Özlü Sözler - Güzel Sözler

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: Özlü Sözler-Güzel Sözler

"Maksadımız İngilizler gibi toplu bir halde oynamak, bir renge ve isme malik olmak ve Türk olmayan takımları yenmektir." Ali Sami Yen

''Bizi sevenlere ihanet etmeyelim baba...''
Metin Oktay
NOT: Bu sözde birilerine gitsin. keşke onun devrine yetişebilseydim...

"i've failed over and over and over again in my life and that is why i succeed." (hayatım boyunca hata üstüne hata,hata ve hata yaptım bu yüzden başardım.)
Mj-23

Tracy McGrady'nin oynadığı takımı tutmak , AIDS'li bir bayanla ilişkiye girmeye benziyor . Umarım bir gün AIDS'in tedavisi bulunur .
George GERVIN

"Bazıları merdivenin sonuna kadar eriştiğinde, onun yanlış duvara dayanmış olduğunu anlar." C. Alta

"Suya düştüğünüz için değil, sudan çıkamadığınız için boğulursunuz." Edwin Louis Cole

"Öyle horozlar vardır ki, güneş onlar öttükleri için doğuyor sanırlar." Ledric Dumont

"Konuşmak ihtiyaç olabilir ama susmak bir sanattır." Goethe

"İnsanları yargılarsan, onları sevmeye zamanın kalmaz." Rahibe Teresa

"Çocuklarımızı kuzu gibi büyütmeyelim ki, ileride koyun gibi güdülmesinler." Anonim

"Cesaret hiç korkmamak değil, korkuya rağmen bir şeyler yapabilmektir." Napolyon Hill

"Başkalarının hayatından ders alın. İnsan bütün hataları kendi yapacak kadar uzun yaşamıyor."E.Roosevelt

"Asla aptallarla tartışmayın. Sizi önce kendi düzeylerine çeker, sonra da tecrübeleriyle yenerler." Filozof Dilbert

Emre´ye kızıp öfkesine yenik düşenlere güzel bir söz ...

Yiğit dediğin kişi güreşte rakibini yenen kişi değildir. Asıl yiğit kızdığı zaman öfkesini yenen kimsedir.

Alper, McGrady ile ilgili yazdığın sözü umarım Burak Ceyhan okumaz : )

Alper Gülgen' Alıntı:
Tracy McGrady'nin oynadığı takımı tutmak , AIDS'li bir bayanla ilişkiye girmeye benziyor . Umarım bir gün AIDS'in tedavisi bulunur .
George GERVIN
Hahaha :) O zaman ben AIDS'e yakalandım Onur abi ;)

Burak Ceyhan' Alıntı:
[quote="Alper Gülgen":1ke1rrie]Tracy McGrady'nin oynadığı takımı tutmak , AIDS'li bir bayanla ilişkiye girmeye benziyor . Umarım bir gün AIDS'in tedavisi bulunur .
George GERVIN
Hahaha :) O zaman ben AIDS'e yakalandım Onur abi ;)[/quote:1ke1rrie]
:) :) :)

Gözlerde yaş yoksa, ruh gökkuşağına sahip olamaz. KIZILDERİLİ ATASÖZÜ

Bir çocuğa yalan söyleme demeyin;doğruyu söyle deyin.Birincisinde suçlamış,ikincisinde yol göstermiş olursunuz.

Gecenin ne kadar uzun olduğunu ancak hastalar bilir.

Gerçek çoğu zaman karartılır,fakat hiçbir zaman söylenmez.

Affetmek ve unutmak iyi insanların intikamıdır.

İnsan o kadar acı çekerki,tüm canlılar arasında yalnız o gülmeyi icat etmek zorunda kalmıştır.

Hiç kimse sizin izniniz olmadan size kendinizi değersiz hissettiremez.

Kuşlar gibi uçmasını, balıklar gibi yüzmesini öğrendik ama kardeşçe yaşamayı öğrenemedik. (M.L.KING)

Ya Rabb; bana değitirebileceğim şeyleri değiştirmem için güç, değiştiremeyeceklerime katlanabilmem için sabır ,ikisini birbirinden ayırt etmem için aklıselim ver. Amin

Güller, laleler bütün çiçekler solar. Çelik ve demir kırılır ama sağlam dostluk ne solar ne de kırılır.