Resmî Sitemize Eleştiri, Beğeni, Öneriler (galatasaray.org)

Re: Resmi Sitemiz (www.galatasaray.org)

Şu sıralar pek bir online gördüğümüzden burada, bir yanlışı da ben yazayım.

Samsun maçının tarihi ve saati siteye yanlış yazılmış, bir de üstüne açılış'ta ki artwork e de haliyle yanlış geçmiş.

Maçın gerçek tarihi 19 Ekim Pazar 14:00

Re: Resmi Sitemiz; Eleştiri, Beğeni, Öneriler (galatasaray.org)

Zoban Bey resmi sitemizde yer alan videoları izlemenin yanısıra kaydetmemiz mümkün mü?

Onur Yavuz' Alıntı:
Zoban Bey resmi sitemizde yer alan videoları izlemenin yanısıra kaydetmemiz mümkün mü?

evet bu önemli bir detay...
kaydedebilsek ne hoş olurdu...
eskiden golleri falan indirebilme imkanı vardı mesela...
zaten istediğimiz goller de değil orada belki lig tv sorun olabiliyordur...
istediğimiz gs tv yayınları =)

Tasarımı Manchester United'in sitesinin tasarımına benzeyen futbol dışı branşlarda haberleri yayına geö koyan ama medya bölümü ile herkesi sevindiren site.

Evet Aynısını ben söylicektim acaba sarı-kırmızı medyada olan videoları indirme gibi bir durum var mı cünkü harika videolar oluyor bazen ve yenileri geldikce kayboluyor onları bilgisayarımıza indirsek cok hos olur

Arkadaşlar o videoları indirmenin yolu çok basit :) Galatasaraylı olmasanız söylemezdim ama söyleim bari.o videoları ve online bütün videoları indirmek için bi program kurmanız gerekli o program normal bi media oynatıcısı fakat intenetten video indirme işlevide var ve çok basit ve hızlı yapmanız gereken sadece programı kurmak ve videoyu açmak.Programın adı Real Player
Burdan indirebilirsiniz
http://www.gezginler.net/modules/mydownloads/singlefile.php?download=realplayer&lid=2770

İndirdikten sonra açık olan internet explorer,mozilla gibi tarayıcıları kapatmanız lazım çünkü indirme eklentisini entegre ediyor.Firefoxun son modelinde uyumlu değil ama internet explorerda sorunsuz çalışıyor.

Programı kurduktan sonra siteye giriyoruz hangi videoyu indirceksek videoyu oynatmaya başlatıyoruz.Video oynarken sağ üst köşeye çıkınca download this video kutusu çıkıyor.Kutuya basıyoruz ve indirmeye başlıyor

not:Bu programı nette video olan her siteden video indirmek için kullanabilirsiniz.yeterki video olsun :D

galatasaray.org sitesinde benim video oynatıcı acılmıyo bendemi sadece sorun yoksa genelmıdır makınaya format cektim acılmıyo :S

Beyler Uğur kardeşimizde güzel açıklamış ama ben daha kolay bir yol söyleyim size.Öncelikle internet explorer ı kullanmayı bırakın :).Çok ciddiyim çünkü firefox herşeyi ile daha iyi şuan.
O zaman güzelce videoyu indirmek için önce firefox yükleyelim.

http://www.inndir.com/Mozilla_Firefox_(T%C3%BCrk%C3%A7e)-26174p.html

Bu siteden indirebilirsiniz ayrıca yorumları okuyabilirsiniz ama emin olum firefox sizi pişman etmez 8)

Firefox u indirip güzelce kurduktan sonra ise https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/3006 bu adresteki eklentiyi firefox a indirin ve kurun.Kurulumdan sonra firefox u yeniden başlatmanızı ister.Firefox yeniden başladığında ise adres çubuğunun yanında renksiz balonlar görürsünüz :) .Ne zaman video olan bir sayfayı açarsanız o balonlar renklenip dönmeye başlar.Bu videoyu indirmeye hazır demektir.Balonların yanında çıkan küçük sekmeye tıklayınca ise xxxxxx.flv tarzında bir dosya adı görülür.Dosya adının üzerine tıklayıp videoyu indirebilirsiniz.
Biraz ayrıntılı oldu ama anlamayan kalmasın diye uzattım biraz.Site ayrımı olmadan her videoyu indirir 8)

Volkan Ozger' Alıntı:
galatasaray.org sitesinde benim video oynatıcı acılmıyo bendemi sadece sorun yoksa genelmıdır makınaya format cektim acılmıyo :S

Flash media gibi özellikler yüklüdür normalde bilgisayara ancak format atınca hepsi silinmiştir buyuk olasılıkla ondan dolayı program indirmen lazım

2007-2008 sezonunda kalan bayan voleybol, (bugun 3 resmi macımıza cıkıyoruz) tekerlekli sandalye basketbol ve sutopu kadrolarımız insallah guncellenir 8) :?

Başka bir forumdan istek ve öneriler var;

İşte bakın bu bile harika birşey...

Ben hemen ileteyim birşey..

1- Sitede resimlere bakmaya çalıştığımızda GS Strore reklamında Kewell in turuncu formalı reklamı resimlerin önüne çıkıyor sanırsam burada ufak bir ayar hatası var düzeltilmesi gerekiyor..

2- Site üzerinde maç bileti satışı direkt yapılmalı diye düşünüyorum. Maç biletlerini biletix üzerinden almak olabilir ama neden benim kendi sitem varken bir ikinci site aracı oluyor ve bu yoğun çileleyi çekiyorun ki? En azından sınırlı sayıda da olsa maç bileti satın alabilmeliyim takımımın resmi sitesinden...

3- Neden hala Aslantepe bölümünde bir webcam uygulaması yok? Canlı şekilde inşaatı takip edemiyorum.. Aslantepe ile ilgili bölümler çok güzel ama niiçin yeni stadımızın mimari projeleri, detayları, paftaları, anlık konum takibi, proje aşamları gibi detaylar sitede verilmiyor.. Bu bilgiler yasak olsa diyelim birçok forumda ve sitede buna rastlamak oldukça kolay sadece bir google aramasına bakaıyor iş ama ben genede resmi sitemden bu bilgilere ulaşmak istiyorum.

4- Sitemizde ayrıca mutlaka ama mutlaka Yurt içi ve yurt dışı spor olayları ile (tabiki önemli olaylar) hakkında bilgiler bulabileceğim güncel bir alan olmalı diye düşünüyorum sonuçta sadece GS lilere değil takım tutmayan sporseverlere (bu şekilde düşünen insalarda olabilir pek tabi) ve diğer takım taraftarlarınada hitap etmeli diye düşünüyorum bir spor portalı gibi tabi Galatasaray çizgisini koruyarak.

5- Sitemizde her hafta bir adet ödüllü yarışma olmalı diye düşünüyorum sadece siteye üye olan kullanıcıların (ki üyelik gerekirse yılda 5 YTL gibi sallıyorum gerçi bu rakamı ama bedava bile olabilir) içindne bu yarışmaya katılan ve doğru soruyu bilen yada en hızlı doğru soruları cevaplayan kişilerden 2 tanesini ya da 2 çiftini Ali Sami Yen stadında maç izleme keyfini belki Kapalıda belki Eski Açıkta belkide numaralıda bir yerde yaşatmalı diye düşünüyorum.

6- Her hafta ya da ayda iki defa bir sporcumuzla (herhangi bir branşta) site üzerinden üye olanlar anlık olarak yazışma imkanı verilmeli, ona sorular sorulmalı, sohbet edilebilmeli vs..vs.. Düşünsenize Işıl Alben ile anlık olarak (moderasyon onaylı) yazışabildiğinizi kendisine soru sorup, cevaplar alabildiğinizi.. Gerçekten çok ma çok keyifli olur, hatta bazen taraftarın kafasında kalan soru işaretlerini herzaman laf çarpıtan medyayı dışarda bırakarak silebilme gibi bir şans olur ortada..

Aslında aklımda daha çok şeylerde var ama onları biraz zaman geçince yazarım zaten geçde oldu bu saatde oturdum bunları yazdım hep

Herneyse, siteyi hazırlayan arkadaşlara teşekkür edip bu yazdıklarımı onlara iletirsen çok memnun olacağımı bilmeni isterim

Ozan Kemal Sen,
Vallahi pes. Sana sahsina ozel aciklamalar da yapmistim PM'den ama..
Acikcasi senin artik art niyetli oldugunu dusunmeye basladim. Buna da cok uzuluyorum.
Yahu mac bitiminden sonra, giris ekrani guncellenecegi ara o UEFA CUP splashi sadece 20-25 dakika durmustur, kaldi ki Antep'ten sonraki mac Benfica macidir (uefacup).
O gordugun gorselleri robotlar yapmiyorlar.
Ama sen Gs.org'un basinda nobet tutup, 5 sn'de bir refresh edip bole hata addettigin seyleri yakalamaya calisiyorsan vallahi pes. Bunu anlamakta pek gucluk cekiyorum. Epey suredir takip ediyorum, ozellikle hata yakalamak icin ustun bir caban var. Senin degerli bir geri besleyici oldugunu sana ozellikle solemistim ama
acikcasi pes ediyorum. 20 dakikalik guncelleme arasina bile laf cirpmanin altinda ne var bilemiyorum.
Art niyet? Niye olsun diyorum ama hakikaten anlamasi güc.

En basitindan kadro guncellemelerine atifta bulunuyordun.
Ama takimlardan foto cekimi randevu almanin, takimi tumuyle birarada bulmanin bazen cok zor oldugunu bile belirtmenin sana aciklayici gelip gelmeyeceginden suphem var.