Yahoo Nba Fantasy Game ( Gsbasket ligi )

Yahoo Nba Fantasy Game | Şampiyon Brutal Rockets (Tebrikler Erdal)

bu kadar halihazır da NBA sever varken kuraydık bi lig yahoo'da şöyle canlı draftlı.. gelsin Kobeciler , LeBroncular.. :)

varsa katılım kuralım bi lig 10-12 kişi çıkarsa ? Emre'den projeler bekliyoruz.. :)

Re: Yahoo Fantasy

olum hiç oynamadın mı yuh ? :)

canlı draft ile sırayla seçim yaparak 12-14 kişilik bi kadro kuruyorsun.. 1 g, 1 sg, 6 f, 2 c, 2 bench üzerine..

12 takım olsa bunlar her hafta lig usulunden birbirleriyle maç yapıyorlar 6 maç var her hafta.. sırayla yapıyorsun herkesle sonra ilk 8'e girenler play off oynuyor..

maçlar da istatistik üzerine.. sayı, asist , rib. , to, blok ve yüzdeler.. bütün oyuncuların o günkü maçta yaptığı istatistikler ile skor oluşuyor.. eskiler iyi bilir Arda, Onursal , Murat fln.. :)

ligi bilmek ve hergün takip etmek şart tabi bu oyunda..

Levent Abi, bi ara buralarda efsaneydi oyun ama hiç girmek nasip olmamıştı.
Ancak Yahoo Fantasy 2011-2012 sezonu açılması için gerekli sayıya rahat ulaşılır diyorum :)

Levent ÖKTENER' Alıntı:
bu kadar halihazır da NBA sever varken kuraydık bi lig yahoo'da şöyle canlı draftlı.. gelsin Kobeciler , LeBroncular.. :)

varsa katılım kuralım bi lig 10-12 kişi çıkarsa ? Emre'den projeler bekliyoruz.. :)

10-12 kişi çıkar da o ligi organize edecek adam kim : )
ben bundan 10 gün önce falan şöyle bir baktım.
gözüm korktu..
ha ama levent sen diyorsan ki ben organize ederim.
hemen kuralım takımlarımızı..
ligin başlamasına 1 hafta kaldı..
zaman daralıyor.

tamam lig hazır.. draft cuma gecesi saat 22:00 ' da.. canlı katılmak isteyen 12 kişi katılsın,katılamıycak olanlar drafta, başvurmasınlar lige.. şifre ve id Emre 'de ondan alabilirsiniz, istediği 10 kişiyi seçer..

Ben ilgilenirim, katılırım ama ben daha fazla ilgilenirim diyen varsa katılabilir.

Levent'in önderliğinde lig kuruldu,sağ olsun..
Tahmin edileceği üzere şimdilik iki takım var ve tahmin edileceği üzere isimleri lakers ve sixers : )))
10 kişilik daha yerimiz ve 2 günümüz var..
Taleplerinizi bekliyorum.

Açık söylemek gerekirse ben de çok çok iyi bilmiyorum ama bulacağız bir yolunu.. Takılanlar buraya yazarlar, biliyorsam ben, bilmiyorsam Levent cevap verir.. Bir şekilde ilerleyeceğiz.. İlk 1-2 hafta sonrası zaten sistem oturur..

Görelim NBAeverleri..

Re: Yahoo Fantasy ( Lig kuruldu, katılımcılar bekleniyor)

Cuma akşam 18.00 e kadar katılmak isteyenler, yazsınlar isimlerini buralara..
Hak etmek diye bir şey yok..Amaç zevk almak. Yarışmak falan.
10 kişiden fazla başvuru olursa arkadaşların buradaki aktifliklerine bakarız.. Kim daha çok haşır neşir, kim daha çok takip ediyor, yazıyor gibi.
Tabii benim NBA ile alakam yok, spor olsun diye katılırım diyecek arkadaşlardan da izin rica edeceğiz.. Gerçekten takip edenlerle oynamamız lazım.
Tek ricamız; cuma akşamı canlı drafte katılamayacak olanlar başvurmasın.
Yani en azından herkes ilk takımı kurarken tam olmamız gerekiyor..
Bu önemli..

Emre Abi cuma akşamı kaçta olacak ya, benim o akşam için programım vardı da?

Yarışmacı adayları;

1) Furkan Şenbabaoğlu
2) Burak Barut
3) Kerem Seçer
4) Doruk Ünlü
5) Veysel Kaya
6) Canberk İşcan
7) Alperen Kaplan
8 ) Umut Gökgöz
9) Erdal Avcı
10)Burak Ceyhan
11) Tugay Aktepe
12) Deniz Baskın

NOT: Liste mesajlara göre güncellenecektir..

76ers dolu madem bende GSW ile gireyim mevzuya...:)
120 den aşağı atana darılırım...