Yahoo Nba Fantasy League 2013 -2014 2

Hızla bir Gsbasket Klasigi olan NBA Fantasy'nin 2.ligini bu senede açmak istiyoruz. 12 takımlı bir lig olucak katılmak isteyenler yazsın :)

1.Emirhan Duran
2.Doğan Sağlam
3.Batuhan Emiroğlu
4.Anıl Mehmet Yıldırım
5.Canberk İşcan
6.Alperen Küçük
7.Furkan Şenbabaoğlu
8.Kaan Şencan
9.Ali Can Kutlu
10.Melik Cem Koşar
11.Taner Demir
12.Murat Karasu

Geçen sene çok aktif olamadık ama 2 sene önceki ligimiz çok iyiydi hem takaslar olsun hemde oyun için çekişme ve kırıcı olmayan atışmalar olsun.Bu sene aynı havayı yakalıcağımız düşünüyorum geçen sene çoğu kişi Mezuniyet telaşı .Öss telaşı derken pek zaman ayırmadı.Ben kendi adıma bu sene tüm dikkatimi vericem oyuna :)

her sene öyle yapıyoruz abi 1.lig doluyor diğer oynamak isteyenleri topluyoruz 2 senedir öyleydi.Bu sene pek ilgi yok gibi ama

Geçen sene çok aktif olamadık ama 2 sene önceki ligimiz çok iyiydi hem takaslar olsun hemde oyun için çekişme ve kırıcı olmayan atışmalar olsun.Bu sene aynı havayı yakalıcağımız düşünüyorum geçen sene çoğu kişi Mezuniyet telaşı .Öss telaşı derken pek zaman ayırmadı.Ben kendi adıma bu sene tüm dikkatimi vericem oyuna :)

Aynen Emirhan o sene lig çok zevkli omuştu ilk sezonum olmasına rağmen finale kalmıştım tam final haftası askere gidince kaybetmişim çok iyi hatırlıyorum.:)