Şaziye İvegin

Sanki piyasada çok çok iyi yerli şutör var da Şaziye'ye laf ediyorsunuz, ben kalmasından yanayım, kendisi de istiyormuş, umarım anlaşılır da takım da kalır.

Şaziye'yi beğenmeyenlere tek bir sorum olacak

Yerine kimi istersiniz?Bildiğiniz bir yerli 3 numara varmı?Milli takımda bile doğru düzgün 3 numara yok.Rakibimiz Fenerbahçe bile yerli 3 numara konusunda sıkıntı yaşıyor.

Kısa olarak Alınabilecek Begüm Dalgalar-Burcu Çiğil-Ayşegül Günay falan yazılabilir ki bunlarda Kısa dedim hepsi 3 değil.

Bu oyuncuları izlemiş biri olarak söyleyim 3 tanesini topla Final serisindeki Şaziye'nin yanına yaklaşamazlar.

Şaziye'nin uzatacağını düşünüyorum ona ihtiyacımız var.

Işıl Alben, Bahar Çağlar, Şaziye İvegin gitsin! Nevriye Yılmaz müzmin sakat!

Israrla anlamayan bazı arkadaşlar var. İyi oyuncu yetiştiremiyor arkadaşlar bu ülke. İki elin parmaklarını geçmiyor iyi oyuncu sayısı. Bakın önümüzdeki sene Dünya Şampiyonası var ülkemizde ve neredeyse çoğu oyuncumuz 30 yaş üstünde olacak bu turnuvada. Lütfen cahilce yorumlar yapmayalım.

Saygılar.

Allah biliyor ya Şaziye'nin takımda kalmasını çok istiyorum. İş disiplini özellikle son iki sezonda çok arttı ve takıma da çok uyumlu. Çıkıntılığı yok işini yapan biri. Üstelik Begüm de dahil alabileceklerimizin en iyisi. Ki Begüm de alınmalı. İnşallah alınır. Alınırsa seneye Şaziye forması giyeceğim:)

Şaziye ile bir an önce imzalanmalı artık. Diğer yandan Begüm ile ilgileniyorsak ki böyle bir hamleye ihtiyacımız var anlaşmalıyız. Guard konusuna gelirsek HARDING gibi bir ABD li guard alacaksak hiç almayalım daha iyi.

Alacağimiz yabancilar Bone gibiyse yerlileri elde tutmamiz gerekiyor. Şaziye'yi elde tutup Begüm'û de kadroda tutabilirsek çok büyük bir iş yapmış olacağız. Cimriliğin vakti değil. Üvey evlat gibi goremezsiniz bu şubeyi .!

Şaziye kalmalı arkadaş.zaten türk 3 numara yok,bide şaziye giderse kim kalır.giderse de onu aratmayacak bi yabancı transferi yapılmalı,hiçbir oyuncuyu elimizde tutamıyoruz bunun sebebini çok merak ediyorum yeterli bütçe mi verilmiyor yoksa önem mi verilmiyor anlamadım.fenerbahçe oluk oluk para akıtırken biz en önemli oyuncularımızdan biri 100.000 tl daha fazla istedi diye onu gönderiyoruz.zaten adamakıllı transferler yapılmıyor.artık bu sezon hedefimiz play-off a girmek olur.

Şaziye kalmalı arkadaş.zaten türk 3 numara yok,bide şaziye giderse kim kalır.giderse de onu aratmayacak bi yabancı transferi yapılmalı,hiçbir oyuncuyu elimizde tutamıyoruz bunun sebebini çok merak ediyorum yeterli bütçe mi verilmiyor yoksa önem mi verilmiyor anlamadım.fenerbahçe oluk oluk para akıtırken biz en önemli oyuncularımızdan biri 100.000 tl daha fazla istedi diye onu gönderiyoruz.zaten adamakıllı transferler yapılmıyor.artık bu sezon hedefimiz play-off a girmek olur.

Kesin olarak yok ağabey. Ben Şebnem'in de gidecek olmasına üzüldüm en çok. Sağlık olsun demekten başka elimizden birşey gelmez..