Riza Kocaoğlu

https://www.youtube.com/watch?v=d2w780O18JM

Bu arkadas sanatciymis, ben de bir iki defa denk geldigimi sonradan hatirladim ekranlarda. dun yaptigini bonzaili kafa ile yapmaz insan.

Ataturk bosuna dememis, ben sporcunun sanatcinin zeki cevik ve ahlaklisini severim diye!

Bizim Baskan efendi adammis, yerinde kim olsa saplagi yapistirirdi riza kocaoglunun kel kafasina !

Söylediği şeyde ben pek eleştirilecek bir şey göremiyorum. Göztepe'ye değil taraftarına şampiyon demiş. Kendi fikridir. Ama yine de Galatasaray başkanı konuşurken yırtık dondan çıkar gibi konuşmamalı bir kimse.

Böyle şeylerde fazla duyar kasmam, hoş bi anı olarak görürüm ama nedense bana da pek bi sempatik gelmedi şu sekans. Sanırım içmiş de gelmiş oraya ve elini kırk yıllık dostuymuş gibi omzuna atması da hoş gözükmedi. Ayrıca Göztepe’nin “şampiyon tribünü” demek ne demek hiç anlamadım... Anlasak da bunu söylemek zorunda mıydı sayın başkan ve adam önce bi konuşsaydı izin verseydin belki sizi de tebrik ederdi... Özetle; hareket normal şartlarda sempatik olabilirdi ama buraya pek oturmadı gibi..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aliço ile kazandığı sempatiyi tamamen kaybetti ve büyük bir camiayı karşısına aldı. Sarhoştu sanırım konuşurken.

Galatasarray bir çakar dünyan şaşırır Aliço. Sahanda sampiyon olur bir halt edemezsin hadi yallah şimdi!

Yaptığı hareketin kabul edilebilir bir tarafı yok. Tamamen terbiyesizlik. Lisede sınıftaki zeka seviyesi düşük soytarılar gibiydi.