Şu anki halet-i ruhiyeniz

bir kaç gündür gayet mutluyum,çok şükür ki..şimdi anıla uygun iliğin bulunduğu haberini de aldım,daha bi mutluyum..gs bugün maçı kazansın biraz daha mutlu olayım ..:)

Yıllardan sonra bugün gidip 5 liraya basketbol topu aldım :) O da inik çıktı =) Şişiriyorum şişiriyorum yarım saat geçmeden iniyor kerata..Moralim bozuk bu yüzden abi :) Ama biz Şole 'yi yenelim düzelir moralim 8)

dün sınıflar arası futbol turnuvasında 9-c'yi 12-2 yenip yarı finale çıktık.[yenilsek yemin ediyorum okul değiştirirdik].maçın son 10 dakikasında oynayıp 1 gol attım[kalecinin büyük yardımlarıyla].Neyse şimdi yarı finaldeki rakibimize bakıyoruz.umarım 11-e çıkmaz.[geçen yıl onlardan tarihi fark yemiştik.]

8.45'te kalktım dersim 10.30'da şimdi giyinip evden çıkacam doğru otobüs kuyruğuna.
Ah bu dolmuşlar ah bu otobüsler.

Dolmuş ile gidersem gidiş dönüş 5 ytl, otobüsle gidersem gidiş gheliş 1 ytl+20 dakikalık yol yürümem gerekiyor :)

Ne yapsam diye kafam karışık.

Sınav var bugün benim de 10.30'da, dün de hiç çalışamadım maçlar yüzünden bu yüzden 7'de kalktım ve çalışıyorum, bir yandan da internet. Huzursuz, uykusuz ve tedirginim..

Sabahın erken saatlerinden itibaren sabit diskteki dosyaları kurtarmaya çalışıyorum. Kafam durmuş vaziyette...

iyi-kötü duygular savaşıyor içimde
fantasy'de kötü gidiyoruz,vizeler yaklaştı piyasada not yok
buna rağmen bayan takımımız ve arsenal yüzümüzü güldürdü
yarınde gülersem bu iyi duygular galip gelecek inş 8)

Dün nerde beleş oraya yerleş tadında bir bankanın partisine gittik. Hala karaoke yapıyor beynim.. :)
Ne varsa içtim yahu.

Ama hala bazı şeylere gülmeme engel değil tabi. :)

Işığı gören kovalıyor..

Saat 7'de Ktülü ultrAslanların toplantısı varmış oraya takılmak üzere birazdan evden çıkacağım neler ile karşılaşacağımı bilmiyor ve hafif heyecan yaşıyorum :)