Unutamadığınız Yabancı Oyuncularımız

paul dawkins-gs da basketbolu sevdiren adam
michael sceaerce-ilginç vücut yapısı,hırsı ile efsane
gaylon nickerson-atletik bir guard
elridge recassner-müthiş şutör
erik meek-sağlam bir pivot
derrick gervin-akli dengesi yerinde olsaydı tek başına takımdı
lloyd daniels-onun da derrick'den farkı yok
pete williams-örümcek adam
brian tolbert-pek istikrarlı olmamakla beraber...
ben handlogten-meek gibi avrupa basketboluna kazandırdığımız bir uzun
q.lollis-önemli olan boyu değil işlevi dedirten bir oyuncu:)
c.herren-sorunlu ama yetenekli!
veeee rudy hackett-ihtiyar delikanlı,bir fener maçında 40 sayı attığını ve yaptığı bir smacı unutamıyorum!!herhalde tek smacıydı

ultramemo' Alıntı:
veeee rudy hackett-ihtiyar delikanlı,bir fener maçında 40 sayı attığını ve yaptığı bir smacı unutamıyorum!!herhalde tek smacıydı

Usta Rudy Hackett ı nereden hatırladın? Helal valla. Jack Avina nın koçumuz olduğu zamanlar oynamıştı yanlış hatırlamıyorsam.. Savunması, blokları ve smaçları ile aklımda kalmış. FAzla skorer bir adam değildi diye hatırlıyorum.

Benim unutamadığım bir olay ;
Anthony BONNER yıllarca NBA de forma giyerek geldiği Türkiye'de Galatasarayda ondan çok şey bekledik ama Fenerbahçe'den fark yediğimiz o maçta Dallas Comegeys 'e madara olduğu maç sayesinde unutamadığım yabancılar arasına girmişti boyu çok uzun değildi ama fiziği süper olmasına rağmen hep dışarıdan atardı hele o sırtı dönük giripde kaçırdığı şutlar felaketti hatırlıyorum da Birde JORDAN ' a rezil olmuştu.
Herşeye rağmen süperdi.

en iyi yabancılar

1-BRİAN TOLBERT
2-ARION MITCHELL
3-ALEX KOUL
4-QADRE LOLLİS

bence 1 2 sene sonra bu sayfaya malik dixon adıda geçecek

en iyisi kesinlikle jason robert koch tuonun dışında iyi olarak bizden sonra nba ya kadar giden benjamin handlogten,quadre lolis,patrick durham ve tabii ki lloyd daniels.dixonun da unutulmazlar arasına gireceğine inanıyorum.

1- Dawkıns

2-Recasner (ıpekcıde yıldırımspora 42 sayı atmıstı,kaybetmıstık ama onu seyretmek zevktı)

3-Gervin (ıpekcıde fb'ye 36 sayı atıp muthıs bır mac kazandırmıstı)

4-Lloyd Danıels (her seye ragmen)

5-Mıchael Scearce

benim yaş itibarıyla izlediğim kadarıyla oyunundan en çok etkilendiğim

1- lloyd daniels

2-brian tolbert

3-r.koch

4-alexander koul

5-Q.lolis

dawkinsi izleyemedim ama efsane bir oyuncuymuş ama dediğimiz gibi m.dixonuda 3 4 sene sonra dawkinsten bahsettiğimiz gibi bahsederiz

Galatasarayda en unutulmazları sıraya koysam 1)Gerwin (fenere attığı 42 sayıyı unutamam) 2)Dawkins 3)Calvin 4)Daniels 5)Tolbert olarak sıralayabılırım. :eek:key