Valentin Pastal GS'demi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
iyi de benim basketbol bilgime,izlediğim maç sayısına,genç oyunculardan anlamama falan niye karışıyorsunuz ki..eğer beğenmiyorsanız tartışmayalım..ama tartışacaksak, benim gibi kendi görüşünüzü söyleyin.. yani bana laf atmayın.. siz deyin iyi basketbolcu, ben diyim kötü basketbolcu.bu kadar basit..

ayrıca ersan,cenk örneklerini o nedenden vermedim..valentin'i beğendiğiniz için,birisi bana yeteneklerini söylesin demek istedim...

her oyuncunun bir tarzı vardır..bir yeteneği vardır...

örneğin,Cenk dediğim gibi şutöür,süper fundemantal ı var. ersan atlet,arda çok yönlü,kerem saf bir oyun kurucu,hidayet çok yönlü+skorer..
peki valentin nedir?kendisini milli takımda ve efes pilsen de bir çok kez izledim..(efes pilsen türkiye liginde çoğu maçı son beş dakikayı garbage time yaptığı için)yani kendisi hakkında yorum yapacak kadar..ve hala diyorum ki..iyi basketbolcu değil..hiçbir özelliği yok..sıradan...

siz buna katılmayabilirsiniz...belki siz haklı çıkarsınız..ileride büyük bir yıldız olur, onun için iyi olur,hepimiz için iyi olur...inşallah büyük bir oyuncu olur...

ama belki de ben kazanırım..burası bir forum ben de beğenmediğimi söyledim..niye bu kadar kzıdğınızı anlamış değilim..bence valentini tartışalım,birbirimizle değil...

Bizim takımda MArcus Brownlar El aminler falan var da Pastal'ı istemiyoruz.. Yahu bırakın 10 kişilik kadroyu ilk 5 çıkacak 5 oyuncu ile bile anlaşmadık daha.. Toplasan 4 tane adam var "pastal yaramaz" demek ne mantıktır? Kim kaldı ki kimi alacaksın? Millet tüm türk oyuncuları aldı.

gordon' Alıntı:
Abi berk'i unutma :D Hakkat ne oynuyor bu berk?

Guard oynuyo.. Adamı ısınırken gördüm sadece. Ufacık bişey sahaya yanlışlıkla girmiş ortaokul çocuğu gibi duruyor (yaşını bilmiyorum ama en fazla 16 dır).

Zaten transfer olmazsa H.Ü in kayınçosu ve Behçetin oğlu da kadroya dahil edilecekmiş :kop

pastalı antremanlarda izlemiş biri olarak bence takımımıza katılması yarar getirir diye düşünüyorum.Ama ben pastalı ve onun gibi genç yetenekleri büyüklerin(efes-ülker)elinden alabileceğimizi düşünmüyorum.Anca canları isteyecek ve oyuncunun maç oynamasını isteyeceklerki ozaman kiralasınlar.Kiralık bir oyuncu da tzkımımıza ne kadar yarar getirir bilemem.Sonuçta günü kurtarma çabaları sonucunda bu hale geldik.Satın alınabiliyorsa çok iyi bir transfer ama kiralanacaksa alt yapıdan gelen herhangi bir gence yer verilmesi daha sağlıklı olur..

altyapılarda iyi oynması birşey ifade etmiyor ki ben e altyapılada iyi oynuyordum..

ama galatasaray altyapı takımına almıyorzu,üstyapı da ben kendisini beğenmiyorum ve bunun aksini bana anca kendisi ispatlayabalir..çıkıp ta iyi oynarsa bundan sonra beğenirim..

ama oyuncu beğenmek yorum meselesidir..sen 300 kere izlersin beğenirsin..ben 3 kere izlerm beğenmem..sen 1 kere izlersn beğenirsin ben 550 kere ilzerm beğenmem bu yorum meselesi..bilgiyle alakası olan birşey değil..ben valentin efes pilsen'de oynamadı demiyorum ki...

beğenmiyorum diyorum..aksini kendisi ispatlayana kadar da bunu bana kabul ettirmeniz zor... belki de siz haklı çıkarsınız ama şimdi tartışmak yanlış..çünükü yorumlar tartışmayla değimez..kimse kendi yorumunu ispatlayamaz..kişiye özeldir... ancak bilgi ispatlanır :)

ne yani bir adamı daha çok izleyince daha mı güzel oynuyor..beğnmiyorum kardeşim bu kadar basit..eğer çok üzüldüysen beğendirmemye yapacak birşeyim yok.. senin sorunun.. ben de üzüldüm gerçi seni üzmek istemezdim..

senin bana olmasa da benim sana saygım sonsuz belki bilmem kaçyüz tane maç izlemiş olabilirsin ama valentini beğenmememi değiştirmez bu...

sen de maç izlemeye devam..ama merak etme bir üçyüz kere daha izlemene gerek yok valentini, adam da zatn birşey yok nesini izliosun..şutunu mu,pasını mı drive nı mı..

Outlaw' Alıntı:
ne yani bir adamı daha çok izleyince daha mı güzel oynuyor..beğnmiyorum kardeşim bu kadar basit..eğer çok üzüldüysen beğendirmemye yapacak birşeyim yok.. senin sorunun.. ben de üzüldüm gerçi seni üzmek istemezdim..

senin bana olmasa da benim sana saygım sonsuz belki bilmem kaçyüz tane maç izlemiş olabilirsin ama valentini beğenmememi değiştirmez bu...

sen de maç izlemeye devam..ama merak etme bir üçyüz kere daha izlemene gerek yok valentini, adam da zatn birşey yok nesini izliosun..şutunu mu,pasını mı drive nı mı..

Bu adama niye bu kadar taktın, anlamadım. Daha Valentin'i almadık. Şu an bizim oyuncumuz değil. Gelsin, o zaman tartışırsın. Senin beğenip beğenmemen, Valentin'e artı veya eksi puan getirmez. Bu konuda aynı şeyi düşünüyoruzdur umarım.

ii de siz kendinize muhalefet olan her mesajı siliyormusunuz?bu ne biçim demokrasi...

Gerek Efes'te Gerekse Milli Takımda oyununu beğenmediğim bir oyuncu 2-3 pozisyonlarda oynayan biri için şutu voldukça kötü benim fikrim Cihad Şahin ondan 1-2 gömlek daha üstün bu durumda gerek yok ama bizim gibi takımlar için iyi biri olabilir.
Ama hiçbir zaman Efes tipi büyük takımlarda iş yapamaz....
Bizim içinse hayırlısı olsun ne diyelim ! ! !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...