Temsilcilerimiz

Semih'in performansina sevindim neredeyse double double yapacakmiş... Ömer için ciddi sorunlar var gerçekten, Noah yokken bile 4 5 dakika süre alabiliyorsa.. İşi baya zor gibi forma kapma konusunda..

Ömer yanlış takım seçti daha doğrusu kısmetsizdi. Portland'da kalabilseydi ya da atıyorum şu an Cleveland'da olsaydı ciddi süre bulurdu. Rose için gelecekte Nash diyorlardı ama alakası yok gerçekten tam zıttı bir hücum karakterleri var. Ömer biraz daha sabır gösterip bi şekilde pivotu olmayan takımlara gitmeli. Keşke Cleveland gibi iddiasız bir takıma gidebilse de gösterebilse kendini.
Semih'in durumu ise kısmetti resmen. Hem önündeki uzunlar sakatlandı hem de takım içindeki oyuncular olgun ve üzerlerine takım kurulmasına alışık olduğundan Semih'i rolüne çabk adapte etti. Dikkatli izlerseniz Ömer ileri geri koşup duruyor ama Semih hep katkı yapmak peşinde. Adam kendisine gösterilen ilginin ve verilen şansın hakkını veriyor.
Bir de Chicago koçu Tom Thibadeu biraz korkuyor genç oyuncular konusunda. Sene başında James Johnson ve Ömer için olumlu konuşup oynatacağım filan diye ahkam kesiyordu ama korkuyor oynatmaktan ikisini de. İnşallah ikisi de kurtarır kendisini. Hele James Johnson'da star potansiyeli görüyorum hala ben. Duruşu estetik bi kere 8)

Aynen öyle Ömer 15-20 dakikayı garantileyeceği bir takıma gidecek olsam inanıyorumki çok büyük gelişme gösterecektir.

Gerçi buradada zaman zaman iyi dakikalar ve iyi performanslar buluyor ama devamlılık olmayınca pek bir anlammı olmuyor.

Anca iş olur zaten.Mehmet'in avrupa basketbolunda yapamayacağını onun ve Hüseyin Beşok'un oyun sitilinin yani şut atan uzun temasının artık eskisi kadar iş yapmadığını ve büyük takımlar tarafından tutulmadığını gördük bence.

Beni ancak Hido'nun geri dönmesi üzer.Zira onu gerçekten seviyorum ama fb'ye imza attığı an kusra bakmasın nefret etmeye başlarım.Çok büyükte katkı yapar avrupada gittiği her takıma.

Bide geri zeka opsyonu kendi elindeyken,performansıda iyi sevilerde gezerken bu şansını kullanıp yeni kontrat almadı.Bu sene kontratı son buluyor sanırsam Utah Sloan'u yolladı,Deron'u yolladı,AK-47'nin hiç şansı yok ee bu durumda hiç sanmıyorumki müzin sakat Memo'yu tutsunlar.

Hayır Memo'nun bi sene daha garanti kontratı var yani FA olmayacak Doğan. Zaten şu an devam eden kontrat da yeni bi kontrat değil aslında. Utah ile ilk imzaladığı kontratın aynısının 2 yıl uzatılmış haliydi. Hatta geçen sene kararlaştırılmıştı ve bu sene yürürlüğe girdi. Geçen sene Europe Live kapsamında , Londra'da oynanan Chicago- utah maçında söylemişlerdi bunları ordan aklımda kalmış. Malum geçen sene Memo'nun kontrat senesiydi fakat daha sene başlamadan uzattılar Memo ile. Sen olsan oynar mısın ondan sonra :)
Krilenko'nun kontratı kesin bitiyor ama , takımdı , oyuncuydu filan hiç bir opsiyon yok. Zaten Hayward'ı oraya onte etmek istiyorlar. Hayallerindeki beşte 3 numarada hayward , 4te Favors , 5te Jefferson ve 6. adam olarak Millsap var. Yani Hayward'ın da 3.5 numara olduğunu düşünürsek Memo'ya uzun rotasyonunda yer yok şu anki görüntüye göre. Utah zaten seneye de playoffa giremez , Memo da temizinden bi yerden izler maçları :)

Kirikenko'nun 17 milyonundan kurtulmak süper gelecek Utah'a.. Ayrıca CJ Miles'ın sözleşmesi de bitecek.. Seneye bence Mehmet'in son senesi olacak NBA de.. Zaten 33 yaşında olacak.. Kimse üçlük denemekten başka bir şey yapmayan bir uzuna o saatten sonra adam gibi kontrat vermez..Okur da gelir burada çok sevdiği Fenerbahçesinde oynar.. Tencere yuvarlanır, kapağını bulur.

Hayır Memo'nun bi sene daha garanti kontratı var yani FA olmayacak Doğan. Zaten şu an devam eden kontrat da yeni bi kontrat değil aslında. Utah ile ilk imzaladığı kontratın aynısının 2 yıl uzatılmış haliydi. Hatta geçen sene kararlaştırılmıştı ve bu sene yürürlüğe girdi. Geçen sene Europe Live kapsamında , Londra'da oynanan Chicago- utah maçında söylemişlerdi bunları ordan aklımda kalmış. Malum geçen sene Memo'nun kontrat senesiydi fakat daha sene başlamadan uzattılar Memo ile. Sen olsan oynar mısın ondan sonra :)
Krilenko'nun kontratı kesin bitiyor ama , takımdı , oyuncuydu filan hiç bir opsiyon yok. Zaten Hayward'ı oraya onte etmek istiyorlar. Hayallerindeki beşte 3 numarada hayward , 4te Favors , 5te Jefferson ve 6. adam olarak Millsap var. Yani Hayward'ın da 3.5 numara olduğunu düşünürsek Memo'ya uzun rotasyonunda yer yok şu anki görüntüye göre. Utah zaten seneye de playoffa giremez , Memo da temizinden bi yerden izler maçları :)

Bak bu durumu bilmiyordum.Uzun süredir ne Memo ile nede Utah'la ilgilenmiyorum ondan olsa gerek.Ozaman diyeceğim bir şey yok afferin Memo'ya Cem Uzan'dan sonra bir Türk daha ABD'lileri dolandırıyor desene:D

Memo gelsin oynasın fb'sinde söz konusu avrupa basketbolu olunca artık Memo'nun benim gözümde ne tehtidi nede adı vardır.

Kirlenko konusunda yorum yapmuyorum abi ben bu kadar kolpacı bukadar basiretsiz bu kadar aldığı paradan utanmayan adam çok az gördüm en tepelerdede Kirlenko var yani.

Memo iyi yattı cidden ama asıl sakatlandığı maçta geçirdiği sakatlık çok ciddiydi gerçekten. Ses duyduk resmen filan demişti oyuncular. Ama para konusunda sağlam dolandırdı cidden. Bi laf vardır bilirsiniz.
''Memoğ saymaya devaağ mediyour'' :) Cümlenin nesnesini siz bulun :) :)

Valla şut atan uzun çok elzem bir şey olsa Hüseyin Beşok'tan vaz geçmezdik zaten:D

Dediğim gibi Memo'nun Türkiye'yayada fb'ye gelmesi gram ürkütmez beni hatta gelsin işte bir de orada 2'saymağa' devam eder durur:D