Yönetim Gündemi : Basketbol

bu fanatık gazetesınde bır yazı okudum ve bunu sızınle paylasmak ıstıorum yazıorum yazıyı

YONETIMIN GUNDEMI BASKETBOL
sezonu bıtmesıyle bırlıkte hemen hemen hergun toplanan ve gelecek yıl ıcın radıkal kararlar alan Galatasaray Yonetımı,bugun yıne bır araya gelecek..

Yonetımın bugunku toplantısının ılk gundem maddesı ıse BASKETBOL SUBESI..Idarecıler basketbol takımını yenıden basarılı gunlerıne dondurebılmek ıcın fıkır alıs verısınde bulunacaklar...

evet beyler yazı boyle sımdı toplantıdan cıkacak kararlar onemlı...bugun den sonra GALATASARAYIMIZ ESKI YENILMEZ ARMADA GUNLERINE DONEBILIR

saygılarımla...

Re: yonetım gundemı basketbol

LeBron James23' Alıntı:
Idarecıler basketbol takımını yenıden basarılı gunlerıne dondurebılmek ıcın fıkır alıs verısınde bulunacaklar...

Hangisinin fikri varmış da alışverişde bulunacaklarmış hakkaten merak ettim

Re: yonetım gundemı basketbol

gordon' Alıntı:
LeBron James23' Alıntı:
Idarecıler basketbol takımını yenıden basarılı gunlerıne dondurebılmek ıcın fıkır alıs verısınde bulunacaklar...

Sadece merak ediyorum yönetimden kaç kişi basketbolu biliyor bilmese de takip ediyor. Mesela bir yönetim kurulu toplantısında biri çıksa deseki "Mete Babaoğlu boşta acaba bize gelse nasıl olur?" dese bence cevaplar böyle olur. "Mete kim?", "Bu Mete pivot mu?", "Ben Mete'yi guard diye biliyorum, Orhun-Kerem varken ne gerek var" vs vs vs... Tabi biraz abartarak anlattım ama demek istediğim nokta YK da acaba kaç kişi basketbolu güncel olarak takip etmekte ki fikir alışverişinde bulunsunlar. Umarım yanılıyorumdur, umarım en az 4 5 kişi geceleri uyumayıp NBA playoff lari izliyordur, umarım bu sene rakiplerimizin yaptıklarını görüp, bizim durumumuza bakıp artık biraz harekete geçerler. Fikir mi alıp verirler, oyuncu mu alıp verirler, sponsor mu alıp verirler bilmem ama artık birşeyler alıp verip GALATASARAY'ı hakettiği yere getirirler.

ergun gursoy basketbol subesını alsın bence bıraksın yuzmeyı muzmeyı zaten yuzme takımı ck ıı ergun gursoy basketbol takımını alıp basarılı gunlerıne dondurmelı..

Keşke Basketbolsever bir yönetimimiz olsa O zaman nede güzel ilgilenirlerdi......
Ah nerde o günler olacak da bizde görücez?????? :roll: :roll:

SAYGIN AKEL' Alıntı:
Keşke Basketbolsever bir yönetimimiz olsa O zaman nede güzel ilgilenirlerdi......
Ah nerde o günler olacak da bizde görücez?????? :roll: :roll:
Sana katılmamak içten bile değil nerede o eski Yenilmez Armada Kadromuz.Kümede kalma yerine üst sıraları zorlayacağımız günleri görmek üzere :( :( :(

beyler bakarsınız takıma bı sıhırlı degnek deger ve hersey degısır nıe olmasın 2 sene oncekı besıktasa bakın sımdık ı besıktasa bakın bızde ole olabılırız yeter kı bıras bu ısı bılen ınsanlar olaya el atsın ve basarılı olacagımıza ınanalım bence yonetım bu senekı olanlardan gereken dersı aldı ve bundan sonra akıllanacak yıyosa akıllanmasın artık tepkımızı daha buyuterek yansıtırız.. merak etmeyın dostlar KIMSE GALATASARAYDAN BUYUK DEGIL YETER KI ICIMIZDEKI CEVHERI CIKARALIM...

Sana katılıyorum ama....
Abi Beşiktaş'da para var yaptılar bizde para yok ki olmayan para ilede ilgilenilmez abi...
Hatta adamlar süper ekip kurup üstüne birde Spor Kompleksi açtılar yani bize çok uzak olan herşeyi yaptılar.... :roll: :roll:

gordon demiş ki:
LeBron James23 demiş ki:

Sadece merak ediyorum yönetimden kaç kişi basketbolu biliyor bilmese de takip ediyor. Mesela bir yönetim kurulu toplantısında biri çıksa deseki "Mete Babaoğlu boşta acaba bize gelse nasıl olur?" dese bence cevaplar böyle olur. "Mete kim?", "Bu Mete pivot mu?", "Ben Mete'yi guard diye biliyorum, Orhun-Kerem varken ne gerek var" vs vs vs... Tabi biraz abartarak anlattım ama demek istediğim nokta YK da acaba kaç kişi basketbolu güncel olarak takip etmekte ki fikir alışverişinde bulunsunlar. Umarım yanılıyorumdur, umarım en az 4 5 kişi geceleri uyumayıp NBA playoff lari izliyordur, umarım bu sene rakiplerimizin yaptıklarını görüp, bizim durumumuza bakıp artık biraz harekete geçerler. Fikir mi alıp verirler, oyuncu mu alıp verirler, sponsor mu alıp verirler bilmem ama artık birşeyler alıp verip GALATASARAY'ı hakettiği yere getirirler.
benim bildiim yöentim kurulundakiler sacece finansal destek saglarlar o transfer konularina yönetim kurulu baksa saçmalik olur bu konularla teknik heyet ilgilenir onlar da herhalde orhunla keremin artik takimda olmadiini mete baba oglunun pivot mu guard mi olduunu bilirler

Abi Beşiktaş da uygulanması gereken yönetim yapısı bakımından iyi bir örnek değil.Kulüpde parasal işlerin iyi gitmesi sonucu bu hale geldiler.Bu yıl ise büyük ihtimalle eski hale dönecekler.
Daha kalıcı bir şeyler bulunmalı...

koch' Alıntı:
Abi Beşiktaş da uygulanması gereken yönetim yapısı bakımından iyi bir örnek değil.Kulüpde parasal işlerin iyi gitmesi sonucu bu hale geldiler.Bu yıl ise büyük ihtimalle eski hale dönecekler.
Daha kalıcı bir şeyler bulunmalı...
koch dedikleri çok doğru 2 yıl şampiyonluğa oyna yönetim bütçeyi düşürsün ligte kalmaya oyna en güzeli kendi kaynağını yaratıp gerçekçi bütçelerle hareket etmek.

yonetımden hala net bıse cıkmadı ayın 15 ınde beklıoruz artık zaten bugun ayın 14u 1 gun kaldı yane hadı hayırlısı..

LeBron James23' Alıntı:
yonetımden hala net bıse cıkmadı ayın 15 ınde beklıoruz artık zaten bugun ayın 14u 1 gun kaldı yane hadı hayırlısı..

Çok bekleriz daha. Liglerin başlamasına bir kaç gün kala ya da başladıktan sonra acele bir transfer yapar yönetimimiz merak etmeyin.

19onur85' Alıntı:
LeBron James23' Alıntı:

Çok bekleriz daha. Liglerin başlamasına bir kaç gün kala ya da başladıktan sonra acele bir transfer yapar yönetimimiz merak etmeyin.

beklemekten ve dua etmekten yapılacak bıse yok kı