kutlu olsun Onur abi :) Nice sarı kırmızılı,mutlu ve sağlıklı yıllara...

Msnde fena tongaya düştün Onur abi :

Ben: Sevdiklerinle beraber nice sarı-lacivert yıllara abi

Onur abi : Hep beraber diyelim :) :) :) :)

Ajan mısın abi yoksa :) :)

Re:

Onur BALCI' Alıntı:
Nice yıllara adaş.

Yeni yaşında her şeyin dilediğince olması temennisiyle...
Resmiyet, tanımamazlık. :)

*

Abi demek için illa aynı karından olmak gerekmiyormuş, bunu öğrendim onun sayesinde.

İyi ki seni tanımışım, iyi ki varsın.

Mutlu yıllar...

İçtenlik, tanımak.

Re: Re:

Onur BALCI' Alıntı:
[quote="Onur BALCI":3rg2zuh7]Nice yıllara adaş.

Yeni yaşında her şeyin dilediğince olması temennisiyle...
Resmiyet, tanımamazlık. :)

*

Abi demek için illa aynı karından olmak gerekmiyormuş, bunu öğrendim onun sayesinde.

İyi ki seni tanımışım, iyi ki varsın.

Mutlu yıllar...

İçtenlik, tanımak.[/quote:3rg2zuh7]

Haha bi an gerçekten birbirinizi sevmediğinizi sancaktım:) Bu bana bir oyun diyodum basın açıklamasıda geldi :)

SeviyoruK seni ekmegi tuza banıp,banıp yer gibi Onur Yavuz

Abim iyiki dogmuşsun nice mutlu yıllara

umarım bu yaşında istifa edersin :)

Onurcum nice yıllara canım. 7 yıl olmus tanısalı. Umarım yeni yasında diledigin hersey gerceklesir. Yeni yasında Erkek takımımız Eurocup'ı alır insallah. Nice senelere sampiyon olursak, kısmetse son hafta Ankaradayız. Bu da benden sana bir hediye olsun buyur. =)

_42785443_morientes300.jpg

Seni kendimden çok seviyorum, doğum gününü kutluyor ve final için evden çıkıyorum : )

Benim hiç abim olmamıştı seni tanıyana kadar, aramızda kan bağı olmasa da en içten şekilde sana abim diyorum, iyi varsın abi iyi ki...

Doğum günün kutlu olsun Onur Abim...

Varlığı ile herkese az-çok bir şeyler katan güzel insana; sağlıklı, mutlu, sarı-kırmızı ve be bizimle birlikte nice yıllar dilerim...

Onur abi iyiki varsın iyiki doğmuşsun da iyiki tanışmışız .
Seni tanımak çok büyük bir onur :)
Hayatın boyunca güzel bir yaşantın olur inşallah herşey gönlünce olur
Nice mutlu yıllara Onur abim :)