Umut, Ufuk ve Arda gitti

yasım kucuk dıe ben kufur edemıorum ama buyuklerım gereklı lafları sayacaklardır yonetımımıze..ben bı tek uyuyan yonetım sıze yazıklar olsun dıorum..arda gıbı oyuncuyu bulduk da elımızden kacırıoz..halılö bey bu sene bu takım elde paTlayacak..ondan sonra ne yuzle ınsan yuzune cıkacan cok merak edıorum..

Elimizdeki tek yuksek potansiyelli Turk oyuncu olan Arda'yi da kacirdik. Bu iste emegi olan herkese helal olsun!!

Yaziklar olsun bu subeyi bu hale dusurenlere!!!!!!!

off be off
Ardanın bu sezon patlama yapcağını düşünürken şu kadromuzun en kapasitesi yüksek adam da gitti
Daha ne olsun
YETER BE

umutun gitmesi iyi oldu diyebilmemiz için umuttan daha iyi bir pg almlıyız ancak o zaman gittiği iyi oldu derim. :atki

Bütün oyuncular patır patır gittiğine göre bu CafeCrown olayı da yalan.Arda geçen sene çok kötüydü ama sakatlığı da atlattığına göre bu sene çok iş yapardı.Yazık... :(

Her sene en iyi oyuncularımızı kaybedip sil baştan takım kurma huyumuz devam ediyor. Burak Sezgin'in kalmasına şaşırmamak elde değil.

Bir koçumuz değişmeyecek herhalde.

Geçen sene beceremediler düşürmeyi bu sene kararlılar. Canaydın ve saz ekibi her türlü hakaret ve bedduayı hakediyor. Elimizden başka birşey gelmiyor.

abdullah' Alıntı:
umutun gitmesi iyi oldu diyebilmemiz için umuttan daha iyi bir pg almlıyız ancak o zaman gittiği iyi oldu derim. :atki

arkadasım cok acık ve net soyluorum umut bu senenın en kotu guardıydı bence bı cok takım guardlarının basarısıyla mac kazanırken anlamsız ucluklerıyle bı cok mac kaybettırdı..tekel bu sene kume dusebılır demedı demeyın...

arda vekıloglu kesın olarak pınar karsıyakada hepımıze gecmıs olsun..aslan yurek senı unutmayacagız..yonetım sızıde unutmyacaz!!!!!!

tekel bu sene 2. lıg icın en buyuk hamleyı yaptı umut tınay darısı mertle gokhana bu arada tekel little da alabılır