Türkiye Kupası | Galatasaray Çağdaş Faktoring 65-76 ÇBK Mersin

Uzun yıllar sonra ilk defa kadın basketbolu maçı seyrettim. Açıkçası sonuna kadar tahammül edemeden kapattım. Gözlerim kanadı desem yeridir.

Topla yapılan sporlar içerisinde seyir zevkinin bu kadar düşük, hatanın bu kadar fazla olduğu bir branş var mı emin değilim. Forumdan random 5'er kişi seçsek sahada oynanandan daha fazla basketbola benzeyen bir şey ortaya çıkabilirdi

Şu maçı izledikten sonra kadın basketbolunda başarılı olan E.Memnun'un erkek basketbol takımının başına geçirilme kararının spor tarihinin en tuhaf kararlarından birisi olduğunu bir kez daha anladım.

Zira erkek basketboluyla kadın basketbolu arasındaki tek benzerlik topla oynanması ve amacın topu sepetin içine atmak olması.

lakayıt, ciddiyetsiz, laylaylom. ne derseniz diyin, şubede ne otorite var ne bir şey. biz zırt pırt diyoruz ki yeni nesil tembel olur böyle şeyler, el oğlu nasıl başarıyor yeni nesille? bu oyuncular lakayıtlar işte. bu oyunculara laf geçirecek, haklarından gelecek bir tane imparator var ona da para hesabı yapıp gitmiyorlar. bizde her hafta paden'a giydiriyoruz. paden'in eti ne budu ne, paden bu zaten. mevcut ortamda en günahsız insan, en fazla takım niye başı kesik tavuk gibi dolanıyor niye savunma yapmıyoruz deriz o kadar. günahın büyüğü yönetimde.

Uzun yıllar sonra ilk defa kadın basketbolu maçı seyrettim. Açıkçası sonuna kadar tahammül edemeden kapattım. Gözlerim kanadı desem yeridir.

Topla yapılan sporlar içerisinde seyir zevkinin bu kadar düşük, hatanın bu kadar fazla olduğu bir branş var mı emin değilim. Forumdan random 5'er kişi seçsek sahada oynanandan daha fazla basketbola benzeyen bir şey ortaya çıkabilirdi

Şu maçı izledikten sonra kadın basketbolunda başarılı olan E.Memnun'un erkek basketbol takımının başına geçirilme kararının spor tarihinin en tuhaf kararlarından birisi olduğunu bir kez daha anladım.

Zira erkek basketboluyla kadın basketbolu arasındaki tek benzerlik topla oynanması ve amacın topu sepetin içine atmak olması.
aynen katiliyorum yoruma. Kadin Basketbol izlemek cidden aci veriyor su topu felan izlerim daha iyi

Galatasaray bayan basketbol takımı, sezon bittikten sonra en geç 24 saat içinde bütün oyuncularını serbest bırakıp Ekrem memnun önderliğinde 0'dan bir kadro dizmeli. her zaman bir hışımla herkes gitmeli deriz takımdan ama bu sefer durum çok ciddi. gerçekten herkes gitmeli. herkesle bir imzayla yollar ayrılmalı ve 0'dan kadro kurulmalı. sırf bu durum yüzünden bütçe daralacaksa daralsın, en fazla 1 sene daha kaybederiz. ama bu kadar para harcanıp takımda kimsenin mücadele etmemesi, herkesin kendisine oynaması, ciddiyetsizlik falan benim zoruma gidiyor. Ciddiyim, yetiştirici olacağız edebiyatı yapacaksanız tam zamanı, gönderin şu ciddiyetsizleri çıkarın alttan güzel-çirkin fark etmeden parlayan oyuncuları, izleyelim destek verelim. en azından beklentiyi ona göre belirleriz.

Ahbap çavuş ilişkisi olan şubelerde bu başarısızlık normal geliyor bana.
Yolda birşeyler değişiriz diye diye senelerdir geçiştiriliyor. Basketboldan anlamayan yöneticiler ve onların getirdiği arkadaş koç'ları,bide maçlara birlikte gittikleri eski kişileri menejer yapanlar.Hal böyleyken gayet normal şunaki durumu. Neyse ne ekersen onu biçersin diyecek birşey yok.