SSL 12. Hafta | Galatasaray - Manisaspor

Tarih: 14 Kasım Pazar

Yer: Alisamiyen Stadyumu

Saat: 19:00

Manisaspor Kadrosu

ABDULLAH BERKAY VELİVAR
ADEM BÜYÜK
AHMET İLHAN ÖZEK
ALİ FIRAT OKUR
AZIZA MAKUKULA
BEKİR YILMAZ
BULUT BASMAZ
BURAK CAN BALCI
BÜLENT CEVAHİR
CARLOS EDUARDO DE SOUZA FLORESTA
CONSTANTİN NİCOLAE DICA
DİLAVER GÜÇLÜ
ERAY ATASEVEN
EREN AYDIN
ERGİN KELEŞ
FERHAT ÇÖKMÜŞ
FERHAT KARAKAYA
GABRIEL DE PAULO LIMEIRA
GÖKHAN EMRECİKSİN
HÜSEYİN TOK
İHSAN BURAK ÖZSARAÇ
İLKER AVCIBAY
İSMAİL KAVRUK
JACQUES MOMHA
JIMMY DIXON
JOSHUA CHRISTOPHER SIMPSON
MEHMET GÜVEN
MERT GENCER
MURAT ERDOĞAN
NİZAMETTİN ÇALIŞKAN

Bu macin sonunda Adnan Polat ve Servet basta olmak uzere yogun protestolarin yasanacagi bir mac olarak goruyorum.Gorunen koy kilavuz istemez.Besiktas'a karsi Manisanin oynadigi oyunun % 50'si bizim bu defansi darmadagin etmeye yeter.

Servet vs. Makukula. Düsünmek bile istemiyorum.

Denizli karsisina Aydin,Emre Colak,Musa'li bir kadro gormek umarim nasip olur.Goz zevkimiz degissin biraz.Mustafa Sarp'i izleye izleye futboldan sogudum resmen.

Bu maça ücreti karşılığı 1 adet kapalı üst kombinesi veya bileti arıyorum..
Böyle bir imkan varsa, özelden mesaj atmanızı rica ederim..

Bana gene puan kaybetcez gibi geliyordu ancak Manisa'da da ciddi bir düşüş var. Bu maç bana göre cidden sıkıntılı ne olursa olsun, adamların hücum hattı çok tehlikeli. Bol gollü karşılaşma olur umarım kazanırız..

Manisa'da düşüş var ama bize patlama ihtimalleri yüksek. Böyle maçlar hedef maçları oluyor. Bizim FB maçı gibi bir anlamda. Artı olarak Hikmet Karaman da ekstra motivasyon yükleyebilir oyunculara. Çok dalga geçildi adamla. :)

Pino ve Mehmet Batdalin ilk 11'de olmasi gereken bir mac.

Ufuk Sabri-Neill-Ali Turan(Ne yazikki Servet)-Insua Ayhan Elano-Misimovic-Kewell Pino-Mehmet Batdal

Yine ilk 10 dakika ileride presle başlarız sonra daha kontrollü götürürüz maçı.

Eğer ilk 10 dakika golü bulursak rahat bir maç olur.

Ayrıca Makukula,Simpson vs korkmaya gerek olduğunu düşünmüyorum.Boş alan vermiyoruz anca bireysel hatayla pozisyona giriyor rakip takımlar.

Ali Erdem Güntepe' Alıntı:
Yine ilk 10 dakika ileride presle başlarız sonra daha kontrollü götürürüz maçı.

Eğer ilk 10 dakika golü bulursak rahat bir maç olur.

Ayrıca Makukula,Simpson vs korkmaya gerek olduğunu düşünmüyorum.Boş alan vermiyoruz anca bireysel hatayla pozisyona giriyor rakip takımlar.

Servet kalır herkes gider. O nedenle Simpson ı geç tribündeki adam bile tehlikeli bizde Servet varken. Tribünler bana güvenmiyorsa ben iyi oynayamam der. 1 gol çakar kendi kalesine. Fener maçında denemiş başaramamıştı. Bu sefer başarır. Net mesaj verir...

5 galibiyet 5 mağlubiyet 9. sıra,artık bundan daha köyüye gidemeyiz heralde 1-0 olsun bizim olsun gidip 5-6 tane atarsak taksimde soyunurum:)

Bugün artik farkli bir galibiyet bekliyorum. 5+ gol atmamiz ve artik bir havaya girmemiz lazim.

Dakika 55 de Cana çıkar, Barış gider, dakika 65 de Elano çıkar Misimovic girer, dakika 70 de Kewell çıkıp Emre Çolak girer.

Yedeklerde belli :)