Yiğit Özmen ve Mehmet Sezer

Yiğit 2000 yılında Gökhan'la takas olduktan sonra bize geldiğinde 2003 yılında da takım kaptanlığınla mükafatlandırıldı 4 senede sadece abarmıyorum Fenerbahçe'yi elediğimiz maçta Dickıl'a yaptığı savunmayla maçı kazanmıştık o maç dışında ortalıklarda pek gözükmedi bu sezon Erdemir'de özellikle 2. yarıda iyi performans ve çift hanelki sayılara ulaştı bu maçtada eski takımına karşı yüreğini koyarak iyi bir maç çıkardı 4. periyotta hata yaparak oyundan alınan Gökhan Sunter'e de moral verdi Yiğit bizde de son 4 senesinde böyle oynasaydı. bizde de kritik 3'lükler atsaydı bizde yaptığı lüzumsuz faulleri Erdemir'de yapmıyor.
Mehmet Sezer takım kaptanı seyirciyi galyana getirmek ve haksız hücum faul yaptırmak için her şeyi yaptı birb takım kaptanı böyle davranmamalıdır.
Boddicker dokunmadanadam kendini yerlerde yuvarladı durdu. Erdemir Yönetimi takım kaptanlığı konusunu yeniden gözden geçirmelidir.

Yiğit kaptan hala gönlümüzde.Erdemirli oyuncular çok çirkefti.Fırat Aydemir,Mehmet Sezer,Keep'e yumruk atmaya çalışan Pasco,maç sonunda Jacobson'a küfür eden Dickel...Kısacası seneye görüşürüz. :evil:

koch' Alıntı:
Yiğit kaptan hala gönlümüzde.Erdemirli oyuncular çok çirkefti.Fırat Aydemir,Mehmet Sezer,Keep'e yumruk atmaya çalışan Pasco,maç sonunda Jacobson'a küfür eden Dickel...Kısacası seneye görüşürüz. :evil:
BUNLAR ERDEMİRSPOR'a KESİNLİKLE YAKIŞMIYOR birde eğer lig 7.'incisi ise ama yinede bu takımdan kesilmesi gereken oyuncu değil TERBİYESİZLER VAR :evil: :evil: :evil: :evil:

Bence Serdar TABAY !

Kadıköy' e futbol deplasmanına gelecek kadar "Hasta Galatasaraylı"

Zaten Kadıköy' e gelen 3 Galatasaraylı basketbolcu tanıdım, gördüm ...

Selim DEMİR, Hüseyin BUĞDAYCI ve Serdar TABAY !

Serdar'ın sanırım hala alacağı var ama saygısından sevgisinden ses çıkarmıyor :(

Yiğit Özmen konusunda yapılabilecek tek yorumda ayrılmamıştır, kaçırılmıştır.

Bu arada Yiğit Telekom'a transfer oldu o dönemde ama kulübede 350 bin dolar bonservis parası kazandırdı ;)

Slay iyi bir zamanımıza denk gelseydi çok daha farklı oynardı, çok daha farklı olurduk.

Mehmet Sezer denen güreşçi kılıklı piknik tüpe ben de gıcık oldum.. Adam BJK lı Ahmed HAssan'ı geçti artistlikte.. Yaptırdığı hücum faullerin hiçbiri hücum faul değil. Daha adam temas etmeden kendini atıyor sahtekar. Tamam bi maçta 1-2 kere yapılır da her pozisyonda da yapılmaz..

Yiğit Özmen sevdiğim bir elemandır ama gitmesi basketbol açısından çok ta büyük kayıp değil bence..

Onursal' Alıntı:
Yiğit Özmen konusunda yapılabilecek tek yorumda ayrılmamıştır, kaçırılmıştır.

Bu arada Yiğit Telekom'a transfer oldu o dönemde ama kulübede 350 bin dolar bonservis parası kazandırdı ;)
Yiğit'in kayıp olduğuna inanmıyorum bizde Telekom'a gitmeden önce 2maç üst üste iyi oynadığını görmedim ama bir periyotta 4 faule ulaşitığını gördüm Telekom'un 350bin dolar verdiğine inanamıyorum Yiğit 97-98 sezonunda bizde çok iyi bir sezon geçirmedi 98-00 yıllarında da Telekom'da çok iyibir performans göstermedi gösterseydi bu kadar para verdiği adamı verdiğine pek inanmıyorum takasla bırakmazlardı.

Yigitten asla 30 sayi 10 ribaund yada 5 asist beklemeyin.
Yaptigi isler kaptanligin gerektirdigi islerdi.
Onun disinda oyuna girip oyunu cevirdigi cokta maci gordum.

yigit özmeni mac öncesi tribüne cagirdik zaten biz de!