Şampiyon Galatasaray

Soyledıklerı cok dogru seyler fakat cok onemlı abımızden ogerndıgım bır sozu paylasmak ıstıyorum
Her Dogru Her yerde Soylenmez.
Malesef Yavuz abinin tavrı da bu olmus umarım tavır almazlar.

emeği geçen herkese çok teşekkürler. Gerçekten çok anlamlı bir şampiyonluk. Özhan Canaydına da bir kez daha yazıklar olsun !

Yönetim lütfen bu takıma destek versin ve Avrupa Şampiyonu olalım seneye.

selam arkadaşlar ben eski bir koceeli futbolcusuyum istanbula geldım depremden sonra depremde ayaklarımı kaybettım ve galatasaray tekerlıklı sandalyede oynamak istıyorum bunun için ne yapmam gereklı bana biri anlata bilirmı

Çok çok geçmiş olsun Mustafa abi. Umarım dileğin en kısa zamanda gerçekleşir. Yetkili abilerimiz sana yol göstereceklerdir. Tekrar çok çok geçmiş olsun... :(

Re:

mustafa çığci' Alıntı:
selam arkadaşlar ben eski bir koceeli futbolcusuyum istanbula geldım depremden sonra depremde ayaklarımı kaybettım ve galatasaray tekerlıklı sandalyede oynamak istıyorum bunun için ne yapmam gereklı bana biri anlata bilirmı

gercekten cok üzüldüm form yöneticilerinden ÖNDER abiye özel msj atarsan bi yol gösterebilir en azından sedat hocamızla görüstürebilir sizi

teşekkürler arkadaşlar ilginiz için beşiktaş tekerlikli sandalye kulubunden teklif aldım ama galatasarayda olmak ve oynamak bana şeref verecek...

Mustafa abi site yöneticilerimize ilettik seninle irtibata girecekler diye biliyorum Önder abi ilgilenecek diye biliyorum.Çok Geçmiş olsun Bizde Seni Gs forması altında görmekten çok büyük mutluluk duyarız .

burak saol kardeşim umarım iltibata gecerler zaman kaybetmek istemem