VICI Aistes - Galatasaray MP ( Canlı )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu sene skor bazında takip ediyorum ama canlı çok izleyememiştim.Tina savunmaya gereken önemi pek vermiyor bazı arkadaşların dediği gibi...

Ah be Işıl neden korkuyorsun şu şutları denemekten OT maçlarında. Denemelisin bundan sonra hep, güvenmelisin kendine, biz güveniyoruz hala sana. Takım toparlanmış, o maç çok da önemli değildi, ligde ipekçi'de yener saha avantajını alırız.

Madem bu oyun oynanabiliyor sezon başından beri neden oynatılmamıştı acaba diye soruyor insan. Bence ilk yarıda çok güzel bir görüntü vardı. Koç son 2 yenilgiden ders çıkarmış gibi, mutluluk verici

Türk oyuncularımız topu potaya gönderebilecek cesareti göstersinler yeter zaten belli ölçüde katkı kendiliğinden gelir.Işıl bu cesareti gösterdi ve sonuç 11 sayıya ulaştı.

Ceyhun hocayı çok eleştirdim hala eleştiriyorum ama haklıyım.Şu Türklere süre verse Sariye olsun Ayşe bile olsun vermeli Diana'yı çıkarıp bile vermeli yani.Melek Bilge bile almalı Bahar ile aynı yaşta heralde bırak oynasın.Çıkar Tina'yı Melek'i koy.

Arkadaşlar ilk yarıdaki oyundan çok memnunum açıkçası. Sebebi de şudur; ilk yarıda yerli oyuncularımız zaman zaman saha içinde liderlik görevi yaptı. Mesela Gülşah olsun Sariye olsun bazı görevleri aldılar. Kötü oynadık bazen ama en azından yerli oyuncularımız birşeyler üretmeye gayret ettiler. Bu şekilde devam ederse Ceyhun hoca gelecek için oldukça umutluyum. Özellikle Ayşe ve Gülşah'ın risk alarak hareket etmesi birşeyler yapmak istemesi hoşuma gitti. İkinci bir olay daha var. Uzun rotasyonu için Prince gönderilecek sanırım çok doğru bir karar olacaktır. Ama ilk yarının son 6 sayısını Tina'nın üzerinden rahatça buldu rakip takım. Tina'nın da savunmada zaafı var. Belki faul problemine girmek istemediği için sıkmıyor kendisini. Oyunun güzel bir tarafı da şu. Normalde maç başında 8-9 asist ile oynardık. Bugün ilk yarıda 11 asist saydım ben. Organizasyon üzerinden sayılar buluyoruz. Meelk Bilge'yi de oynatır hoca umarım Yasemen ile beraber

Hiç kimse bir yere gitmiyor Yalçın Bey,ne meraklıyız hemen hemen her maçtan sonra birilerini göndermeye..Prince çok değişik bir oyuncu ve ne zaman iki numarada oynasa bana göre fark yaratabilecek oyunculardan biri ve Avrupa pasaportu var.

Hiç kimse bir yere gitmiyor Yalçın Bey,ne meraklıyız hemen hemen her maçtan sonra birilerini göndermeye..Prince çok değişik bir oyuncu ve ne zaman iki numarada oynasa bana göre fark yaratabilecek oyunculardan biri ve Avrupa pasaportu var.

Ben yabancı sınırlaması var olduğunundan dolayı gönderilecekse Prince gönderilsin düşüncesini söyledim. Özellikle her maç sonu birini gönderelim türünden mesajım yoktur ayrıca. Taurasi'nin de Avrupa pasaportu var diye biliyorum bir kişilik devşirme hakkımız var bunu Taurasi'den yana kullanacağımızı düşünerek söyledim dostum

Ben yabancı sınırlaması var olduğunundan dolayı gönderilecekse Prince gönderilsin düşüncesini söyledim. Özellikle her maç sonu birini gönderelim türünden mesajım yoktur ayrıca. Taurasi'nin de Avrupa pasaportu var diye biliyorum bir kişilik devşirme hakkımız var bunu Taurasi'den yana kullanacağımızı düşünerek söyledim dostum
taurasinin avrupa pasaportu yok sadece italya dogumlu ama amerika milli takımında oynadıgı için kullanamıyor

Sizin özelinizde genel bir eleştiriydi bu,yanlış anlamayın..Taurasi Mustafa'nın da belirttiği gibi kıta dışı sayılıyor.Ligde 5 yabancı oyuncu ile aynı anda sözleşme yapabiliyoruz ki hali hazırda zaten 4 yabancımız var.(Tina,Diana,Alba,Piph)Buna bir de Sylwia eklenince olacak 5.

Avrupa'da ise iki kıta dışı yabancı oynatabiliyoruz.Ya Tina ya da Sylwia tribüne çıkacak maç maç Avrupa'da.Alba,Piph ise her daim kadroda olacak.Piph sadece özel anlaşma gereği Rus takımlarına karşı oynayamıyor veya dayatma gereği neyse artık.Kısacası kaliteli her türlü Avrupalı oyuncuya bu kadroda yer var.

Sanırım sizin karıştırdığınız nokta da ligde 4 yabancıyla sahaya çıkabiliyor olmamız.Bu durumda da bana göre maçına göre tercih yapılacaktır.Ama birilerini almak için birilerini göndermeye mecbur değiliz.

Yalcin Ermis yazdigin yorumun bastan asagi mantigi yok.Daha hangi oyuncu hangi statude oynuyor bilmiyorsun sonra Prince gitsin diyorsun.Prince ayarinda bir oyuncu su anda altin degerinde.Ligde Tina,Fowles,Diana ve Prince yada Alba oynayacak buraya uzun nasil alacaksin.Avrupada uzun zaten herkes alalim diyor ama Avrupali uzunu almak icin Prince i niye yollayalim.Sinirsiz Avrupali oynatabiliriz Avrupada.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...