TÜRKİYE 82-114 Abd

Re: Türkiye - ABD

kobe123tx0.jpg

Hedo'suz çok zevksiz olacak bu maç. Kendisini ispatlama yolunda Ömer de olmayınca çabuk teslim olacağız gibi geliyor.

Beni utandıracaklar galiba. Bu arada istatistiklere bakabileceğimiz bir yer var mı?

birinci periyot gurur vericiydi de, sonra kopmaya başladı yavaş yavaş. ikinci yarıda toparlanırız inşallah.

Allah ........ versin federasyon gibi. bu gencecik çocukları bu takımın önüne atmanın mantığı nedir, çok mu lazımdı hazırlık maçı ? Harlem'in yapmadığı hareketleri yapıyor adamlar...

Bu takımla buraya gelmek eziyet :? İzlemek eziyet :?

Semih'in şu forma altında görmek eziyet :?
Ender'i şu forma altında izlemek eziyet :?
Ersan bu dış şutlarla nasıl oynuyor Barcelona'da :?
Ersin Görkem bu takımın oyuncusu mudur :?
Kaya Peker neden yok :?

Ayrıca bir sorum var bu takımda kim iyi oynarsa hemen kenara alınıyor neden :?

Bizim çocuklar yine iyi dayandılar. ama ben böyle bir şey görmedim.. adamlar 5 saniyede hücum sonlandırıyorlar.Chris bosh madara etti Semih'i. artistliğinden eser yok ...

Maç 114-28 bitti. 32 sayı farkla yenildik. Maçın ve bizim en skorer oyuncumuz Cenk Akyol. Cenk 22 sayı ile oynadı. 3/8 üçlük, 8/14 ikilik isabeti ile oynadı. Kerem Gönlüm 12, Ersan ve Ender ise 10 sayı ile oynadılar.
ABD'de ise LeBron James 20 sayı 5 ribaund 4 aist ile oynadı. Bunun yanında 1/1 üçlük, 8/9 ikilik, 3/4 serbest atış gibi bir yüzde ile oynadı. Melo 17, Howard 14, Bosh ve Wade 13, Paul ise 12 sayı ile oynadı. Kobe ise 9 sayı ile oynadı...

Uğur YILMAZ' Alıntı:
Maç 114-28 bitti. 32 sayı farkla yenildik. Maçın ve bizim en skorer oyuncumuz Cenk Akyol. Cenk 22 sayı ile oynadı. 3/8 üçlük, 8/14 ikilik isabeti ile oynadı. Kerem Gönlüm 12, Ersan ve Ender ise 10 sayı ile oynadılar.
ABD'de ise LeBron James 20 sayı 5 ribaund 4 aist ile oynadı. Bunun yanında 1/1 üçlük, 8/9 ikilik, 3/4 serbest atış gibi bir yüzde ile oynadı. Melo 17, Howard 14, Bosh ve Wade 13, Paul ise 12 sayı ile oynadı. Kobe ise 9 sayı ile oynadı...

Ukalalık yapmak istiyorum :) 114-28=86 ... 114-32=82 :)

Sonucun 114-82 olduğunu hatırlatmak istiyorum maçı izlemeyen arkadaşlarımız gördüğünde ölmesin :)

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Uğur YILMAZ":2k9agiaa]Maç 114-28 bitti. 32 sayı farkla yenildik. Maçın ve bizim en skorer oyuncumuz Cenk Akyol. Cenk 22 sayı ile oynadı. 3/8 üçlük, 8/14 ikilik isabeti ile oynadı. Kerem Gönlüm 12, Ersan ve Ender ise 10 sayı ile oynadılar.

Ukalalık yapmak istiyorum :) 114-28=86 ... 114-32=82 :)

Sonucun 114-82 olduğunu hatırlatmak istiyorum maçı izlemeyen arkadaşlarımız gördüğünde ölmesin :)[/quote:2k9agiaa]
:? Bende biran şaşırdım. Böyle ukalalığa can kurban... :) Bu maç sırf Semih'i görmek için izlenilirdi... :)

KOSOVA NBA MAÇI SANDI!

Türkiye-ABD maçını NTV Spor ekranlarından sunan deneyimli basketbol spikeri Murat Kosova karşılaşmada söylediği bir sözle tepki topladı.

Milli Takımın ABD Rüya Takımı ile oynadığı maçı canlı olarak anlatan Murat Kosova karşılaşma içinde söylediği sözlerle izleyenleri şaşkına çevirdi. NTV Spor ekranlarından yayınlanan mücadelede başarılı yorumcu ve antrenör İhsan Bayülken'le maçı aktaran Kosova deneyimine yakışmayacak yorumlarda bulundu. Özellike ABD'li oyuncuların bazı smaçlarından sonra, "Wade durdurulamaz" diyen Murat Kosova rakibin Türkiye olduğunu bir an unuttu. Sezon içinde NBA maçlarını sunmaya alışık olan Murat Kosova bu sözüyle maçı izleyenleri yaraladı.

kaynak:basketdergisi