Turabi Genç İstifa Etti

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Osman Hattat basketboldaki basarisizligin yönetimin tercihi oldugunu söylemis. Bence de yönetim basketbol subesinden kurtulmak istiyor. saçma seyler oluyor, anlayabilen varsa anlatsin.

Bu sezon elinden geleni yapan Turabi Genç de sonunda bırakmış.Galiba onu da bezdirdiler. :evil: Tam en kritik maçlarımıza birlik halinde çıkmamız gerekirken,gide gide dağılıyoruz.Yine de Turabi Genç'e de hizmetlerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.

tamam ya bıraksın herkes takımı ne halleri varsa görsünler az sayıda bu takımla ilgilenen adam var zaten herkes bıraksın takım küme düşsün ohh bu mu yani :eek:ops

Abi sayın Turabi Genç kötü gidişten dolayı değil arkasından karar alınıp ona danışılmadan hareket ettikleri için tepkisini ortaya koydu helal olsun (karekter sahibi bir insanmış.......)

Turabi Genç'in sitemize yaptığı açıklamaya göre ayrılmasında ki en önemli sebebin Sinan Kalpakçıoğlu olduğunu söyledi.

Yetkisi olmamasına rağmen Basketbol yönetiminden habersiz ve bağımsız olarak kararlar verip hareket ettiğini kendisi aleyhinde asılsız ve çirkin dedikodulara girdiğini söyledi.

Takım yönetmenliği diye bir sıfatla atanan Cihat Levent'in de atamasınıda Sinan Kalapkçıoğlu yapmış.Cihat Leventle kişisel bir probleminin olmadığınıda ekledi.

Son olarak Tuborg maçı için İzmir'e gideceklerin listesinden Turabi Genç'in ismi Sinan Kalpakçıoğlu tarafından çıkarılınca istifa etmiş.

Salı günüde raporunu sunacağını söyleyen Turabi Genç yapılan çirkin dedikodular ve üzerinde oyanan oyunlar içinde yüzleşmek istediğini kulübe bildirdiğini söyledi.

GÖrünen köy kılavuz istemez.

Planlı bir istifa sürecine sokulmuş, üzerine oynana oynana istifa ettirilmiş.

Tuborg maçı kafilesinden isminin çıkartılması hiç yakışık almamış.

Sinan Kalpakçıoğlu'na demekki Özhan Canaydın yetki verdi. Yoksa görev alanı değil.

Basketbol şube sorumlumuzun bile üstüne çıkmış.

Canım çok sıkıldı. Artık kızayım mı hayırlı olsun mu deyim. Off of

Neler oluyor bu kulübe hiç yaşanmayan şeyler yaşanıyor.

Ufff ya... Hakikaten çok üzüldüm, bu kulübün gördüğü en çalışkan adamdı!!! Yazık vallaaa!!!
Üstüne üstlük doğma büyüme de Galatasaraylı idi!!!
Beyler, pardon ya... Kimden bahsediyoruz, bu hayıflanma...
Sinan Kalpakçıoğlu iyi yapmış, hatta az bile yapmış...
Bu kulübün gördüğü en çalışkan adam buydu demek...
Mehmet Çetin Ataünal ne olacak peki?
Rahmetli Özer Salnur?
Rahmetli Osman Solakoğlu?
Şinasi Önengüt'ün damadı diye geldi oraya oturdu, konuşturmayın şimdi insanı neyse...

Hizmetleri için teşekkür ederiz.

Fakat öyle ya da böyle Galatasaray'ın en başarısız dönemlerinden birinin menajeri olarak tarihe geçecek.

biz nasıl bu hallere düstük
bu nasıl bi kısır iç çekişmedir
bu imkansızlıkta bu kadar mücadele eden birine yapılan hiç yakısmadı klübümüze
her gecen gün biraz daha kötü hissediyorum kendimi basketbol adına..

Sanırım. Biraz daha bilgi vermek gerek,
Biliyorsunuz, Galatasaray artık özerk değil,
Klup bunu açıkladı ve tekrar basketbol kanatlarımız altında denildi.
Bu açıklama sonrasında Sinan Kalpakçıoğlu, gerek maddi olarak sorumluluklar aldı gerekse de sürüncemede olan, ve bir türlü alınamayan kararlardan dolayı , gecikmenin daha da fazla kayıplara yol açacağını düşünerek, kendi insiyatifi ile bazı uygulamalara başladı.
İlk olarak Cihat Levent iş başına geldi, ve bununla beraber zaten tüm zihniyet değişiyor imajı verildi ve gelişmeler de buralara kadar geldi.

Ben kendilerini yaklaşık, bn ve erkek 5 - 6 maçtır sürekli takımın yanında görüyordum ve nihayet Bjk maçında Cihat Levent'i Bench de de gördüm.

En baştan yapılması gereken zaten Cihat Levent gibi birinin orada bulunmasıydı. En azından hatadan geri dönüldü... Fakat gerçekten bu Turabi Genç vah vahlarını hiç anlamıyorum neyse...

yazık oldu vallahi yazık oldu.

Sayın Turabi Genç ile Erdemir maçından önce ve sonra baya bi sohbet etme imkanı buldum. Kendisi gerçekten çok iyi çalışıyordu. Ayrıca çok ta sempatik bir menajerdi.

Erdemir maçından önce bizleri sahipsiz bırakmadı. Çalınan pankartımızın bulunması için birebir polisle kavga etti. O olmasa o gün salona gs atkısı ile kimse giremeyecekti onun sayesinde takımımızı destekledik.

Yaptığın hizmetler için teşekkürler sayın Turabi Genç.

kimin geldiği önemlidir tabi ama gidenin bu şekilde üzülerek gitmesine sebep olunması berbat bişey.

bence turabi genç gibi çalışan bir adam kolay gelmez..
bu şubede bu kadar imrenerek çalışmalarını izlediğim başka tek bir isim geliyo son yıllarda. mevkileri aynı değil ama gecesini gündüzüne katan bir YALÇIN GRANİT i gördüm birde TURABİ GENÇ i..

bu karar umarım onun için hayırlı olur. ve kendisine yapılan saygısızlığı ben kesinlikle unutmayacağım.

YOLUN AÇIK OLSUN TURABİ GENÇ

Yaptığı her şey için teşekkürler..

Ama ,

Ben katılmıyorum Turabi Genç'in çok çalıştığına..Çok çalışıyo olsa Galatasaray'ın menejeri olarak oyuncuyu izler bulur 1 şekilde.İnternetten istatistiklerine bakarak getirmez..Ya da inşallahtan uçaktan iyi 1i iner diye dua etmek zorunda kalmaz..

Yapması gereken en önemli işte oyuncu bulmaktır bence bu takıma..

Neyse yine de teşekkürler..