Soner Şentürk

Soner Şentürk'ü ister misiniz?

• Kullanılan toplam oy
    30
Oyuncu dediğin budur...
İnsan dediğin budur...
Kaptan dediğin budur...
Bu da Soner Şentürk'dür...

Bu güne kadar yetenekli olduğunu ama büyük takımlarda iyi oynayamayacağını düşünürdüm,fikrim değişti dün ve önceki gün... İdmanda ve maçta gördüm ne kadar harika bir kaptan... Faul yapmadığı pozisyonlarda bile özür dilemeyi biliyor... Harika tek kelimeyle harika..

İsterim,ben bu adamın oynamasa bile Cimbomlu olmasını isterim... Armamız Cenkler'e,Emre Bayavlar'a değil böyle oyunculara layık... Bravo Soner!!!

Emre de aşırı lakayt ve şımarık... Kendisini bir nane sanıyor,Barış Hersek,milli oyuncu idmanda çok hırslı,bizim bey koça surat yapıyor...

Çok olgun,saha içerisinde de öyle.. İlk yarı iki sayı ve takımı oynatan bir Soner,fark açılınca sazı eline alan bir Soner... Valla Bravo!!!

Seneye gelse keşke bize,Cücü,Soner,Ms götürseler orayı ve yabancı tercihlerini farklı mevkilere kullansak..

Oyun stilini ilk gördüğümden beri her zaman oynadığı basketbolu beğendiğim , yaşına göre de gayet olgun bir basketbol oynayan bir sporcu . Şutlarını biraz daha geliştirirse ileride daha iyi yerlerde görebileceğimiz bir oyuncu olacak diye düşünüyorum . Umarım onu Galatasaray forması altında görmek nasip olur .

Dipnot:Hayır oyunu atan arkadaştan da bir yorum alsaydık fena olmazdı değil mi tabi kim attıysa ?..

Alperen Kaplan' Alıntı:
Oyuncu dediğin budur...
İnsan dediğin budur...
Kaptan dediğin budur...

bismillah daha adamın insanlığını kaptanlığını nasıl çözdük hemen...adam belki koyu bir fenerli :) ...içinde rasim başak gibi birşey var...sonuçta oyak renodayken rasim de çok insancıl görünüyordu...

takımda görmeye gelince zaten bu dar türk rotasyonunda ilaç gibi olur...tabi daçkada kullandığı topların yarısını bile kullanamayacak belki...orda 10 da 5 atar başarılı olur burda 4de 2 atar başarısız....

Cüneyt Erden'in yaşı itibariyle artık ligin ağırlığını kaldırabilecek bir yerli guard şart Galatasaray adına en azından önümüzdeki sezon için. Soner olur mu bilemem ama benzer özelliklerde bir oyuncu olsa da olur. Ben farketmez seçeneğini işaretledim çünkü Soner bir nevi Efes Pilsen oyuncusu olduğu için transferi beklenilenden zor olabilir..

Erdem Akkaş' Alıntı:
[quote="Alperen Kaplan":1e45gu5n]Oyuncu dediğin budur...
İnsan dediğin budur...
Kaptan dediğin budur...

bismillah daha adamın insanlığını kaptanlığını nasıl çözdük hemen...adam belki koyu bir fenerli :) ...içinde rasim başak gibi birşey var...sonuçta oyak renodayken rasim de çok insancıl görünüyordu...
[/quote:1e45gu5n]

Saha içinden değil tabii.. Daçka'nın idmanlarını takip ettim,maçı izledim,biraz Soner Şentürkle biraz da(asıl önemlisi Ekrem Memnunla) sohbet ettim... Tabii seyrettiğim maç da cabası... Ayrıca Fenerli olsa da çok çok farketmez,insan olsun yeter... :)

Benim de kafamı karıştıran nokta ise şu, burada 4 de 2 attıp başarısız olması...

Soner Şentürk'ün Fenerbahçeli olduğunu belirteyim ondan sonra yorumlarımızı yapalım.Ayrıca galatasaray rashid'den önce soner ş. ile ilgilendi !

Aykun Alan' Alıntı:
Soner Şentürk'ün Fenerbahçeli olduğunu belirteyim ondan sonra yorumlarımızı yapalım.Ayrıca galatasaray rashid'den önce soner ş. ile ilgilendi !

Doğrusu Fb'li olduğunu öğrenmeden önce çok istiyordum Soner'i takımda görmeyi ama bunu öğrendikten sonra soğudum diye bilirm.

Aykun Alan' Alıntı:

İşin açığı Fenerli ya da Galatasaraylı olması beni an itibariyle ilgilendirmiyor Aykun Abi..

Adam iyi bir insan ve iyi bir oyuncu,buyursun gelsin bence...

Hangi takımı tuttuğu önemli değil , eğer biraz vicdan varsa aldığı paranın hakkını Ermeni takımında bile oynasa verir bir oyuncu ..

Aykun Alan' Alıntı:

Benim için önemli valla. Ben kendi takımımda, bu renklere gönül vermiş oyuncuları görmek isterim. O yüzden kalsın!

Salih GOZMEN' Alıntı:
Yerli bir Guard transfer edecek isek seneye. Bu isim kesinik ile Hakan Koseoglu olmalidir. Soner senturk degil.
Arastirdim ve bakin ne buldum.
Biraz eski reportaj ama olsun.

Sene başı GalatasarayYugoslav ekolunden 3 yabancı oyuncuyudahil etti takıma. Ayrıca takımda İzmirli Boşnaklardan Hüseyin Beşok`ta Galatasaray forması giyiyor. Bu takımda yer almak istermiydin ?

Öle birşey vardı aslında sezon başı. Teklif geldi, olmadı. O takımda yer almak isterdim yani. Zizicle zaten arkadaşız milli takımlardan, ordan tanışıklığımız var. Öyle bir kadroda, 3 tane Yugoslav ekolünün olduğu ,Türk oyuncularında kaliteli olduğu bir takımda oynamak isterdim. İyi olabilirdi ama, sonradan para problemi çıkmış kulüpte, ondan dolayı olmadı.
----------------------

Umarim seneye Olur Hakan Koseoglu.

Saadet Unal' Alıntı:
Kusura bakma ama Taner Ermeni takımı ne alaka?

Lafın gelişi öyle söyledim Saadet..

Kaldı ki lafımın anlaşıldığını düşünüyordum,o zaman farklı yorum getireyim.Kerem Tunçeri'nin geçtiğimiz yıllarda Beşiktaş'ta nasıl oynadığını ve Beşiktaşlı olmamasına rağmen taraftar tarafından oynadığı oyunla nasıl ayakta alkışlandığını herkes biliyor..

zaten bu takımın ilacı hakan köseoğlu hatta benzeri tutku açıktır ve şuan ondan daha üst seviyede oynamaktadır.....

murat-cücü-tufan-hakan-kerem-cemal-hüseyin yok böyle rotasyon.... :p :p

Soner Şentürk kalitesinde bir oyuncunun takımımıza katılması önümüzdeki sezon açısından çok iyi olur.Hakan Köseoğlu'da çok iyi bir guard.Aslında yazın bu isimler düşünülürse iyi olur.

Bu tarz isimler yerli rotasyonumuz açısından da faydalı olabilirler.

Salih GOZMEN' Alıntı:
[quote="Salih GOZMEN":epjnwktv]Yerli bir Guard transfer edecek isek seneye. Bu isim kesinik ile Hakan Koseoglu olmalidir. Soner senturk degil.
Arastirdim ve bakin ne buldum.
Biraz eski reportaj ama olsun.

Sene başı GalatasarayYugoslav ekolunden 3 yabancı oyuncuyudahil etti takıma. Ayrıca takımda İzmirli Boşnaklardan Hüseyin Beşok`ta Galatasaray forması giyiyor. Bu takımda yer almak istermiydin ?

Öle birşey vardı aslında sezon başı. Teklif geldi, olmadı. O takımda yer almak isterdim yani. Zizicle zaten arkadaşız milli takımlardan, ordan tanışıklığımız var. Öyle bir kadroda, 3 tane Yugoslav ekolünün olduğu ,Türk oyuncularında kaliteli olduğu bir takımda oynamak isterdim. İyi olabilirdi ama, sonradan para problemi çıkmış kulüpte, ondan dolayı olmadı.
----------------------

Umarim seneye Olur Hakan Koseoglu.[/quote:epjnwktv]

Benim bildiğim de sezon başında Hakan KÖSEOGLU' na teklif yapılmış ancak Hakan ya Istanbul' dan korktu ya da sorumluluk almaktan kaçtı diyelim, Galatasaray' a gelmek istememiş ve Karşıyaka ile anlaştı. Galatasaray' dan başka Aliağa' da kendisini istiyordu ama Aliağa' nın bile kadrosundan çekinmiş olabilir ... ( Galatasaray ve Aliaga' da Amerikalı guard ın arkasında kalacagını da düşünmüş olabilir)