Taçsız Kral Metin Oktay

Taçsız Kral Metin Oktay Filmi.

ajdapekkanfilmtacsizkra.jpg

Linkler burda ölü çıkıyor ama başka sitede çalışıyor bende anlamadım.
Filmin Tıkla İzle versiyonunu buldum.
En kısa zamanda da Linkler yenilenecektir.

TIKLA İZLE

Not:Sitede 'Buraya Tıklayın' yazısına tıkladıktan sonra Film açılacaktır.

Re: Taçsız Kral Metin Oktay Filmi.

Şamil'den alıp izlemiştim. Görüntü kalitesi kötü olsa da çok hoşuma gitmişti.

Galatasaray taraftarının kalbinde ölümsüzleşen Taçsız Kral´ı, ayrıca İzmir´in mavi sularında da yaşatmak güzel olur.

Çok güzel olur yalnız galiba Onur hocanın verdiği link üzerinden oy kullanınca sanırım olmuyor tam anlamıyla emin olmamakla beraber, çünkü ben kullandığımda daha önce oy kullandınız diyor.

Ankete kulüplerin damgasını vurduğu bariz belli oluyor. Şu ana kadar verilen oylara göre oluşan ilk üç sıra;

Metin OKTAY 20% 17487 oy
Göztepe 16% 13840 oy
Karşıyaka 14% 12045 oy

Onur Yavuz' Alıntı:
Ankete kulüplerin damgasını vurduğu bariz belli oluyor. Şu ana kadar verilen oylara göre oluşan ilk üç sıra;

Metin OKTAY 20% 17487 oy
Göztepe 16% 13840 oy
Karşıyaka 14% 12045 oy
Pazar gecesi göztepe ile karşıyaka fark atmıştı ama facebook'taki sayfamızda yayınlanınca bu anket birden öne fırladık iyide oldu :)

"Gavur İzmir'e" yakışır Metin Oktay ismi.. Ayrıca kişiler bölümünde güzel isimlerde var, 5 tane seçtim ve ankete katıldım.

"Gavur İzmir" için hayırlı olsun. ;)

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Çok güzel olur yalnız galiba Onur hocanın verdiği link üzerinden oy kullanınca sanırım olmuyor tam anlamıyla emin olmamakla beraber, çünkü ben kullandığımda daha önce oy kullandınız diyor.
Sanırım, daha önce kullandığın içindir. Ben girdim şimdi, tekrar kullandım. Günde bir defa hak var sanırım. Tekrar girsem, bana da kullanma der galiba. :)

Zirveyi kaptırmayalım. : )

Boşuna vermeyin. Ben de verdim gerçi ama. Birilerinin niyeti şov sadece. İlgi çekmek için Metin Oktay'ı koymuşlar belli. Misal;

Bir ara;

Metin OKTAY 19%
22965 oy
Göztepe 16%
19692 oy
Karşıyaka 13%
15234 oy

Sonrasında;

Karşıyaka 18% 5077 oy
Göztepe 17% 4998 oy
Metin OKTAY 9% 2625 oy
Ahmet PİRİŞTİNA 9% 2535 oy
Attila İLHAN 2% 749 oy
Güzelyalı 2% 708 oy
Bostanlı 2% 683 oy

Madem oylarla oynayacaksınız kendi kararınızı vereceksiniz ne diye milleti heyecanlandırıyorsunuz.

Şu anda da daha önce oy kullandınız diyor. :)