SSL 10. Hafta | Galatasaray-M.P. Antalyaspor

Tarih: 30 Ekim 2010 Cumartesi
Saat: 19:00

Medical Park Antalyaspor 2010-11 Sezonu Kadrosu:

Ömer ÇATKIÇ
Polat KESER
Sammy NDJOCK
Necati ATEŞ
Deniz BARIŞ
Ali ZITOUNI
Ertuğrul ARSLAN
Ayhan Tuna ÜZÜMCÜ
Erkan SEKMAN
Gregory PROMENT
Hüseyin ATALAY
Musa NİZAM
İlkem ÖZKAYNAK
Sedat AĞÇAY
Ivan RADELJIC
Serge Pacome DJIEHOUA
Kerem ŞERAS
Melih Gökçek TİTA
Volkan ALTIN
Veysel CİHAN
Yenal TUNCER
Kenan ÖZER
Aryan TAJ

Servet'in, Sarp'ın ve Balta'nın anasını bacısını karıştırmayın da edebildiğiniz kadar küfür edin onlara maça gidecek olanlar. Lütfen...

Fenerbahçe maçını izlemedim ama oynanan futbolu beğenen taraftarlarda var,Antalyaspor maçında yine eski futbolumuz olacaktır sahada,puan kaybı beni hiç şaşırtmaz,yada zar zor alınacak bir 3 puanda olabilir.

yine mi ömer çatKIÇ ya..
sami yen'e geldiği her maçta olay var..
lincoln'e kafa atıp, eski açığa dönüp kollarını bağladığı maçı unutamıyorum.
geçen seneki kupa maçı da ayrı olaydı..
bu sefer kazanalım adam gibi..
bu adamdan nefret ediyorum..

Geçen senenin intikamını alalım mutlaka..bizi ligte sahamızda yenip Türkiye kupasından ettiler,Baros ve Kewell dönerse inşallah kazanırız...

Ufuk

Sabri Neill Balta Çağlar

Elano Cana Ayhan

Misi

Baros Pino

Servet,Barış ve SArP oynamasınalr bir zahmet...

Bazen değerler ön plana çıkar, yönetimin yapmadığını çıkar taraftar yapar.

Bu maçta tek dileğim var, o da Servet Çetin ve Mustafa Sarp´ın hayatlarının sonuna kadar unutamayacağı bir protestoya maruz kalması ve -eğer o güne kadar gereken yapılmadıysa- yönetimin bu oyuncuların sözleşmelerini tek taraflı da olsa fesih etmesi.

Kadroyu görelim...

Hagi'nin ne derece etki ettiğinin görüleceği maç...

Baros ve Kewell'ın dönüşüyle Arda'nın da kadroda olması en büyük dilek tabi.

Bugüne kadar hiç görülmemiş, yapılmamış protesto olması lazım Servet, Mustafa ve Hakan'a ama öyle böyle değil. Yani cümle aleme ibret olsun o protesto, yenilelim önemli değil. En azından şerefimizle yeniliriz, öyle sabotajcı kişilerle değil.

Umarım toplu bir organizasyon olur..

Saglik ekibi degisti yine düzelen birsey yok. Ne yapmamiz lazim anlamiyorumki.

Biletler GSBonus ve GSMobile sahipleri için satışa çıktı. Yarından itibaren ise GSBonus sahibi olmak yeterli olacak.

MP Antalyaspor Maçının Biletleri Satışta

Galatasaray ile Medical Park Antalyaspor arasında 30 Ekim Cumartesi günü saat 19.00'da Ali Sami Yen Stadı?nda oynanacak olan Spor Toto Süper Lig karşılaşmasının biletlerinin satışı başladı.

Karşılaşmanın biletlerinin satışı, bugün GSMobile hat ile GSBonus kredi kartının her ikisine birden sahip olanlara yapılacak. Biletleri yarın satın alabilmek için ise sadece GSBonus kredi kartı sahibi olmak yeterli olacak. Biletler, 28 Ekim Perşembe gününden itibaren genel satışa sunulacak.

Medical Park Antalyaspor Maçı Bilet Fiyatları
Numaralı VIP1: 250 TL
Numaralı VIP2: 200 TL
Numaralı Grup 1: 150 TL
Numaralı Grup 2: 100 TL
Kapalı Alt Grup 1: 150 TL
Kapalı Alt Grup 2: 100 TL
Kale Arkası Kapalı: 45 TL
Kale Arkası Kapalı Rakip: 45 TL
Yeni Açık Alt: 35 TL
Yeni Açık Üst: 35 TL