TKBL All-Star | 16 Ocak Eskişehir

Fowles smac vurdu.Maçın son saniyesinde heycan yaptım top elinden kaçar diye ama kaçmadı vurdu smacı helal Fowles.

Fowles'tan smaç göremiyeceğiz herhalde derken müthiş bir smaç geldi. Son noktayı güzel koydu. Keyifli bir organizasyondu. Özellikle Fowles ,Augustus ve tabiki Işıl renk kattılar.

All-Star'ların arasında bir Sylvia 'the Super-Star' Fowles! Her yönüyle farkını gösterdi Syl.
İlginç bir nokta ise spikerin deyişiyle laylaylom giden maç ciddileştiği anda Ceyhun Hoca yönetimindeki Işıl-Tuğba-Doneka-Seimone-Fowles beşi maçı koparır diye beklerken, maçın kopmasına engel olamadılar malesef :)

Süper oldu ya bu sene. Çok çok eğlendim izlerken :) Fowles başroldeydi tabi bunda büyük eğlence kattı yani :) Takımların karma olmasının ayrı bir heyacan kattı sanki daha iyi olmuş. Augustus show'u ve Işıl'ın resitallerini de es geçmemek lazım tabi :)

All-Star'ın hakkını veren 3 oyuncunun da bizim olması çok güzel gerçekten.

Işıl top hakimiyeti, dribbling şovları ve tabiki smacıyla maçın en renkli ismi oldu.

Augustus da gayet eğlenceliydi.

Fowles'ın smacına diyecek söz yok, erkek takımında o smacı yapacak oyuncumuz yok bizim :)

Gazanfer Tosun' Alıntı:
All-Star'ın hakkını veren 3 oyuncunun da bizim olması çok güzel gerçekten.

Işıl top hakimiyeti, dribbling şovları ve tabiki smacıyla maçın en renkli ismi oldu.

Augustus da gayet eğlenceliydi.

Fowles'ın smacına diyecek söz yok, erkek takımında o smacı yapacak oyuncumuz yok bizim :)
[youtube:1lqp6jnc]http://www.youtube.com/watch?v=u-ZlLjUrZhM[/youtube:1lqp6jnc]

Spikerle en güzel cevap :)

@Pinar
Ne cabuk bulmusun ya.Daha yeni yükledim. 8)
Ama olsun bu smaci iki defa da izlenir.

[youtube:100slzpq]http://www.youtube.com/watch?v=u-ZlLjUrZhM[/youtube:100slzpq]

Paylaşım için teşekkürler :p Gerçekten efsane oldu ya bekliyordum Fowles'tan bir smaç ama bu kadarını da beklemiyordum çok güzel oldu bu bir de o pasa da çok yakıştı :)

Levend Kaya' Alıntı:
Spikerle en güzel cevap :)

@Pinar
Ne cabuk bulmusun ya.Daha yeni yükledim. 8)
Ama olsun bu smaci iki defa da izlenir.

[youtube:vva1h920]http://www.youtube.com/watch?v=u-ZlLjUrZhM[/youtube:vva1h920]
Augustus'un asist süper.

40 kere falan izledim herhalde müthişti gerçekten ya. Söyleyeek kelime bulamıyorum. Maiallah diyelim. Seimone-Işıl-Fowles bu organizasyona inanılmaz eğlence kattılar. İzlerken çok çok keyif aldım. Karma fikri iyi olmuş.

Organizasyona katılan bütün oyunculara, teknik ekiplere ve düzenleyen kişilere teşekkür ediyorum. Eskişehir'deki salon gerçekten güzel olmuş dilerim bu salona bir takım yaratırlar. Ufak tefek aksaklıklar vardı ama yinede zevk aldığım bir organizasyondu.

Üçlük yarışmasında Anderson'un performansı muazzamdı gerçekten. İlk turda 15 finalde ise 18 puan yaptı. Müthiş bir ritm tutturdu ve sonucunu da aldı. Ayrıca Özge Yavaş'ın da 15 puanlık performansını es geçmemek gerekir.

Yetenek yarışmasına biraz cinlikler olsa da :) ( ikinci pas atılan noktada yerden sektirerek değil de direk içinden geçirilmesi ) güzeldi. Bu yarışmada gözlerim Işıl'ı aramadı değil elbette. Merve'nin 41 saniyelik oyunu gayet başarılıydı.

Maça geldiğimizde son anlarda biraz oyunun sertleşeceğini düşünüyordum ancak Beyaz takım o sertliğin oluşmasına izin vermeyecek bir fark yaparak maçı kazanmayı başardılar. Mücadelede öne çıkan isimlerin hepsinin bizden olması mutluluk verici. Işıl Alben - Seimone Augustus - Sylvia Fowles üçlüsünün performanslarının yanında eğlenceyi de işin içine katmaları görülmeye değerdi.

Işıl - Sylvia ikilisinin yaptığı smaçlara ise denilecek laf yok, aynılarını Abdi İpekçi'de de bekler bu taraftar :)