TSHIRT DAGITIMI 03 Nisan Pazar saat 18.00 Mecidiyeköy FIORE

Arkadaşlar 03 Nisan Pazar saat 18.00' den itibaren Mecidiyeköy' de eski adı Fiore olan CHİCKEN & CHIPS ' deyiz.

Amaç; rahat rahat GSBasket tshirt lerini sahiplerine teslim etmek. Elimde sahipsiz 30 adet kadar daha var, orada onları da alabilirsiniz.

Müsait olanlarla Kayserispor futbol maçını da izleriz. Ben saat 18.00' den futbol maçının bitimine kadar yani saat 21.00' e kadar orada olacağım.

Mekanı bilmeyenler için ufak bir tarif yapayım.
Mecidiyeköy' de Ali Sami Yen Stadını bimeyen yoktur herhalde eheh :roll: . Stadın numaralı trbün girişine gelin ve aşağıya GIMA' ya dogru dümdüz devam edin. Gima' yı geçince bir dörtyol ağzı çıkacak karşınıza. Oradan da sola dönün ve yaklaşık 100-150 m. kadar devam ettikten sonra sol tarafta CHİCKEN & CHIPS in tabelasını göreceksiniz zaten. Tabelanın altında zemin katta kalıyor mekan.

Arkadaşlar bu tshirt dagitimi mümkün oldugunca yarın halledilmeli. Hem Arda arkadaşımıza yazık hem de sonradan sizin içinde zor olur.

Fenerbahçe maçında alırım diyen olursa bunu unutsun o gün o atmosferde ve karmaşada dağıtımı mümkün olmaz.

Daha onceki Tshirt dagitiminda da bazıları almamış sonra Arda zor durumda kalmıs.

İki tarafta magdur olmayacak şekilde hallolsun bu iş.

Beyler; Fenerbahce maçı öncesi salon civarında herhangi bir tshirt dağıtımı olmayacaktır haberiniz olsun.

O kargaşada, curcuna da tshirt dağıtamayız.

Bu yüzden yarın buluşma noktasına gelin !

Arkadaslar Fenerbahce macinda tshirt istemesin kimse. Gelebilenler yarin Ardanin söyledigi yere gelip alsinlar tshirtlerini...

arkadaslar yarın gelebilen herkes gelsin alsın t-shirtünü
feber macında t-shirt dagıtımı olmicakmıs
yarın ne kadar cok kişi alırsa haftaya fener macında da o kadar cok kişi giyebilir.
hem de güzel bi görüntü olusur..

Evet arkadaşlar bizlerde sizlerin oluşturduğu harika görüntüleri TV'den izleyebilelim bende eğer ulaşabilirse o gün t-shırt'ümü giyip ekran başında sizlerle beraber olacağım inşallah yarın dağıtım başarıyla gerçekleşir şimdiden kolay gelsin 8) 8) 8)

Gayet güzel bir gündü; bir de futbol maçını kazansaydık ne iyi olacaktı.

Genelde tshirtleri teslim ettim; bazı arkadaslar direk kendileri bazıları ise vekalet vermek suretiye tshirtlerini benden aldılar. Alamayanlar da seçimlerini kendileri yaptılar. Pek fazla söyleyecek birşey yok.
Bugünden birkaç kare aktarmak istiyorum.

Masamızı kurmuşuz :) soldan saga : Onder-X-Ftw-JS12-YenilmezArmada-ultras341

fiore1.JPG

fiore2.JPG

Hadi bakalım GSBASKET' e içiyoruz :)

fiore3.JPG

X ve ftw . (Karizmadan ölüyorsunuz beyler eheh)

fiore4.JPG

Baktı maç gidiyor. Önder masadan kalktı (ama bu hareket bize golü yedirdi)

fioremac.JPG

Ardından X de kalktı ama ne kalkıs, ardarda 2 gol attı Gaatasaray ;)

fioremac2.JPG

Ne diyeyim ki kötü niyetli paparazziler :)

ardafiore.JPG

Yorumsuz :p Önder The Yogurt Kafalı ! Neden diye sormayın , biz de anlamadık...

yogurt.JPG

Ölümle yaşamı ayıran çizgi
Yoğurtla hıyarı ayıramazki
Karışımın sonunda cacık olsada
Cacık yapmamız engellenemez

Ricardo ricardo ayylovyu ricardooooooooooooo

:p

Haha resimler guzelmis.
Ben 2 golu attirdim ama bu Onder oturmadiki yemiyelim.
Evet bu seneki sorun anlasildi aslinda bugun iyice :muhaha

Garson yogurt varmi ? :D