Simas Jasaitis

Re: 31 # Simas Jasaitis

ahmet omer bayraktar' Alıntı:
Galatasaray olunca hepimiz duygusal konusuyoruz bur bir gercek. Ancak ben jasaitisin soylediklerini gayet samimi buldum. Sonucta profesyonel bir oyuncu olarak Fenerbahce dahil istedigi takima gider.Gecen sene Euroleague oynamis, Litvanya milli takimi oyuncusu birden kendini kume dusme potasinda yer alan bir takimda buluyor ve ona ragmen canla basla mucadele ediyor. Bunu takdir edip; Jasaitisi hep iyi anmaliyiz diye dusunuyorum.
rancikin konuşmalarını duyunca bu konuşma bana sanki başka birisininmiş gibi geldi rancik kalsın yeter ya napalım ..

NTV gibi bir kurum ezilmiş bence röportajda. Bu kadar ti'ye alınmadığım bir röportajı ben yayımlamaya utanırdım şahsen. Simas Sine Büyüka'nın basından birisi olduğunu bile çok sonra anlamış sanırım.

Alperen Kaplan' Alıntı:
NTV gibi bir kurum ezilmiş bence röportajda. Bu kadar ti'ye alınmadığım bir röportajı ben yayımlamaya utanırdım şahsen. Simas Sine Büyüka'nın basından birisi olduğunu bile çok sonra anlamış sanırım.
Artı olarak okuru etki altında bırakmaya çalışmışlar.Çünkü ''Galatasaray kulübünün kendisini takımda görmek istediğini, bu işlerin belli olmayacağını, kesin kararını henüz vermediğini belirtti. Ne var ki sesinin tonundan karar bize çoktan verilmiş gibi göründü.'' gibi cümleler kullanılmış.Yani objektif bir röportaj olduğu tartışılır.

Ne diyelim hiç değilse başkaları gibi yapmam etmem demedi neyse onu söledi

Helal olsun katkıların için teşekkürler alıştık gidipte yerlerini dolduramayan adamlara..

Adam Gibi Adam Radoslav Rancik

Az önce Rancikte sizin takımda kalmayacağınızı düşündüğünü söyledi.
Neden öyle birşey söylemiş acaba

Dialogu benim dikkatimi çekti

gitmeyi kafaya koymus ama kalmasını cok ısterdim.

Aldığı tekliften fazlasını verirsek bizde kalır. Bu kadar açık ve net.

Bence karşısında erkek olsa bu tip cool cevaplar vermezdi. Sine Büyüka röportaj sonrası Simas için kişilik analizi yapmaya kadar vardırdığı düşünülürse bildiğimiz röportajlara benzemediğini anlayabiliriz. Cem hoca istediği rakamı verirsek neden kalmasın dedi, ben buna inanırım.

Zaten konuşmanın devamında bariz bir açık kapı bırakmış.

Jasada tip var (benim kadar olmasada) :) :p Sine de güzel kız jasada bol keseden sölemiş böyle yaparım şöyle yaparım falan röportajdan sonra onlar yemeğe gitmiştir :) :)

Sezai Saçak' Alıntı:
Jasada tip var (benim kadar olmasada) :) :p Sine de güzel kız jasada bol keseden sölemiş böyle yaparım şöyle yaparım falan röportajdan sonra onlar yemeğe gitmiştir :) :)

Jasa reddetmiş yemek teklifini gibi geldi bana:)

Can Akogul' Alıntı:
Aldığı tekliften fazlasını verirsek bizde kalır. Bu kadar açık ve net.

Bence karşısında erkek olsa bu tip cool cevaplar vermezdi. Sine Büyüka röportaj sonrası Simas için kişilik analizi yapmaya kadar vardırdığı düşünülürse bildiğimiz röportajlara benzemediğini anlayabiliriz. Cem hoca istediği rakamı verirsek neden kalmasın dedi, ben buna inanırım.

Zaten konuşmanın devamında bariz bir açık kapı bırakmış.
Şimdi bu 4 yabancının bilmesi gereken bişeyler var.Bu 4 yabancıda kariyeririn en parlak günlerini Galatasarayda geçirdiler.Simas Jasaitis en son ne zaman bu kadar süre alarak bu kadar sorumluluk alarak oynamış.Litvanyanın Cenk Akyolu gibiydi:)
Zira Rancik aynı şekilde D-Wash kariyerinin en iyi oyununu burda oynadı.Hepsi bu sene kariyerlerini kendilerini parlattılar sadece wilkinson standartı bu olan bir oyuncu her takımda aşağı yukarı bu performansı verecektir.Yabancılar karar vermeden önce bunu da göz önünde bulundurmalılar bence.

Rancik ve d-wash bu konunun farkında olduklarını gözlemledim.Bilhassa Rancik o yüzden kalmayı feci istiyor bir nevi bu büyünün bozulmasını istemiyor.Wash ise hiç bir takımda bu ortalamaları kolay kolay yapamayacağının farkında o yüzden o da kalmayı çok istiyor.Jasaitis ise ben bunları her yerde yaparım havalarında gibi ama her takımda bu sorumluluk ona verilmez.İspanyanın dandik takımlarında oynarım diyosa tamam ama ilk 5 e oynayan takımlarında ancak rotasyon oyuncusu olur
vermeden önce

Can Akan'ın da Can Akoğul'un da yazdıkları çok doğru. Röportaj çok çok kötü olmuş, zaten NTVspor röportajından çok teenage kızların okuduğu dergiler için yapılmış bir röportaj gibi. Bu röportaja bakıp bir şey söylememek lazım. Bana da kalmayacak gibi geliyor; ama sebeplerin daha çok maddiyata dayanacağını düşünüyorum.

Galatasaray Cafe Crown'da iyi bir sezon geçiren Simas Jasaitis de Litvanya milli takımı kadrosuna davet edildi.

bizim için gurur dur milli olması...

Bence de kalmaz Jasaitis. Adamın zaten belli bir piyasası var bu sene de iyi bir oyun oynadı. Gelecek tekliflerde cazip olur. Ayrıca Can Abiye de katılıyorum. Üst düzey bir İspanya takımına gitse bile direk ilk 5 başlaması zor olur. Ancak rotasyonda kullanılır. Ama ne olursa olsun Jasaitis gidecektir.

Jasa hem İspanya ve hedefli bir takım istiyor, hemde fazla süre almak istiyor. Bence yazın olağanüstü bir turnuva oynamazsa bu iki isteğini birden bulamaz. Yani tabiki çok iyi takımlar onu isteyecektir ama, süre almayı çok önemsiyorsa bu ayarda takım bulamaz.

Güle Güle Simas

Verdiğin emekler için teşekkürler...