TÜRKİYE 82-114 Abd

Re: Türkiye - ABD

Uğur YILMAZ' Alıntı:
Yapılan haber gerçekten çok saçma. Ne yani adam ne desin? Semih'e bir top indirsek Howard'ı dağıtacak ama... Hakemler ABD'yi tutuyor... Kobe Ersin'i tutarken faullü savunuyor, hakemler nerde??? Saçmalık...
NOT: Kimse beni LeBron'dan vazgeçiremez. Adam saha içinde ayrı bir yerde. Adam özel bir şey. O fizik, atletiklik, güç, yetenek... Bunlara hayran olmamak elde değil... ''King'' LeBron James...

LeBron'ı zaten sevmezdim Arda Abinin buraya o olayı yazmasıyla beraber nefret etmeye başladım.

Kobe işte..
LeBron gelsinde biraz insanlık öğrensin hocasından.

Bu arada sana kimse LeBron'dan vazgeç demiyor Uğur.
Ama abartma istersen.
Ben ciddi ciddi düşünmeye başladım LeBron bize sayı attıkça sen havalara uçmuşsundur.

Söz konusu ülke ise LeBron teferruattır.

Yok artık... Tamam ben LeBron fanıyım fakat o kadarda değil. Her ne kadar hocasını, oyuncularından bazılarını sevmesemde sonuçta o bizim MİLLİ TAKIMIMIZ... Onlarla sevinip onlarla üzülürüz... Lütfen karıştırmayın...

Yahu adamın sahada kurduğu güce bir bakın ya hala sataşmayın. Ayıptır. Türkiye'de öyleleri olsa nereleri kalkardı tahmin bile edemiyorum ben.

Ay Yıldızsız Milli Forma

Dün Türk Milli Basketbol Takımı ile Amerika Birleşik Devletleri Basketbol Takımı özel maçta karşı karşıya geldi 'Ay-Yıldızlılar' sahadan 114-82'lik skorla mağlup ayrıldı...

'Ay-Yıldızlılar' dedik ama formamızda Ay-Yıldız yoktu... 8 Ağustos'ta başlayacak Pekin Olimpiyatları'na hazırlanan ABD Milli Takımı'nın formasında Amerika Birleşik Devletleri Bayrağı yer alıyordu ama Milli Takımımız'da Türk Bayrağı yer almıyordu.

6078483fi0.jpg

Kerem SEÇER' Alıntı:
Yahu adamın sahada kurduğu güce bir bakın ya hala sataşmayın. Ayıptır. Türkiye'de öyleleri olsa nereleri kalkardı tahmin bile edemiyorum ben.

Bu nasıl mantıktır ? Adamı bir de madalya verelim Kerem'in üstüne yürüdüğü için.Oyun içinde olur ona sözüm yoktur ama Kraldan çok Kralcı olmanında alemi yok.
Yaptığı aldığı paraya ve oynadığı ligin kalitesine yakışmayacak tarzdan bir hareketti hele de fark 40lardayken.
Maç içinde olan bir hareketti bitti gitti fakat bu onun hata yapmadığı anlamına gelmiyor.

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Kerem SEÇER":386ppvxe]Yahu adamın sahada kurduğu güce bir bakın ya hala sataşmayın. Ayıptır. Türkiye'de öyleleri olsa nereleri kalkardı tahmin bile edemiyorum ben.

Bu nasıl mantıktır ? Adamı bir de madalya verelim Kerem'in üstüne yürüdüğü için.Oyun içinde olur ona sözüm yoktur ama Kraldan çok Kralcı olmanında alemi yok.
Yaptığı aldığı paraya ve oynadığı ligin kalitesine yakışmayacak tarzdan bir hareketti hele de fark 40lardayken.
Maç içinde olan bir hareketti bitti gitti fakat bu onun hata yapmadığı anlamına gelmiyor.[/quote:386ppvxe]

Aaaaa.. Burak. Ne yapıyorsun kardeşim. :)

King yahu King. Kendisi kral ne yapsa yeridir.Bizimkiler dayak yemediğine dua etsin. Yapsa yapardı yani kimse de birşey diyemezdi.Sahada nasıl olsa sayı atıyor,ribaund alıyor,oyununu en güzelinden oynuyor..

Sporcunun zeki,çevik ve ahlaklısı olmak kolay iş değil.

Ahlaklı olmadıktan sonra zekiliği,çevikliği varsın,olmasın..

Onun bunun üzerine yürüyen futbolcularımıza da aynısını söylüyor musunuz acaba merak ediyorum. Üç büyüklerde oynayan her futbolcu diğer takımlardaki oyunculara karşı artistlik yapıyor. Bizim futbolcularımız da dahil. Olaya duygusal bakıyorsunuz.

Aklıma 2 sene önceki Telekom maçındaki Burak Tutku tartışması geldi. Tutku şimdi hayallerimizde. O zaman ne kızmıştık. Tabi işimize gelmiyor değil mi şimdi? Tabi o maçta kaptan Burak'a da kızmıştık. Ama kaptan işte ahlaksız falan demedik.

Şahsen ben kendi adıma söylüyorum, Sabri'yi, Hasan Şaş'ı, Necati Ateş'i hakemlerle sürekli oynadıkları için hep soğuk bakmışımdır.Aynı şekilde ne kadar da kalbimizde büyük yeri olan Bülent Korkmaz'ın en büyük eksiği odur.
Ergün Pembe'yi bu ülkede sevmeyen 1 kişi gösterin (Hıncal Uluç hariç) kafamı kıracam.

Hep kötü örnek vermek yerine iyi örnekte verelim...

Yaptığını tartışmıyorum doğrudur yanlıştır da demiyorum da siz nasıl King'tir yapar havasına sokuyorsunuz bunu anlamıyorum çelişmeli maç olsa anlarım fakat fark 40 olmuş al gülüm ver gülüme dönmüşken maç bunu yapması ona yakışmaz Tutku alıyorsa 1 milyon dolar James alıyor 20 milyon dolar ikisini kıyaslamak elma ile armutu kıyasmalaktan farklı değildir. :?

Kerem SEÇER' Alıntı:
Onun bunun üzerine yürüyen futbolcularımıza da aynısını söylüyor musunuz acaba merak ediyorum. Üç büyüklerde oynayan her futbolcu diğer takımlardaki oyunculara karşı artistlik yapıyor. Bizim futbolcularımız da dahil. Olaya duygusal bakıyorsunuz.

Aklıma 2 sene önceki Telekom maçındaki Burak Tutku tartışması geldi. Tutku şimdi hayallerimizde. O zaman ne kızmıştık. Tabi işimize gelmiyor değil mi şimdi? Tabi o maçta kaptan Burak'a da kızmıştık. Ama kaptan işte ahlaksız falan demedik.

Not=Kaptan Ahlaksızlık yapıyorsun dersek bu sitede ceza vermeyecek yönetici var mıdır ?
Oyuncuya hakaret suçundan...