"YENİLMEZ ARMADA" İçin elele verelim eskiye dön

bir zamanların yenilmez armada lakaplı şubemizi yeniden diridlmek için elele vermeye devam edelim.. özellikle erkek takımından umudumuzu devam ettirmeliyiz..yani salonda hep beraber iyiyide kötüyüde görüyoruz.. daha iyi için salona gelmek şart.. ne olursa olsunn..bizler GALATASARAYIMIZI 100.YILINDA Boynu bükük görmek istemiyoruz... çünkü BASKETBOLUN KRALIDIR GALATASARAY...HER MAÇIMIZ BİR FİNAL ARTIK. kaybetme lüksümüz yok . Yenilmez Armada GALATASARAY ERKEK BASKETBOL TAKIMINI GERİ İSTİYORUZ.. GERİ GETİRECEĞİZ....

Onur efendi tekrar foruma hoşgeldin kardeşin askere gidio sen daha yeni gelion foruma neyse....
Ya beyler gerçekten bu takımın başarılı olması için en önemli nokta seyirci de değil TARAFTAR!!!
Hep diorum yine dicem taraftar olmadan sponsor ,sponsor olmadan adam gibi para olmazzz 2+2 =4bırak sponsoru taraftar oldumu yönetimde dikkat eder ulan der bu kadar taraftar saahip çıkıo ben sahip çıkmazsam yrn 1 gün taraftar benden hesap sorar der dikkat eder...

Elle,kolla olmuyor arkadaşım bu işler. Önce yönetimin verecek elini kolunu sonra gelecek sıra aşağılara. Ayrıca hep bir yerde hatalısınız. Fener'in maçına çok mu taraftar gidiyordu da hem bayanlarda hem erkeklerde bilmemkaç tane sponsor buldular ? Beşiktaş taraftarı salonda elele kolkolamıydı da 2 senedir iyi takım kuruyorlar?

Ya arkadaş bizi fb deb bjk den ayıran durum noıkta bu olsun diyom diğer lerinde taşıma suyuyla döneceğine biz taraftar olarak üerimize düşeni yapalaım gerisi gelir ben daha başka 1 şey demiyorum.

beşiktaş'ın durumu biraz dökme suyu gibi görünüyor (onların da arkasında bir dernek varmış galiba gerçi), ama fener'in arkasında hep 1907 derneği var bildiğim kadarıyla, şubeye hep sahip çıkıyorlar. önceki iki sezon onlar da heveslerini kaybettiler; ama bu sezon yeniden toparlanma yolundalar. bizde eksik olan da camiada takımı az ya da çok sürekli sahiplenen bir grubun, topluluğun vs. olmaması. her sezon bir şekilde yuvarlanıp gidiyoruz, yürümüyor böyle.

Bizde de "1905 Galatasarali Is Adamlari Dernegi" diye bir dernek var. Subenin ana maddi sponsorlugunu bu dernek alamaz mi? Ayrica genel muduru, sahibi gonulden Galatasarayli onlarca sirket, banka v.s.. var. Bu sirketlerin her birinden alinabilecek 20-30 bin USD'lik bir katki ile subeye senede 600-700 bin USD'lik bir katki saglar. TV gelirleri ile birlikte 1 milyon USD'i gecen bir senelik butce saglanabilir ve bu da dogru kullnailirsa heyecan yaratacak ve kafaya oynayabilecek bir kadro kurulmasina yeter. Ancak sube yonetimi bugune dek, cok sayida ufak sponsor aramaya degil, buyuk tek bir sponsoru aramaya calisti. Bugunun sartlarinda da hicbir firma tek basina birkac yuzbin dolarlik bir sponsorluk isine girmiyor (gerci becerikli olan onu da buluyor. Acaba Aras Kargo bu sene Fenere ne kadar para veriyor!).

Cok sayida sponsor bulabilmek icin oncelikle basket takiminin tekrar camia tarafindan kucaklanmasi gerek. Boyle bir birlikteligin Halil Uner'in varliginda olabilecegini sanmiyorum.

bence yönetime-takıma-teknik heyete bişey demeye hakkımız yok..biz ilk önce üzerimize düşen görevi yapalım..bi itü maçında 500 kişi olalım sonra yönetime basketçiye teknik heyete bişeyler söylemeye hakkımız olur..o zaman da olmuyorsa günah bizden gider...

Brawo Selim doğru nokta önce biz düzelelim toplanalım ,sesimiz ne kadar cok cıkarsa okadar daha cabuk tepkımıze olumlu etkılerı olacaktıreger olmazsa gereklı etkıler (yonetım oyuncu teknık kadro falan...)gelmesse bizler ozaman tepkılerımızı daha sert werırızzz