NTV NBA programı

All-Star Hafta Sonu ;

16 Şubat cumartesi Çaylaklar Maçı 04:00
17 Şubat pazar Yetenek Müsabakaları 03:10
18 Şubat pazartesi All-Star Maçı 03:20
18 Şubat pazartesi All-Star Maçı 22:00 (Tekrar)

Çaylaklar Maçını izlemek için kendimi yorup ayağa kalkmayacağım ama Yetenek ve Asıl maçı TV'de geceyarısı canlı izlemek bir başka keyif oluyor. Okula her ne kadar pazartesi uykusuz gitcek olsamda buna değer. Kim bilir Lebron belki bir MVP ödülü daha alır... :)

Onur'cum istediğin başka birşey varsa hemen yaz , çünkü bu akşam sayın valimiz ile görüşmem varda , artık isteklerini iletirim ;)

Re: Re:

Onur UNCU' Alıntı:
[quote="Göker AKEL":22hw57jf]Onur'cum istediğin başka birşey varsa hemen yaz , çünkü bu akşam sayın valimiz ile görüşmem varda , artık isteklerini iletirim ;)
Çarşamba için bir daha gidersin di mi abi? :)[/quote:22hw57jf]
Onur o biraz fazla kaçar... Göker Abi vali'yi fazla zorlamasın...
Uğur YILMAZ' Alıntı:
Çaylaklar Maçını izlemek için kendimi yorup ayağa kalkmayacağım ama Yetenek ve Asıl maçı TV'de geceyarısı canlı izlemek bir başka keyif oluyor. Okula her ne kadar pazartesi uykusuz gitcek olsamda buna değer. Kim bilir Lebron belki bir MVP ödülü daha alır... :)
İçimemi doğdu acaba nerden bildim??? :)

Eyvallah Uğur ;) ortada kar yok buz yok ben diyeyim şimdi yani :roll: unutmadan LeBron'a karşı düşüncelerim bu maçtaki olumlu basketbolu ve iki sene önceki All-Star maçındaki o facia gibi olan tek başına bencil oyununu sildi , umarım artık daha da iyi olacak tabi yıllar ve tecrübe faktörü ...

Re:

Göker AKEL' Alıntı:
Eyvallah Uğur ;) ortada kar yok buz yok ben diyeyim şimdi yani :roll: unutmadan LeBron'a karşı düşüncelerim bu maçtaki olumlu basketbolu ve iki sene önceki All-Star maçındaki o facia gibi olan tek başına bencil oyununu sildi , umarım artık daha da iyi olacak tabi yıllar ve tecrübe faktörü ...
Göker Abi LeBron'a karşı görüşlerden en ufak bir olumlu bir gelişme oldu ise çok sevindim. :) Ee yıllar LeBron'ı olgunlaştırmış ne diyelim. Daha da iyi olacaktır. Ne de olsa ''King''...

Hafta Sonu NBA Maçları ;

23 Şubat cumartesi 03:00 Chicago @ Denver NTV Canlı
24 Şubat pazar 21:30 Detroit @ Phoenix NTVSpor Canlı

Hafta Sonu NBA Maçları ;

2 Mart pazar 04:00 Phoenix Suns @ Philadelphia 76'ers NTV Canlı
2 Mart pazar 22:30 Dallas Mavericks @ Los Angeles Lakers NTVSpor Canlı

Hafta Sonu NBA Maçları ;

8 Mart cumartesi 04:00 Utah Jazz @ Phoenix Suns NTV Canlı
9 Mart pazar 23:55 Phoenix Suns @ San Antonio Spurs NTVSpor Bant

Hafta Sonu NBA Maçı ;

16 Mart pazar 01:00 Orlando Magic @ Indiana Pacers NTV Canlı
16 Mart pazar 22:30 Detroit Pistons @ New Orleans NTVSpor Bant

Hafta Sonu NBA Maçları ;

22 Mart cumartesi 01:00 Orlando Magic - Philadelphia 76ers NTV Canlı
23 Mart pazar 23:55 Dallas Mavericks - San Antonio NTVSpor Bant

Normalde 20:00'de başlayan Dallas @ Spurs maçını NTVSpor 23:55'ten - 23:00'a almış gerçekten de çok düşünceli bir davranış !!!

Hafta Sonu NBA Maçları ;

5 Nisan cumartesi saat 03:00 Utah Jazz @ San Antonio NTV Canlı
7 Nisan pazaretsi saat 01:00 Phoenix Suns @ Dallas Mavericks NTVSpor Bant