Sitemizin En'leri

Yeni liste

En çok eğlendiren: Tugay Aktepe(Avatarda ki tip çok komik)
En ağabey: Eyüp Yıldız, Onur Yavuz, Ö.Çiçekoğlu, Sühan Cem, Şamil Turançiftçi, Kerem Seçer
En mantıklı yazan: Ahmed Salih, Burak Ceyhan, Savas Karadağ, Uğur Yılmaz, Doğan Sağlam, Bayram Kurtulmuş, Tugay Aktepe, Şamil Turançiftçi, Çağlar Torun,Sühan Cem
En meşgul:Onur Yavuz
En sakin :Eyüp Yıldız, Sühan Cem
Kişiliklerini En cok beğendiğim: Eyüp Yıldız, Ahmed Salih, Burak Ceyhan, Doğan Sağlam, Uğur Yılmaz, Kerem Seçer, Bayram Kurtulmuş, Burak Barut(eh işte !İroni!), Tugay Aktepe , Alperen-Tolga Kaplan, Eren Aydın, Yunus Gökyıldız, Barış Yavruoğlu,Sühan Cem, Harun Taşkapılı,Erdal Avcı, Erdal İçelli, Yiğit Pazar, Uğur Güven, Emre Doğan, Çağlar Torun,Onur Yavuz,Gazanfer Tosun,Hüseyin Karaçil-Çıtak,Kerem Bozgeyik,Sercan Özbek

Unuttuklarım oluyor onun için değiştirmek zorunda kalıyorum sürekli

Emin Doğanca' Alıntı:
Yeni liste

[Kişiliklerini En cok beyendiğim:Burak Barut(eh işte)

Önce Türkçe'yi düzgün kullan, beyendiğim denmez beğendiğim denir.Burak Barut'un kişiliğini sevme buna ihtiyacı yok.Eh iştemiş allahım sabır ver ya.

Emin'in orda espri yaptığını düşünüyorum. Ama espri olduğunu belli edememiş. Yoksa forumdaki herkesi teker teker yazıp not vermiyorki beğendiklerini yazdığına göre illaki Burak'ın kişiliğini de beğeniyordur. Yoksa yazdıklarından Burak eh işte ise, Diğer yazmadıkları berbat kişilik anlamına gelir ki, Emin'in öyle bir şeyi aklından geçireceğini düşünmüyorum...

Sühan Cem' Alıntı:
Emin'in orda espri yaptığını düşünüyorum. Ama espri olduğunu belli edememiş. Yoksa forumdaki herkesi teker teker yazıp not vermiyorki beğendiklerini yazdığına göre illaki Burak'ın kişiliğini de beğeniyordur. Yoksa yazdıklarından Burak eh işte ise, Diğer yazmadıkları berbat kişilik anlamına gelir ki, Emin'in öyle bir şeyi aklından geçireceğini düşünmüyorum...

Abi , Burak bir takım tartışma yüzünden ceza almıştı ve üzerine de böyle bir yazı olunca Emin'in bir an önce düzeltme yapması veya olaya açıklık getirmesi lazım.

Sühan Cem' Alıntı:

Ya da şöyle diyelim Burak Barut çok aşırı ekstrem şeyler olmadığı sürece foruma yazmama kararı almıştır.O yüzden de üstümden espri yapılmasını pek hoş karşılamadım abi.Ayrıca sanal dünyada kişilik testi yapmanın da elde tutulur bi mantığı yok.O yüzden Burak Barut ismini değil ehlerinde enlerinde bil kullanmazsa bende bu foruma yazı yazmak zorunda kalmam herşey güllük gülistanlık olur.Ben o adam yüzünden foruma yazı yazmıyorken bu tür bu tutum beni yeterince çıldırtıyor.
Ayrıca yaklaşık 1 gündür, o yazı orada duruyor yaklaşık 7-8 tane sorumlumuz var siteyle ilgili.Hepsinin de işleri var buna da eyvallah ama benim kuzenimin KALECİyle ilgili sözlerine laf atan yöneticilerin buraya da el atmasını bekliyorum.

en hayal kırıklığı : 2010'un yöneticileri . . .

Yahu tabiki Espri yaptım :) . Niye sevmiyeyim Burağı. Kendisi kötü bir insan mı(veya bence kinci birimiyim)?

Tabiki tatlı sert tartışmalar olacaktır ama sonuçta ikimizde Galatasaray'lıyız, ikimizinde kanı sarı kırmızı.

Yanlış anlaşılma olmasın lütfen.

Not: ''Beğendiğim'' diye yazıldığını bende biliyorum Burak. Gözlüklerin bulanık gösterdiği halde klavye kullanırsan sende anlarsın. Koreografi'ye Kaleografi yazmıştım zamanında ki buna benzer daha bir çok yazım yanlışım var bakarsan.

Emin Abi ;

Belli ki Burak Abim kırılmış, üzülmüş, sinirlenmiş...
Ben dahil birçok kişi de biliyordur Burak Abi' yi sevdiğini...
Ama artık senden ricam, Burak Abi ile ilgili birşey yazma, çizme. O da böyle istiyor anlaşılan. Sende böyle kabullen...
Yoksa çok uzar bu konu. Kimsenin kalbi kırılmasın !

Yunus Gökyıldız' Alıntı:
Emin Abi ;

Belli ki Burak Abim kırılmış, üzülmüş, sinirlenmiş...
Ben dahil birçok kişi de biliyordur Burak Abi' yi sevdiğini...
Ama artık senden ricam, Burak Abi ile ilgili birşey yazma, çizme. O da böyle istiyor anlaşılan. Sende böyle kabullen...
Yoksa çok uzar bu konu. Kimsenin kalbi kırılmasın !
Kendisiyle şuan konuşuyoruz. Buzları eriticez inşallah.

Edit: Kendisine teşekkür ederim nazikçe yaklaşımı için. Sonunda hallettik buzları. Yanlız kendisinden ricam ironilerimi yanlış anlamasın ve benden şüphelenmesin.

Bu konuda da gerçekten tarih yatıyor. Neler yaşamışız, neler yazılmış, insan hayret ediyor. Belki bazı görüşler değişti ama bu konu hakikaten çok güzel.

O değil de benim hala en çok güldügum Mithat Duran :)
En esprili Aras Kafkasli. Gerçi beyefendi burayı beğenmiyormuş :)
En yakışıklı tabiki Şamil Turançiftçi. Cem Erman kusura bakmasın.
Tanju da en iddialı arkadaşımız.

En sakin Önder demişim ama neye göre demişim bilmiyorum. 10 yıldır tanıyorum adamı ama hala en ilginç adam o.

Onur Yavuz da en delikanlı adamdır.

Kardeslerimin hepsinin yeri ayrı tabi ama hepsi birbirinden kolpa çıktı. Burak Uğur Yılmaz hem en çalışkan hem tek çalışkan.

Forumun en özlenenleri; Aras Kafkaslı&Şamil Turançiftçi

Hatta Aras Abi'mize forum adına şu videoyu da armağan ediyorum;

[video=youtube;vNpF8wnP_Kw]http://www.youtube.com/watch?v=vNpF8wnP_Kw[/video]

Kerem Porazan, Timur Sağlam değerli abilerimizdi, yazıları merakla okunurdu.

Forumda mesajlarını okurken en keyif aldığım isim; Veysi Deniz Baskın

En TDK üyesi; Onur Yavuz