YTU 100. Yıl Panelleri - Basketbol - 16 Subat Carsamba 12.30

Bence de çok sıcak ve güzel bir ortam da geçti, gelen bütün arkadaşlarıma çoook teşekkür ederim, ayağınıza sağlık.

Gercekten cok cok guzel bir panel oldu. Yildiz'li Aslanlar'a tebrikler ve tesekkurler. Salonu da cok guzel suslemisler falan. Hersey cok guzel organize edilmisti. Bravo.

Keske salon daha dolu olsaydi. Neyse.

Doga

panelde ortamda çok sıcaktı.bu arada bayan basketçilerden Crystal Givens çok neşeli bi tip.tek üzücü olan ise salonun tam dolmamış olmasıydı. biraz fedekarlık yaparsak çok şey kaybetmiş olmayız sanırım...

Herkes geldiği için çok teşekkür ederim ayaklaırnıza sağlık..
ama salonun dolmaması açıkcasıbeni üzdü 167 kişi gelmiş biletlerden aldıgımız rakkam bu..ben o salona 350 kısı rahat gelırdıyordum ama olmadı, hayalmiş benimkisi..
umarım moral verebilmişizdir takıma.Hatalarımız olduysa organizasyonda bi bozukluk aksaklık olduys abunun içinde herkesten özür dilerim .Bu panelin gerçekleşmesine bize destek veren Onursal a da teşekkürlerimi sunarım...

Cemal Ahmet AKÇAKAYA

su anda bazı okullarda tam dönem arası veya bütünleme dönemi olması bence ilgiyi azalttı. eger dönemin ortasında baska bi panel yapılırsa sayının 167 cok cok üstüne cıkıcagına inanıyorum

y7.jpg

Sevgili arkadaslar,bizim cektigimiz tüm resimler http://www.ultraslantrakya.org adresinde,hepsini buraya tasiyip kirlilik olsun istemedim,

geçte olsa görüşümü yazayim,gerçekten harika bi paneldi,Yıldızlı arkadaslarımızın ellerine,yüreklerine saglık..

Bahar senliklerine yakın bi zamanda Trakya Universitesindede aynı şekilde bi panel düşünüyoruz,Halil hocamızla konustuk "her türlü geliriz" dedi kendisi,

böyle bi durum olursa,Yıldıza verdiginiz destegin aynısını bizede bekleriz..
otobus parası ayarlayın,gerisi bizden :)