Ömer Yalçınkaya

Sen neden zahmet edip gittin ki maça photoshop ile hallederdin karelere girmeyi?
Böyle yüzsüz utanmaz bir adam olamaz!

Yeni sezon için ilk önce bu vurdumduymaz photosopcudan kurtulmalıyız. Takımlarla düzgün ilgilenecek, sahip çıkacak bir yetkili lazım.

Arkadaşlar liseli bir ismin kulüple ilişkisini koparmak kolay değil. Mevcut yönetim taraftarın bu isimle ilgili rahatsızlığını biliyor. Seçim sonrası Ömer beyin görevden alınmasına yönelik talebimizi yeniden ileteceğiz. Bunu yaparken yerine bir alternatif sunmamız lazım. Bu konuda önerileri aramızda tartışmalıyız. Ligi ve oyuncu piyasasını bilen bir Genel Menajer ihtiyacımız söz konusu.

Arkadaşlar liseli bir ismin kulüple ilişkisini koparmak kolay değil. Mevcut yönetim taraftarın bu isimle ilgili rahatsızlığını biliyor. Seçim sonrası Ömer beyin görevden alınmasına yönelik talebimizi yeniden ileteceğiz. Bunu yaparken yerine bir alternatif sunmamız lazım. Bu konuda önerileri aramızda tartışmalıyız. Ligi ve oyuncu piyasasını bilen bir Genel Menajer ihtiyacımız söz konusu.
Alternatif bulmak yönetimin işi değil mi yahu..?:) Ayrıca şubeye Ömer Cansever ve Mahmut Recevik bakacaksa Yalçınkaya devam etse de olur, zira aralarında mental olarak bir fark görmüyorum.

Fakat ciddi bir yönetim olacaksa işi bilen piyasaya hakim yabancı bir GM isterim.

Alternatif bulmak yönetimin işi değil mi yahu..?:) Ayrıca şubeye Ömer Cansever ve Mahmut Recevik bakacaksa Yalçınkaya devam etse de olur, zira aralarında mental olarak bir fark görmüyorum.

Fakat ciddi bir yönetim olacaksa işi bilen piyasaya hakim yabancı bir GM isterim.

Doğru doğru :) fakat Ömer bey ve Mahmut beyin yerine biz bir öneri sunsak çok daha iyi olur malum iki isimde piyasayı yakınen tanımıyorlar. Eğer Mustafa Cengiz yönetimi devam ederse yabancı bir isim olacağını sanmam.

Kupa fotoğraflarına nasıl hiç sıkılmadan girebiliyorsa yeni yönetim belli olur olmaz hemen o tarafa geçip kendi yerini sağlama alacaktır bu şahıs. O yüzden fazla beklentiniz olmasın gitmesi yönünde.

Saygılar.

Ömer'i şubede seven kimse yok. Şu anki yöneticiler de sevmiyor. Seçimden sonra photoshop işlerine döner!

Bakın burada kim var :) İnşallah gideceksin inşallah. Tam komedi söylemler...[video=youtube_share;Uk78za30jjI]https://youtu.be/Uk78za30jjI[/video]

Bakın burada kim var :) İnşallah gideceksin inşallah. Tam komedi söylemler...[video=youtube_share;Uk78za30jjI]https://youtu.be/Uk78za30jjI[/video]
Tam 8. dakkada hatta tam tarih veriyim 13 nisan diyo. Bayan basketbol takimimizin finalde feneri yenerek ulkemize kazandirdigi ilk yuroligin seneyi devriyesi diyecek sandim ama cunku cok yakin bi arkadasim filim yonetmeni o bi filim surmustu vizyona dedi. Gerisini izlemeyi biraktim bu cumleden sonra

Bu adam ya da yerine yeni gelme ihtimali olanların, bu pozisyondaki vasfı ve tesiri ne kadar oluyor ki? Avrupa'da etkin şekilde çalışılırken, bizim burada ya da kulüpte sadece maç sonrası GSTV'ye konuk olup sorulara yanıt veriyorlar.

İnşeAllah Tufan gelir ancak pek de bir şey değişmez diye tahmin ediyorum.

Şaka maka bu herifçioğlunun gitmesi için ne olması lazım daha? Adam Dursun Özbek döneminde vardı, iş elinde kaseti var gibi absürd ithamlara kadar gitti, Mustafa Cengiz geldi 5 ay daha oraya yerleşik kaldı, şimdi yeni 3 yıllık dönem bir zahmet artık gönderilir heralde? Arroyo da hazır 2 yıldır kontrat alamazken onu bile getirsen şu adamdan çok daha fazla iş yapar. Hiç yoktan basketbol topu gördüğünde bomba diye karakola götürecek adam değil. Gına geldi artık şunu her hafta Gstv'ye çıkıp bütçe muhabbeti yapmasından. Biraz hareket lazım şu branşlara, ilk yapılacak da en başındakini değiştirmekten geçiyor.

Omer Yalcinkaya'yi neden gorevden almiyorlar bilen var mi.
Kiminle arayi iyi tutcagini biliyo. Once topsakalin her dedigine evet diyip onun 1 numarali adami oldu sonra bu yonetim gelince sudan cikmis baliga donduler subeyi taniyan yalcinkaya ile secime kadar devam edelim dediler bu surede yalcinkaya cansever ve recevikle topsakalla kurdugu bagin benzerini yine ayni yontemle kurdu. Yonetim basketbola para harcamak istemiyoya forumda son gunlerde yazilan efe ve genclerle devam edelim oneriside yonetime hosgorunmek icin. Hep kendini kurtarmak icin.

Sirf birilerinle arasini iyi tuttu diye kalmamali. Daha genc daha cok calisan birini gormek isterim. Kizlarimiza sponsor olacak birini bulabilecek biri super olmaz mi.

Kiminle arayi iyi tutcagini biliyo. Once topsakalin her dedigine evet diyip onun 1 numarali adami oldu sonra bu yonetim gelince sudan cikmis baliga donduler subeyi taniyan yalcinkaya ile secime kadar devam edelim dediler bu surede yalcinkaya cansever ve recevikle topsakalla kurdugu bagin benzerini yine ayni yontemle kurdu. Yonetim basketbola para harcamak istemiyoya forumda son gunlerde yazilan efe ve genclerle devam edelim oneriside yonetime hosgorunmek icin. Hep kendini kurtarmak icin.