Sızce????

bugunku vatan gazetesının 17 sayfasında mustafa mutlu dıe bır yazarın yazısının son bolumunde galatasaray basketbol takımından bahsetmıs..bu yazıyı hemen aktarıorum..ve ben bu yazarı kendımce kınıyorum...soyledıklerın cogu dogru bır yer harıc BU TAKIMI LIGDEN CEKMEYE KIMSENIN GUCU YETMEZ...

GALATASARAY,basketbol lıgınden cekılmelı:

gectıgımız sezon kume dusmekten play out maclarıyla son anda kurtulan galatasaray basketbol takımının onumuzdedkı sezon basına gelebıleceklerını sımdıden gorebılıorum..

koca transfer sezonu gectı ama galatasaray sadece tuborgtan huseyın demıral ve efesten serhat cetınle dun sozlesme ımzalayabıldı.

eger baskan canaydın,bır zamanların yenılmez armadası olan GALATASARAYI lıgımızın bu ıkı vasat oyuncusunun kurtaracagına ınanıyorsa soyleyecek sozum yok!

ama ben bır Galatasaray taraftarı olarak,gectıgımız sezon yasadıgımız utancı bu yıl da yasamak ıstemıorum.

eger yonetıcıler basketbola ayıracak paramız yok dıorlarsa,o zamn bu sube kapatılmalı,galatasaray da basketbol lıgınden cekılmedır..

mailto:mmutlu@gazetevatan.com

Adam haklı bence gerçekleri dile getirmiş ligden çekilme kısmı mantıksız olan ama her sene biraz daha kan kaybediyoruz.

Virginandhardly' Alıntı:
Adam haklı bence gerçekleri dile getirmiş ligden çekilme kısmı mantıksız olan ama her sene biraz daha kan kaybediyoruz.
Walla doğru söze ne denilebilirki... Ama bizim yönetimde bir tane bile basketbol sever yok herhalde.Sağolsun diğer takımların transferlerini imrenerek izliyoruz.Nerde o eski YENİLMEZ ARMADA günleri...

Yazı çok dolmuş bir kişi tarafından yazılmış.Yalnız lig Ekim'in ortasında başlıyor.Futbol gibi Ağustos'da değil.Bunu da düşünmek lazım. ;)

koch' Alıntı:
Yazı çok dolmuş bir kişi tarafından yazılmış.Yalnız lig Ekim'in ortasında başlıyor.Futbol gibi Ağustos'da değil.Bunu da düşünmek lazım. ;)

yazarın soyledıklerınde haklılık payı cok yuksek bence onur...