Umut, Ufuk ve Arda gitti

Tekelspor, 4 Oyuncu İle Anlaştı...
ç
Yeni sezon için transfer çalışmalarına başlayan Tekelspor’un yeni Hakan Demir 4 oyuncu ile anlaştı. Umut Tınay, Serdar Çağlan, Yunus Çankaya ve Alper Saruhan ile sözleşme imzalayan İstanbul temsilcisinde iç transfer görüşmeleri ise halen devam ediyor.
“GENÇ BİR TAKIM KURMAYA ÇALIŞIYORUZ”
Dış transferde 4 oyuncu ile anlaşan Tekelspor rotayı iç transfere çevirdi. Antrenör Hakan Demir transfer çalışmalarıyla ilgili olarak şunları söyledi;
“Yeni sezon için basketbolunu geliştirmek isteyen ve şimdiye kadar bu şansı yakalayamayan genç oyuncuların potansiyellerini gösterebilecekleri bir takım kurmaya çalışıyoruz. Önü açık Türk oyuncuların yanına 2 tecrübeli yabancı oyuncu alarak genç bir takım olmayı hedefliyoruz. Dış transferde Umut Tınay, Serdar Çağlan, Yunus Çankaya ve Alper Saruhan ile sözleşme imzaladık. Mülkiye’den transfer ettiğimiz Alper altyapıda antrenörlüğünü yaptığım ve tanıdığım bir oyuncu. TB2L’nde yeteri kadar tecrübe edindi. Yeni sezonda kendisinden çok şey bekliyoruz. Şimdi iç transfer görüşmelerini yapıyoruz. 1 Ağustos 2005 tarihine kadar da bu görüşmeleri tamamlayıp sezon açılışımızı yapacağız”

Açıkçası geçen seneki performansından sonra sevindim diyebilirim. 3-4 maç Keep ile pick lerden sonra bir kaç oyun yaptı ondan önce ve sonrasında ise yoktu. Piyasada pek yerli pg kalmadığından yabancı bir pg alırız, İsmet de yedekler yada 1-2 oynayabilecek bir adam daha alıp İsmet ile beraber pg yi yedeklerler.

ohhh beeeee cok sukur...kurtulduk yaaa...gıderse gıtsın umuta bu sene kımse dayanamazdı valla.bıze yasattıgı acılar ıcın tesekkur ederız...

geçen sene kaç maç attığı amaçsız 3 lükleri hala unutamam
ama gitmiş hayırlısı olsun inşallah başarılı olur tekelde
ama umut u verip yerine daha iyisini alabilcezmi???

umuttan ıyısı elbette vardı be dostum o sallama ucluklerı atmayan cok guard vardır..bu sene bı tek katkısı oldugunu hatırlamıom..eskı umut olsaydı bıze copk katkı yapabılırdı ama bu umut tınay bızı yedı bıtırdı...

yolu acik olsun, bundan sonraki kariyerinde basarilar. Temizlik acisindan iyi oldu, hic olmazsa Umut'un alip da anlamsizca harcadigi ssureleri Ismet'e verebilecegiz

Yolu acıkda olmasın kendisinden ne basketçi olur nede başka bişiy yani galatasaray gecen sene bu oyuncuya nasıl dayandı anlamıyorum. Daha topu cembere atışında hayır yok herifin. Cok cok sevindim. Gittiği takımıda batırmazsa iii

cemcemgs' Alıntı:
Ufuk da Banvit'e geri döndü.
:( :( Umut Tınay'a laf olsun diye yolu açık olsun demiştim ama Ufuk için bunu gönülden söyleyebilirim.Geçen sene elinden geleni yapan belkide tek oyuncuydu.Biraz yetenek sorunu vardı ama mücadelesi bunu örtüyordu.Keşke Banvit yerine başka bir takıma gitseydi.Malesef bu sene tepkilerimizden o da nasibini alabilir.

Ufuk a uzuldum

Aynı şeyi bende soluycem ufuk elinden gelenin en iyisini yaptı yatenek sorunu vardı. Bi cok oyunuya gore cok daha fazla dakka almalıydı neyse hayırlısı ne ise o olsun. Benim tahminim gs dogru duzgun turk transfer yapmıycak. İİ oyuncuların cogu takımlarıyla anlaşma imzaladı. Geriye kalanlar para etmez yada kulupleri bırakmaz. Tek umut yabancılar hadi hayırlısı

dogrudur ufuk yapmaya calıstı ama bu kadar yetenegı yapacagının en ıısını yapmaya calıstı..banvıte gıttıgıne uzuldum cunku ahmet comert banvıte mezar olacak...

Umut Tınay'ın gidişine üzüldüm kadroda bulunsa faydası olurdu.
Ufuk'un gitmesi tam isabet olmuş takıma hiçbir katkısı olmadı boş şutları bile atmaya çekindi.
İkisinede başarılar diliyorum.

SEKO' Alıntı:
Umut Tınay'ın gidişine üzüldüm kadroda bulunsa faydası olurdu.
Ufuk'un gitmesi tam isabet olmuş takıma hiçbir katkısı olmadı boş şutları bile atmaya çekindi.
İkisinede başarılar diliyorum.

abı ben senı anlamıorum halıl uner basarılı dıosun umut tınay ııydı kalmalıydı dıosun..anlamıorum kı bızde maclarını seyredıoruz ama halıl uner ve umut tınayın bı artısını gormedık sene boyunca...

umut geçen sene çok kötüydü takıma katkı sağlamadı denebilir evet kabul ama biz hiç oyuncu almadan elimizdekileride yollayarak nereye kadar yol alabiliriz bu sene buda başka bir sorun .

Gidenler listesine Arda VEKİLOĞLU da eklendi. Karşıyaka'ya geri döndü. Bu yönde dedikodular da doğrulandı. Ben en son kendisinin Treviso'daki Summer Camp te olduğunu dumyuştum herhalde Avrupa'da bir takıma gider diyordum. Yaptıkların için teşekkürler Arda...

cemcemgs' Alıntı:
Gidenler listesine Arda VEKİLOĞLU da eklendi. Karşıyaka'ya geri döndü. Bu yönde dedikodular da doğrulandı. Ben en son kendisinin Treviso'daki Summer Camp te olduğunu dumyuştum herhalde Avrupa'da bir takıma gider diyordum. Yaptıkların için teşekkürler Arda...

ardanın gıtmesı cok kotu oldu ya aslan yurek gıtme bu taraftarı bırakma..abı gokhanucoklar ıcın yazılan yazıyı arda vekılolgluna hıtaben yazmalıyız..

gercek galatsaraylı o ARDA BIZI YALNIZ BIRAKMA

BU TARAftar senı cooook SEVIOOOOOORRRRRRRR

İnanmıyorum...

Yaa kime bişi sölesem diye düşünüyorum ama en sonunda iş Canaydına çıkıyoR

keşke fenerbahçeli olsaydın be adam
allah belanı versin seninn..

Fenerbahçe Kambalayı alıyor Beşiktaş Murat Didini herkes yatırım yapıyor sen napıyorsun orda ne işe yararsın çek git artık be!