TKBL All-Star | 16 Ocak Eskişehir

Bu sene çok keyif aldım, Fowles'in harika smacı, Işıl' ın canlılığı ve Seimone'nin şirin halleri çok güzeldi.

İnşallah Türkiye ligi final maçında maçın son sayısı senin smacınla gelir, Fowles

Eskişehir'in böyle bir salona ihtiyacı vardı. Sanırım salondan sonra takım da geliyor. Televizyondan nasıl göründü bilmiyorum ama salonda acayip keyif aldık. Fowles, Işıl ve Augustus harikaydılar.

Ufuk Güven' Alıntı:
Eskişehir'in böyle bir salona ihtiyacı vardı. Sanırım salondan sonra takım da geliyor. Televizyondan nasıl göründü bilmiyorum ama salonda acayip keyif aldık. Fowles, Işıl ve Augustus harikaydılar.

Ufuk hoşgeldin Foruma öncelikle. Ben ilk defa görüyorum mesajını:)

Gösterilerin başını ve yarışmaları, maçınd ailk peiyotunu seyrettim. Fowwles'in hala sakat olması üzüntü verici ama neşe katanalrın başında o ve Seimone geldi bence. Seimone'un topu yerde değilde havada sektirmesi de güzeldi:)

Üç sayı yarışması esnası yarışmacı topları atarken bu esnada atacağı yere attığı topların tekrar konması da ayrı bir rezillikti. Aceleniz ne yarışmacı tamamlasın atışlarını o bölgede, ondan sonra koyun topları hepi topu 5 tane top orda varsınız 10 kişi.

Ben son çeyreği seyredemedim. Bu yüzden de Sylvia'nın smacını kaçırdım. Keşke görüntü alabilseydin Aras. Bu arada Işıl'ın attığı smaçta Sylvia'nın hareketi asiste giriyorsa bir asisti eksik yazılmış Syliva'nın :))

Abi, videolar baya yayılmış diye duyduk, bulunca ekleriz o anları da.

Sylvia'nın smacını kaçırmamak için neredeyse 40 dakikayı vizörden izleyip, maçtan bir şey anlamadım ama değdi yani :)

wow bu harbi smaç olmuş. Geçen sene WNBA'de All Starda da smaç atmıştı ama o biraz dümendendi. Topu vermişlerdi denemişti. Bu kez resmen vurmuş smacı

Augustus ve Işıl'ın güzel hareketleri varmış. Aradım ama bulamadım. Elinde olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Sühan Cem' Alıntı:
Ufuk hoşgeldin Foruma öncelikle. Ben ilk defa görüyorum mesajını:)

Gösterilerin başını ve yarışmaları, maçınd ailk peiyotunu seyrettim. Fowwles'in hala sakat olması üzüntü verici ama neşe katanalrın başında o ve Seimone geldi bence. Seimone'un topu yerde değilde havada sektirmesi de güzeldi:)

Üç sayı yarışması esnası yarışmacı topları atarken bu esnada atacağı yere attığı topların tekrar konması da ayrı bir rezillikti. Aceleniz ne yarışmacı tamamlasın atışlarını o bölgede, ondan sonra koyun topları hepi topu 5 tane top orda varsınız 10 kişi.

Abi, hoşbulduk. Genelde okuyorum. :) Üç sayılık yarışmasında bizim de dikkatimizi o çekti. Hatta bir ara toplardan birini kaybettiler. Nereden buldular bilmiyorum. :)

Maçta semioni,ışıl ve fowles şov vardı...Maçtan sonra ışıl ile resim çekinebilmek için salonun önünde yaklaşık 1 saat kadar bekledik ancak ışıl yaklaşık 6 güvenlik ile çıkınca salondan malesef izin vermediler buna , müge erdem ile kısa bir süre konuştum sizlerinde bildiği gibi ikinci yarı takıma tamikanın katılacağını söyledi. Maçta benim ve arkadaşlarımın garibine giden birde olay oldu maçın bitimiyle birlikte sahanın ortasında nevlin ile arkası dönük fenerbahce formalı bir oyuncu elleriyle birkaç defa birbirlerini taciz ettiler.

Sühan Cem' Alıntı:
Ben son çeyreği seyredemedim. Bu yüzden de Sylvia'nın smacını kaçırdım. Keşke görüntü alabilseydin Aras. Bu arada Işıl'ın attığı smaçta Sylvia'nın hareketi asiste giriyorsa bir asisti eksik yazılmış Syliva'nın :))
bir kaç sayfa geride var abi.

Videoları izleyince uzun zaman sonra gülümsedim kadın basketboluyla ilgili.Kendileri de eğlensinler bizi de mutlu etsinler,dönüm noktası olsun.