SSL 11. Hafta | Trabzonspor - Galatasaray

Tarih: 7 Kasım Pazar

Yer: Hüseyin Avni Aker Stadyumu

Saat: 19:00

Trabzonspor Kadrosu:

ALAN CARLOS GOMES DA COSTA
ARKADIUSZ GLOWACKI
BARIŞ ATAŞ
BORA SEVİM
BURAK YILMAZ
CEYHUN GÜLSELAM
EGEMEN KORKMAZ
ENGİN BAYTAR
FATY PAPY
FERHAT ÖZTORUN
GUSTAVO COLMAN
HASAN AHMET SARİ
HRVOJE CALE
HÜSEYİN KAYIKÇI
IBRAHIMA YATTARA
JAKSON AVELINO COELHO
MERT EGE ÖZEREN
MUSTAFA YUMLU
MÜCAHİT ATALAY
ONUR RECEP KIVRAK
REMZİ GİRAY KAÇAR
SELÇUK İNAN
SERKAN BALCI
SEZER BADUR
TAYFUN CORA
TEOFILO ANTONIO GUTIERREZ RONCANCIO
TOLGA ZENGİN
UMUT BULUT
ZAFER YELEN

Zor maç olacak, sakatlarımızın bir kısmı dönerse şans bizde, dönmezse armamıza güvenicem.İçinde armamızı satan oyuncular oynamazsa da yenilsekte canları sağolsun diyeceğim bir maç olacak.

Ayhan Baros ve Elano'nun kesinlikle oynaması gereken maç.Solda İnsua Oynaması dileğiyle.Sarpıda görmeyiz umarım.Cana Barış ikilisi iyi olur

Şampiyonluk için çok önemli maç.Kazanırsak gerçekten tam anlamıyla şampiyonluğun en büyük adaylarından biri oluruz.
ARMAN ARMAN İÇİİİN

Üstte kadrolarına baktımda kadroları bizimkinden çok daha alternatifli.Yedek kulübelerinde iyi oyuncuları var.Bizim yedek kulübesindeki adamları toplasan 5 para etmez!

Sakat degilki Elano grip, 2-3 güne iyilesir diye tahmin ediyorum.

Herkes yenileceğimizi hatta fark olacağını falan düşünüyor ki bence öyle olmayacak.Bir yolunu bulup galip geleceğimize inanıyorum..

Vural Yıldırım' Alıntı:
Herkes yenileceğimizi hatta fark olacağını falan düşünüyor ki bence öyle olmayacak.Bir yolunu bulup galip geleceğimize inanıyorum..
Kim öyle düşünüyor Vural?

Ben Baros'un dönüp Insua'nın ilk 11 oynaması halinde kazanacağımızı düşünüyorum.Çünkü direk rakibimizle oynuyoruz ve kazanırsak onlarla puan puana geleceğiz.

Zor maç.Elano-Baros-Kewell-Arda.. Bunlar olsaydi hic korkum olmazdi.E,malum.Ali Turan,Baris ve arkadaslarini gorunce su kadroyu insan umutsuz oluyor.Birde heralde Fener macindaki gibi beraberlige oynatmaz umarim Hagi.

Emir Kalyoncu' Alıntı:
Zor maç.Elano-Baros-Kewell-Arda.. Bunlar olsaydi hic korkum olmazdi.E,malum.Ali Turan,Baris ve arkadaslarini gorunce su kadroyu insan umutsuz oluyor.Birde heralde Fener macindaki gibi beraberlige oynatmaz umarim Hagi.
Beraberliğe oynatan kimdi ?

Elano ve Baros ve de Ayhan oynarsa Trabzon'un rakiplerine üstünlük kurduğu orta sahasını sıkıntıya sokar, onları kilitleriz.

İlk golü yemez isek ve de maç 70-80 dk. kadar kafa kafaya giderse alırız...

Ali Demirci' Alıntı:
Elano ve Baros ve de Ayhan oynarsa Trabzon'un rakiplerine üstünlük kurduğu orta sahasını sıkıntıya sokar, onları kilitleriz.

İlk golü yemez isek ve de maç 70-80 dk. kadar kafa kafaya giderse alırız...
Golümüzü kim atar onuda söyle bare de tam olsun. :)

11. hafta: trabzonspor (d)
12. hafta: manisaspor
13. hafta: kayserispor (d)
14. hafta: beşiktaş
Fikstürü görünce korkuyor insan ama şu 4 haftayı 10 puanla tamamlasak şampiyonluk yakındır.Ts karşısında bence erken gol bulmalıyız Trabzon taraftarı hemen dağılan bir taraftar olumsuz etki gösteriyorlar skor kötü gidince..Ayrıca Ayhan -Cana -Elano ortasaha üçlüsü olursa süper olur..Barosta kaldığı yerden devame tsin gollere...

Kolay maçlarında 3'er 3'er puanları dağıtırsan, düşünürsün kara kara fikstürü.Ah Rijkaard ahh...

Neyse, sızlanmanın fazla bir anlamı yok.Bizim için lig yeni başladı.TS maçında bizim için ligin 3. haftası olacak.Zor bir maç olacağı kesin.TS çok formda yalnız ilk golü atarsak evlerinde baskı yaşıyabilirler.Elano ve Baros'un bu maçta oynayabileceğini düşünüyorum.Umarım Kewell'da hazır olur.Çok özledim ya Kewell'ı :)

Güzel maç olacağından şüphem yok. En azından puanla döneceğimiz bir maç olsun. Beraberlikte asla yakınmam ki Trabzonspor gerçekten iyi bir takım. Evinde Fener?i, Beşiktaş?ı mağlup ettiler. Kazanmak için mücadeleyi haddinden fazla yapmalıyız.

Deplasman maçı olarak görmüyorum Tranzon?da sarı-kırmızı aşkları tanıyınca.

Barut?u, kuzeni Barış kardeşimi, ve oradaysa Uğur?u Avni Aker semalarında görmeyi diliyorum ayrıca.

Basketbol maçımız da aynı haftada kesişmişken Trabzon?da...