Ufuk Ceylan

• Konbuyu başlatan Erdal Can İçelli
  • Başlangıç tarihi
ya israilin şampiyonlar ligindeki takımının kalecisi vincent enyeama nijeryalı benim kaç senedir takip ettiğim bi kaleci üstüne dünya kupasında setrettim bide bu sene şampiyonlar liginde fiyatı bence ucuzdur al kaleye rahat et

büyük takımların büyük kalecileri olmalı,tek başına mac kurtaracak,yüzde yüzlük pozisyonları önleyebilecek bir kaleci,Galatasaray kalesi deneme tahtası olmamalı.....

Hep yerli kaleciden yana oldum, onların arkasında duralım hatalarına rağmen, bizimde bir Volkan'ımız, Rüştü'müz, Cenk'imiz olsun dedim ama buraya kadar.

Bizim takıma yerli kaleci gitmiyor bunu anladık artık. Simoviç'ten sonra, Volkan, Mehmet, Kerem, Fırat Hayrettin vb. bir sürü yerli isim geldi olmadı hiç biri Taffarel'e kadar. Taffarel'den sonra da Mondragon'a kadar yerlilerden hiç biri tutmadı. Gene aynı durum. Bu takıma yerli kaleci gitmiyor anlaşıldı iyice.

ufuk kardeş ben senin yerinde olsam şu dakıkadan sonra burda kalmam...zaten bundan sonra oynamayacaksın bence transfer sezonu bitmeden bir an önce git bu kulupten.....

Ufuk, güle güle canım kardeşim. Umarım ileriki sezonlarda bize katkı verirsin. Ancak bu sezon için senden bu kadar.. Üzerine koyarak ileriki senelerde katkı verirsen, Türk bir kalecimiz olduğu için mutluluk duyarız. Ama bu sene hiçbir halt yapmadın ne yazıkki. Bu saatten sonra seni savunan da çıkmaz zannedersem

gecen sene emre gungor trabzonda yaptıgı bir hatadan dolayı gönderildi. bu arkadasımız ilk golde yumrukladıgı topu adamın onune attı, santradan 2.golu yedi.
ilk yarıdaki bursa macında kenardan gelen ortayı ergıcın onune ındırdı macı bursaya verdi. bu arkadasımız manisa ve ankaragucu maclarında akıl almaz goller yedi(defansın yardımıyla onu eklemek lazım).bu arkadasımız genclerbırlıgı macında macın baslama duduguyle bırlıkte kaleye ceza sahasının baya dısından gelen sutta kapattıgı koseden gol yedi.aklıma gelmeyen maclarda olabilir.bu arkadaşımız bize ligde en az 13 15 puan kaybettirdi.söylencek bişey yok.heralde 90dakika sonundaki düdük itibariyle galatasaray kariyeri son bulmustur diye tahmin ediyorum.

kusura bakmayın arkadaslar da volkanda hata yapıyo ama senede 1 mac. adam 1 mac 3 puandan edıyosa takımı sezon ıcınde en az 7 8 mac alıyo tek basına.bı kalecı tek basına 7 8 mac alırken,bızımkı bı senede rakıplere pozısyon vermeden en az 5 mac verdi. galatasaray kalesi deneme tahtası değil.su adama gosterılen sabrın 1000de1 ını de sanctise gosterebılmıs olsaydık su an senelerce kalemız emın ellerdeydı.adamın yaptıgı tek hata hamburg macına gelmesı acı bı tesaduf oldu bızım ıcın.

Alpaslan Koç' Alıntı:
kusura bakmayın arkadaslar da volkanda hata yapıyo ama senede 1 mac. adam 1 mac 3 puandan edıyosa takımı sezon ıcınde en az 7 8 mac alıyo tek basına.bı kalecı tek basına 7 8 mac alırken,bızımkı bı senede rakıplere pozısyon vermeden en az 5 mac verdi. galatasaray kalesi deneme tahtası değil.su adama gosterılen sabrın 1000de1 ını de sanctise gosterebılmıs olsaydık su an senelerce kalemız emın ellerdeydı.adamın yaptıgı tek hata hamburg macına gelmesı acı bı tesaduf oldu bızım ıcın.
İlk kaleye geçtiği zamanlarda o da çok hata yapıyordu Ufuk gibi

volkan hala yapıyor yapmıyor degıl kalecılık bu.bızımkının yarı devrede kaybettırdıgı macı adam karıyerıne yaydı. ufugun basarılı olmasını bende cok ıstıyorum ama yok yok yanı olmuyor hele kı bundan sonra bu baskı altında sanmıyorum. ufuktan once o kadar cok adam var kı su takımda of of of.

Bende Ufuk'u iyi kaleci zannedenlerdendim itiraf ediyorum.
Ama bariz kötü kaleci.
Cepheden,havadan..Ayrıca hantal,refleksleri zayıf.

Savunulacak,tahammül edilecek tarafı yok.Volkan olur ışığını vermiyor maalesef.
Bir de Zapata'yı görelim bundan sonra,sonrasına bakarız..

UFUK böyle goller yiyodu zaten neden kaleciye kızıyosunuzki basiretsiz yönetimin eseri bu ve ultra aslanın eseri bu takım takım bu halde daha lay lay galatsaray bedava bilet için prosteto edmiyolar yönetimi galatasaraydan soğudum artık ne izlemek istiyorum ne de adını duymak biz stad falan değil iyi bi takım istiyoruz diğer branşlarda başarılıymışız hangisinde yeter artık adnan polat istifa sende ağlama bırak git.

Şimdiye kadar hep Volkan´ın iyi kaleci oluncaya kadar nic´e hatalı goller yediğini, kalede uzun yıllar görev yapacak bir yerli oyuncu istiyorsak Ufuk´a güvenmemiz gerektiğini söyledim ama...

Tahminim odur ki kendisi de mental anlamda bitirmiştir Galatasaray´ı kafasında. Kaledeki duruşun güven vermese de en azından giydiğin formayı lekeleyecek davranışlar sergilemedin. Teşekkürler...

gitmesi en doğru karar nasıl milli takıma seçilmiş anlamak zor. bide karşılığında verdiğimiz oyunculara mı yanarız paraya mı...

Ben Aykut'u her zmana Ufuk'dan üstte tuttum zaten. Israrla da burada sordum Ufuk'un iyi oynadığı maç söyleyin diye. FM de iyi gözükebilir ama gerçek hayat böyle olmuyor..