Oyuncak Kampanyası-Onlar hiç çocuk OLMADI!

Savaş Eskigülek' Alıntı:
[quote="Barış Şişman":m5ut1m89]Abi nerden buldun? Bir türlü ikinci el oyuncak bulunmuyor, eğer bir kaç güne kadar daha bulamazsam sıfır alacağım, hem oyuncak oyuncaktır.

Sıfır oyuncak daha da mutlu eder.. :p
Bu düşüncenden dolayı sana SIFIR verdim Barış :D[/quote:m5ut1m89]Abi yaş oldu 23, bulamıyoruz ikinci el. :)

Barış Bey ile sözleştiğimiz gibi bu akşam bir miktar oyuncakları gözyaşları içinde ayırdık :) Görmenizi çok isterdim. ;)
Kastamonu'daki kardeşlerim de oynasınlar diyor ama gözleri öyle demiyordu:)
Vedalaşma sahnesi ise tam bir Türk Filmi gibi oldu. Göz yaşları içinde :)
Deli çocuk ya :)
Esracım,
Biz bu ayırdığımız oyuncakları yarın PTT kargoya vereceğiz.
Eğer dağıtım ile ilgili bir tarih belirlersen de Barış ile o anda yanınızda olmayı düşünüyoruz.
Haberlerini bekliyoruz.
Sevgiler.

Savaş Abi, çaktırmadan veda sahnesinin videosunu çekseydiniz keşke. : )

Finalin ilk sahnesini Barış, ikinci sahnesini de Berke ile Cem oynardı ne güzel. : ) Muhtemelen yarın da bu kardeşler vedalaşacakmış oyuncaklarının bir bölümüyle. Kerem (Porazan) de yarın PTT ile kargoyu göndereceğini söylüyordu.

Benim gönderim tarihi bir ya da iki gün rötar yaptı, en geç çarşamba akşamı PTT ile yollayacağım.

Elde olmayan sebeplerden ötürü biraz geçikti, bu gecikme içinde Esra'dan özür dilerim.

Onur Yavuz,kargo dün akşam ulaştı elime oyuncaklar için teşekkür ediyorum,dağıtım için tüm oyuncakların gelmesini bekleyeceğim..
Savaş abi tekrar haberleşiriz dağıtımla ilgili olarak,herkese çok teşekkür ederim şimdiden.
Barış hiç problem değil inan bana,biz tarihleri sadece belirginleştirmek çin vermiştik zaten.
:) sağolun tekrar.

Bu arada İtü'lü Aslanlardan da oyuncaklarımız gelecek,ilgileri için tekrar teşekkür ediyorum.
Gazanfer'ede oyuncak kampanyamızı İtü'lü aslanlara duyurduğu için teşekkür ediyorum.

Esra,
PTT,saat 17'ye kadar kargo kabulü yaptığından dün veremedik paketi. Bugün verilecek.
Bilgin olsun.
İLAVE:
Paket az evvel Kadıköy Postanesi'nden PTT kargo'ya Barış tarafından teslim edildi. Ayrıca kargo parasını da Barış kendi harçlıklarından vermiş.
Esracım bilgin olsun diye yazıyorum.
Gözlerim doldu vallahi.

Savaş Eskigülek' Alıntı:
Esra,
PTT,saat 17'ye kadar kargo kabulü yaptığından dün veremedik paketi. Bugün verilecek.
Bilgin olsun.
İLAVE:
Paket az evvel Kadıköy Postanesi'nden PTT kargo'ya Barış tarafından teslim edildi. Ayrıca kargo parasını da Barış kendi harçlıklarından vermiş.
Gözlerim doldu vallahi.

Savaş abi çok büyük ADAM olacak Barış.

Savaş Eskigülek' Alıntı:
Esra,
Bilgin olsun.
İLAVE:
Gözlerim doldu vallahi.

çok teşekkür ederim..
kendisi küçük ama kalbi kocaman oğluşun maşallah..
çok teşekkür ederim paşaya..
elleri dert görmesin.

Savaş eskigülek ve Barış şişman kargolar elime bu sabah ulaştı,teşekkür ediyorum..
dağıtım için İtülü aslanların gönderisinin elime ulaşmasını bekliyorum..

herşey için paylaşımlarınız için teşekkür ederim.

EsraUzun' Alıntı:
Savaş eskigülek ve Barış şişman kargolar elime bu sabah ulaştı,teşekkür ediyorum..
dağıtım için İtülü aslanların gönderisinin elime ulaşmasını bekliyorum..

herşey için paylaşımlarınız için teşekkür ederim.
Dün Barış'la Antalya'daki bir arkadaşıma ulaşması için bir paketi de Harem'den teslim etmeye gittik.
Harem'de otobüsleri gören Barış 'baba, biz ne zaman bu otobüslere binip gideceğiz?' diye sordu. Ben de 'Esra ablandan haber bekliyoruz, Kastamonu'daki kardeşlerine bu otobüslerle gideceğiz' dedim.
Barış, takip ediyor ve sorguluyor Esra ona göre :)
Senden haber bekliyoruz.

İTÜ'lü aslanlardandan da beklenen koli/ler ulaştı elime..
tam 7 koli :)
nasıl sevindim anlatamam..
birde sarı kırmızı paketlemişler :)
daha ne diyeyim size.hepinizin eline sağlık,yüreğine sağlık..

tekrardan burdaki yavrularımın yanında olan Onur Yavuz'a, Savaş ve Barış Eskigülek'e ,Barış Şişman'a, ve Gazanfer Tosun vesilesiyle İtülü Aslanlara teşekkür ediyorum...

O halde sıra geldi dağıtıma.
Ne zaman dağıtımı düşünüyorsun Esra, ona göre gelmek istiyoruz Barış'la.Birkaç gün önceden haber verirsen iyi olur.

Oyuncaklar dağıtılmış. Fotoğraflar geçti elimize.

Çocukların yüzündeki gülümsemeyi görmek ve bunun bir parçası olmak da tarif edilemez bir duygu.

Esra Abla'dan fotoğrafları buraya da koymasını bekliyoruz :)

http://pearlsofnewlife.tumblr.com/post/533834538
yukarıdaki linkte miniminnacık bi video var.
Bu arada çoğunluk İtülü Aslanlar olduğu için böyle birşey söyledik.
Sarı Kırmızı paketleri açarak Savaş&Barış,Barış ve Onur abi kardeşlerinin oyuncaklarından da pay ettik.Görüntüye aldanıp bizim oyuncaklar nerde demeyin yani.Artan oyuncakları da köyümüzün diğer yavrularına gönderiyorum birer ikişer.
Hepinize çok teşekkür ederim.
BU arada İtülü Aslanlar'ın gönderdiği paketten 2 takım badminton seti çıktı.Badminton çocukların çok hoşuna gitti.
Ağaçbükü Badminton takımı kurduk :)
Fotoları daha müsait bir zamanda yükleyeceğim.
Herşey için teşekkür ediyorum tekrardan :)