Soner Şentürk

Soner Şentürk'ü ister misiniz?

• Kullanılan toplam oy
    30
Evren Büker diyorum,bize sıcak bakıyor diyorum;Marshall da önümüzdeki sezon büyük oranda biz de olacağı için 2 numara daha uygun olur diyorum....

Evren abi umarım seni takımımızda görebiliriz,önümüzdeki sezon sözleşmesi sona eriyor onun da... :)

Marshall asla bu takimin guard'i olamaz. Yonetiminde asla bu denli yanlis yapacagini dusunmuyorum. Yedek Guardim'iz bilene olamaz Marshall.
Umarim o kabus gibi gunleri tekrar yasamayiz. Yabanci guard, Hakan Koseoglu,Cuneyt erden. Seneye bu uclu olusturulmali. Suanki durumumuzdan daha guclu bir hale gelmeliyiz. Soner Senturk ise tecrubesiz. Asla bizim Guardimiz olamaz. Ben vermem ona bu yetkiyi acikcasi.

Marshall'ın adi Oktay olsaydı soyadı da Kol,Oktay Kol oynasaydı aynı oyunu ve o bize hiç gelmeseydi bakış açın nasıl olurdu Salih Abi?

Ben Soner Senturkede karsiyim cunki benim dedigim ozellikler yok adamda.
Hakan Koseoglu ise takimi oynatmasini bilen bir guard. Marshall ise bizim takimin kimyasina uymadi. Bosuna yer doldurmasi hos olmaz. Engin Atsur olabilir cunki adam yetenekli. Dedigim gibi Hakan Koseoglu bu takimi oynatabilecegi icin onu bu forma altinda gormek istiyorum.