Yabancı Havuzu

Arkadaşlar bence Koch bu saatten sonra bize hiçbir şey veremez.Onun ki yüksek form ve kendini aşmaydı.Ayrıca onun değerini artmasının sebebi doğru bir takımda doğru bir parça olmasıydı.
Çok kötü bir sakatlık yaşadı ve bu olay bizim kırılma noktamız oldu.Eskisi gibi verim vereceğine inanmıyorum.Zaten Koch,Tolbert gibi oyuncular bizim için mazide güzel bir yer etti.Bence TBL'de oynamış yabancılar üzerinde durmalıyız ama eski yabancıların transfer edilmesinden yana değilim.

Arkadaşlar artık yönetimin harekete geçmesi lazım futbol ligi biter bitmez Basketbol başta olmak üzere Amatör Şubelere gerken ilgi ve alaka gösterilmelidir.Bu kapsamda öncelikli olarak Teknik Ekip kurulmalıdır...

Kadromuzdakı mevcut oyuncuların durumu nedır,sozlesmelrı bıtıyo bu sezon?

SEKO' Alıntı:
Biz ilk önce elimizdeki Brian Boddicker ve Nick Jabınson'la anlaşmalıyız.
her sezon yeni yabancı artık yabancılarda kalıcı olmalı

nick bencede kalmalı ama ilk beş değil. takım sıkıştığında şut sokacak 6. adam olur

Brian Boddicker gidecekgibi görünüyor ancak aynı durum diğer yabancımız Nick Jacobsen için geçerli değil o da 1981 doğumlu ve Avrupa'da birkaç yıl tecrübe kazanmak istiyor eğer akıllıca davranır çabuk masaya oturabilirsek o da bizde kalmak isteyecektir....

ya arkadaşalar booddicker dışında herkesi yollayalım para gelirse tabii
Size JEFFORSON diyorum skor sorunu olmaz eski karşıyakalı çoşturur takımı bod-jef birddde kaliteli 5 numara

Ua İzmir' Alıntı:
ya arkadaşalar booddicker dışında herkesi yollayalım para gelirse tabii
Size JEFFORSON diyorum skor sorunu olmaz eski karşıyakalı çoşturur takımı bod-jef birddde kaliteli 5 numara
Jeferson'un 2003 yılında Rusya'ya gitti medyadan takip ettiğim kadarıyla
300bin dolar aldı.
biz ayda 3bin dolara adam oynatıyoruz. 4 yabancının maliyeti bir Jefforson etmiyor.

Çok doğru Jefferson oldukça pahalı bir şütör ama Anthony Bonner Larry Stewart Lloyd Daniels ların kadromuzda olduğu senelerde bizde Rus kulübleri gibi 1 oyuncuya Dünya'nın parasını verirdik ama o günler artık çok eski günlerde kaldı o günleri sadece Supersport daki maçlarda anımsayabiliyorum ve inanın çok ama çok üzülüyorum....

Bence olaya sırf para olarak bakmayalım.Allah aşkına para olmasa Rusya'ya kim gider?
Bzim ülke ise yabancılar açısından cennet.Böyle sıcak bir ortamı başka hiçbir ülkede bulamazlar.Eee bu adamlar da robot değil ya? ;)

koskaca gs kulubünün bunu karşılayacak parası yok helal olsun biz burda çırpınalım onlar hala otursun

kaemre' Alıntı:
Çoğunuz gençsiniz,
Bir kısmınızın da basketbolculuğu var,
Sıvayın kolları, başlayın idmanlara,
Bu sene çok lazım olacaksınız emin olun.

abi biz calısıyoz az biraz yetenekte var ,yasta genç ama ilgi ve deger veren yok ayrıca arkadaslar GS secmelerle ilgili ne biliyosunuz

1 2 numaraya yabancı alınmalı 4 no icin brianla masaya oturalım sonra kochile onlar da olmazsa jaime lloreda ile anlasırız 1 2 no hakkındabilgim yok bilgilerinizi bekliyorum bizim 2002 2003 bitane pgvardı lyday ona ne oldu