SSL 15. Hafta | Kasımpaşa - Galatasaray SK

SÜPER LİG 15. HAFTA
KASIMPAŞA - GALATASARAY
Hakem:
Tarih: 04.12.2010 19:00
Yer: RECEP TAYYİP ERDOĞAN

Kasımpaşa Takım Kadrosu :

ANIT ŞENGÜLER
AZAR KARADAŞ
BARIŞ BAŞDAŞ
BEBBE MBANGUE GUSTAVE ANICET
BUĞRAÇ HAN YALÇINKAYA
CHRISTIAN THIELSEN KELLER
ERDİ ÖNER
ERGÜN TEBER
ERSEN MARTİN
ERTAÇ ÖZBİR
FERNANDO VARELA RAMOS
GEORGI ZDRAVKOV SARMOV
GÖKHAN GÜLEÇ
HÜSEYİN KALA
İBRAHİM HALİL ÇOLAK
İSA KAYKUN
KORHAN ÖZTÜRK
LUIZ HENRIQUE DE SOUSA SANTOS
MERTHAN AÇIL
MUHAMMET MUSTAFA DOĞAN
MURAT ŞAHİN
NIKOLAY EMILOV DIMITROV
OĞULCAN ENGİN
ONUR AYDIN
ÖMER SÜMER
ÖZGÜR ÖÇAL
RAHIM SEBAH ABDUL
RAZUNDARA TJIKUZU
SADRETTİN FIRAT KOCAOĞLU
SANCAK KAPLAN ANIT ŞENGÜLER
AZAR KARADAŞ
BARIŞ BAŞDAŞ
BEBBE MBANGUE GUSTAVE ANICET
BUĞRAÇ HAN YALÇINKAYA
CHRISTIAN THIELSEN KELLER
ERDİ ÖNER
ERGÜN TEBER
ERSEN MARTİN
ERTAÇ ÖZBİR
FERNANDO VARELA RAMOS
GEORGI ZDRAVKOV SARMOV
GÖKHAN GÜLEÇ
HÜSEYİN KALA
İBRAHİM HALİL ÇOLAK
İSA KAYKUN
KORHAN ÖZTÜRK
LUIZ HENRIQUE DE SOUSA SANTOS
MERTHAN AÇIL
MUHAMMET MUSTAFA DOĞAN
MURAT ŞAHİN
NIKOLAY EMILOV DIMITROV
OĞULCAN ENGİN
ONUR AYDIN
ÖMER SÜMER
ÖZGÜR ÖÇAL
RAHIM SEBAH ABDUL
RAZUNDARA TJIKUZU
SADRETTİN FIRAT KOCAOĞLU
SANCAK KAPLAN

Kümede kalma savaşını yakından ilgilendiren maç. şaka yapmıyorum üstümüzdeki formayı Manisa ile değiştirip sezona öyle başlasak şu an konya mı 3. gider yoksa biz mi muhabbeti yapardık burda...

Eğer önümüzdeki oynayacagımız 3 maçıda kazanamazsak daha tehlikeli günler bizi bekliyor demektir çünkü kendi altımızda sıralanan Ankaragücü Manisa Sivas gibi takımlara maglup olduk Kasımpaşa ya filanda takılırsak göz göre göre Galatasaray küme düşmemeye oynayan bir takım haline gelicek ikinci yarıda yazık

Bana deli, salak, duygusal gibi kelimeler edebilirsiniz ama bu lafımı unutmayın. Eğer GS doğru hamleler yaparsa ve bu önümüzdeki nispeten kolay olan 3 maçı kazanırsa ligin sonunu şampiyon olarak kapatabilir. Yapacağı da çok büyük şeyler değil. Forvet, B2B, Stoper ve mümkünse bir kaleci. Kasımpaşa maçı hikaye maç. Arda da dönüyor. Gene yorumlarda cılk çıkmaya başlamış. İki maç kazandık mı UEFA kupasını hedef koyup, 2 yenilince de küme düşmeyi baz alıyoruz. Sonuçta son 4 hafta oynadığımız takımlar hava civa takımlar değildi Kasımpaşa Konya ve Gençlere kıyasla. Ama bu rezil taraftarla hiç bir şey olmaz. Dünde maçın yıldızı rezil taraftarımızdı

Kaldı 20 maç eğer bu maçların tamamını kazanırsak 77 puan eder ve buda bizi şampiyon yapar tabiki gönlümüzden böyle bir mucize olmasını istiyoruz ama duruma baktıgımızda 5. olup Uefa bileti almak en iyi sonuç olacak gibi

Sühan Cem' Alıntı:
Bana deli, salak, duygusal gibi kelimeler edebilirsiniz ama bu lafımı unutmayın. Eğer GS doğru hamleler yaparsa ve bu önümüzdeki nispeten kolay olan 3 maçı kazanırsa ligin sonunu şampiyon olarak kapatabilir. Yapacağı da çok büyük şeyler değil. Forvet, B2B, Stoper ve mümkünse bir kaleci. Kasımpaşa maçı hikaye maç. Arda da dönüyor. Gene yorumlarda cılk çıkmaya başlamış. İki maç kazandık mı UEFA kupasını hedef koyup, 2 yenilince de küme düşmeyi baz alıyoruz. Sonuçta son 4 hafta oynadığımız takımlar hava civa takımlar değildi Kasımpaşa Konya ve Gençlere kıyasla. Ama bu rezil taraftarla hiç bir şey olmaz. Dünde maçın yıldızı rezil taraftarımızdı
Hep bir umudum vardı ama dünkü mağlubiyetle birlikte hiç umudum kalmadı.
İnşallah dediğin gibi olur abi.

Sühan Cem' Alıntı:
Baros sakatlanmazsa,gerekli takviyeler yapılır ve hersey yolunda giderse ligi en iyi ihtimal 3. bitiririz.Şampiyonluk mucizeden bile uzakta.

Eğer sadece Trabzon kopar giderse zor tabii şampyionluk ama sezon sonuna en azından 30. haftaya kadar 5-6 takım kovaalrsa o zaman şampiyonluk puan baremi 70'in altına inecek demektir. Bu da şnasımızı devam ettirmemizi sağlar. Takıma " bu işi başımıza siz açtınız gene siz temizleyeceksiniz" mesajı verilmeli. Unutmayın ki bu lig nasıl başaldığına değil nasıl bitirdiğine bakyıor. Beşiktaş'ın 2004 de ilk yarıyı 47 puanla bitrdiği ama 8 puan geride ligi tamamaldığı yıllarda gördük mesela.

Kurtuluş Yazıcı' Alıntı:
Sühan sendeki bu iyimserlik... Her alanda böyle misin? :)

Kurtuluş, hedefsiz yaşarsan bunalıma girersin:) Karamsar yaşarsan zaten bunalımdasındır. Ben ben hedef belirliyor,hedeflerimi yüksek koyuyorum. Kabeye yola çıkan karınca gibiyim. Kabeye varamasam da en azından yolunda ölürüm. :))

Takımın he rmaçına giden adamım ne yapayım Haydi bastır Galatasaray en büyük 10sun GS yönetim futbol taraftar 10. sun GS mı diyim:) Bir başlıkta bir arkadaş demiş tottenham taraftarı 50 yıldır şampiyon olmuyor ama nasıl tutabiliyorlar GS'ı diye, ki haklı. Bizde şampiyonluklar için sevmiedik ama o yolda ölecek takım istiyoruz.

Oynayacağımız Kasımpaşa,G.Birliği(T.Doll den sonra)ve Konya ligin en kötü 4-5 takımı arasında Buca ile birlikte.Bence de kazanırız bu 3 maçı ama ligi ilk 3 içinde bitireceğimizi düşünmüyorum.

futbol takımı çok iyi oldu böyle futbola harcayacağım parayla hem erkek basketbol hemde erkek voleybol maçlarına gideceğim iyi oldu .

Tek mesele ruh olsa malum 'satılmış' arkadaşlarla bile 3-4 kez geri dönüş yapardık lige.İç sorunlardan daha çok saha içi sorunumuz var.Absürd şeyler olmadığı sürece bu kadro gol atamıyor.Karşıda acayip,serseri mayın gibi bir takım var.Her sonuca açık maç.Takım basmadık yer bırakmasa bile her sonuca açık maç.
Şu süreç çok kritik.Sorunların üstü örtülmeden gerekli temizlik yapılırsa,doğru adımlar atılırsa gelecek 4-5 sezon kurtarılır.Bu günleri tebessümle anarız.Gel gör ki Hagi bu köklü değişimin altına imza atabilecek kapasitede durmuyor.Umarım futbolculuğunu anımsatır bize.Zoru başarır.Mevcut yönetimde kapasitenin k'si bulunmamakta zaten.

Galatasaray'a ayrılan yer 2000 kişilik ve biletler 50 tl imiş..
Talep arzı aşarsa, kontenjan artabilirmiş..
Hiç sanmıyorum aşacağını..
Kim naapsın artık Galatasarayın maçlarını..

Bu sezon Ali Sami Yen her maçta doluyorsa bunun tek nedeni, Mecidiyeköy´e veda edilecek olması. Yoksa bu oyuncular ortalama 2000 kişiye bile oynamayı hak etmiyor.

Adnan Polat hikaye anlatmaya devam etsin. Dibi gördük, daha ötesi var mı bunun.