Takımımız,Oyuncularımız ve Bizler

Barış Yarar' Alıntı:
her sezon farklı bir kadro ile çıkıyoruz.Her sene yeni bir sistem.Halbuki bir sistemi oturtturmak için bir kaç sezon üst üste aynı oyuncuların takımda kalıp birbirlerine koordine sağlaması lazım.Bu sezonki transferlerimiz ne kadar süper olursa olsun, ben bu sezon da düşmezsek başarı gözüyle bakıyorum.Yeni oyuncular, yeni sistem, yeni oyun stili.Belirli bir düzenimiz yok. Başarı beklemek biraz hayalperestlik olur.

Sevgili Barış unutma insan hayal ettiği sürece yaşar.

aslında sistemsizlik Türkiye deki birçok takımın sorunu.büyük bütçeli bir takım kursan da sistemin yoksa kalıcı başarıya ulaşamıyorsun.buna en büyük örnek te Ülker.G.saraylı bir taraftar olarak ise tek istediğim ne yaptığını bilen insanların bu şubede olması ve belirli bir sistemin oturtulması.örneğin geçen sene don little gelmeden 1-2 gün önce Halil Üner uzun oyuncu hakkında şöyle diyordu:"uçaktan inen oyuncu iyi çıkarsa pota altını kapatırız...".komik ve acınacak bir durum aslında G.saray takımının kaderini uçaktan inen oyuncuya bağlamak.
Çok paramız olmayabilir ama bir sistem kurmak ve takım yönetmeyi bilmek içinde inanın çok paraya gerek yok.

kardesım zaten ne sistemi olcak turkiyede surda efesle ulker dısında baskete 5 milyon $ dan fazla ayıran birtek takım yok...sımdi biz gs ye laf ediyoz ama fenerin bjk nin bizden farkı yok hersene hepsi bi dunya yabancı degistiriyo hele bjk el-amin gibi bi oyuncu bulduda gitti bos bıraktı bunu halil aga bile yapmazdı su lige sistem oturtucak tek takımlar ulker ile efestir :eek:key :eek:key :eek:key

Ratko varda gibi skorer bir 5numara bulamazsak iyi bir yabancı 4 numara 2 3 te kaliteli yerli oyuncu almazsak yine düşmemeye oynarız

herseyden once bırlık beraberlık sart o olunca hersey hallolur..bız taraftarlar olarak bu ısı basarıoz sımdı sıra teknık ekıp oyuncu tonetım ucgenınde...

Valla taraftar olarak birlik ve beraberliği forumda belki güzel sağlıyo olabiliriz ama ne yazık ki salonda büyük boşluklar oluyor...

konu baslıgı takımımız ve bızlerdı
pedkı son yapılan yane resmı sıtede yayınlanmayan transferlerle beraber takım kadromuzun ne oldugunu bılen varmı
ben egrcı bı topıcte acmıstım bunla ılgılı kamp programı falan en azından kaf kaf dacka gıbı alt yapıdakı pyunculara onem verebılırzı
hakan koseoglu mehmet koseoglu yanılmıyorsam soyadlarını dackanın alt yapısından yetısmıs
bugunku habere gore samsun lıgten cekılmıs yerıne beykoz gelmıs dusunmek bıle ıstemıyorum ama beykoz nerden baksanız son dakıkada lıge dahıl oldu umarım bızden daha ıyı olmazlar bu sene
zamanında besık play outlarda yıldırımspora yenılmıs 2.lige dusmus fakat yıldırımsporun lıgten cekılmesı sonucu tekrar lıge donmus ve avrupa kupalarına katılmsıtı.
az once okdum beykoz dırek 2 yabancı 3 yerlı oyuncuyla anlastık dıyor.
keske ersın gorkemı gerı alabılsek en azından yedek olurdu

Şemsettin'in sahada performansı iyi olsa da karakteri yüzünden bize katkı sağlamaz.Washington'ı nereden çıkardılar anlamadım.Murat Kaya ve Valentin Pastal alınabilirse iyi olur ancak alınabileceklerini pek tahmin etmiyorum.

arkadasım kadromuzu resmi siteden ogrenmek istiyosan bisi ogrenemezsin ama tum gaste ve sitelere donersek ;

malik dixon
deseat hadley
lance allred
semsettin bas
burak sezgin
huseyin demiral
serhat cetin
gokhan ucoklar

alpgs' Alıntı:
merhba
buugn okudugum habere gore murat kaya febese gıtmıs deıelr yanılmıyosam fanatıktı
bılgınıze bız hala murat kayaya teklıfte bulunucakmısız

fanatik gazeesinin asparagasi. murat bir sene daha b. kolejde. en azindan simdilik. m. kaya'yi alsak iyi olur ama pota altinda hala zayifiz. 4 numara'da burak'a destek olacak hatta ilk bes basliyacak bir oyuncu gerek

malik dixon
deseat hadley
lance allred
semsettin bas
burak sezgin
huseyin demiral
serhat cetin
gokhan ucoklar

daha once yukardakı kadro yazılmıstı o zaman buraya fatih solak ısmınıde ekleyebılrız
2 3 tane ıyı yerlı oyuncu alırsak bus ene hersey guzel olucak gıbı kese muratcan ve arda gelse tekrar

gecen sen orhan guler vardı takımda sonra kıralık gıttı
ne oldugunu bılen varmı adama sımdı enrde hala bızım oyuncumuzmu?

takıma valentin ve fatih te katıldı ve bildime gore 4numaraya skorer forwete adam arıyolar herelde bu sene bukadar kaliteli adam aldılar kazmanın birini takıma koymazlar oyuzden bu 4 numara transferinide en iyi sekılde yaparlar

antramanlarda denenen bir yabancı varmış geçen forumda biri söyledi

oyuncu bulup alırlar o kolayda halil aga onu oynatabilirmi onda supeliyim
bence takımda 70 li sayıları asmak icin skorer bi forwt oyuncusuna ihtiyac var