Zafer Kalaycıoğlu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Re: İstifa edecek yüreğin var mı? Zafer KALAYCIOĞLU

Uyarı yapmayı unutmuşsunuz ben yapayım bari tansiyon hastalığı olan,kalp hastalığı olan kardeşlerimin şiddetle röportajı izlememesini tavsiye ediyorum...Herşeyden önce sağlık...

Kerem BOZGEYİK' Alıntı:
Uyarı yapmayı unutmuşsunuz ben yapayım bari tansiyon hastalığı olan,kalp hastalığı olan kardeşlerimin şiddetle röportajı izlememesini tavsiye ediyorum...Herşeyden önce sağlık...
Valla benim izlemeden bozuldu sağlığım,izlesem heralde kalp krizi falan geçiririm

Şampiyonluk hedefi ile başladığımız hiçbir sezonda 3-0 ile kaybetmedik Fener'e karşı. İlk sene son saniyede kaybettik, geçen sene de Işıl' ın talihsiz sakatlığı olmasa son maçta Caferağa' da neler olur hiç belli olmazdı. Üstelik bu takım bugüne kadarki bütçesi en fazla olan takım. Zafer Kalaycıoğlu'nun tek hedefi Fener'i geçmekti. Antrenörsüz, sorunlar yaşayan ve çok ta iyi durumda olmayan bir Fener karşısında 3-0 ile süpürülüyorsak bu başarısızlığın bedelini ödemeli. Zira önümüzdeki sezon Avrupa'nın en iyi koçlarından birine sahip, Taurasi gibi bir yıldızı kadrosuna katmış bir Fenerbahçe karşısında ne yaparız düşünmek bile istemiyorum.

Birde olayın şu yönü varki oyuncu, teknik ekip, yönetici, taraftar kimse sevmiyor ve saygı duymuyor bu insana. Bu şartlarda daha fazla yol almak hiç mantıklı olmaz..

Önce bi neden bu takımın oyun kurucusu yok onu tartısalım. sonucta bu takımı heralde ZK kurdu. takıma tamika yada katie yerine guard alınsa belki bugun şampiyon bizdik. kocaman bır ? bu tercih.

ben artık bahar en iyi macını oynarken kenara alınırsa,yelena içeriyi dagıtırken 5 kısaya dönülürse,40 dakıka boyunca adam adama savunma yapılıp hiçbir savunma değişikliği yapılmazsa eger bu adamda bir art niyet ararım. bunları gormek icin deha olmaya gerek yok. eminim su forumdan biri bu takımda antrenor olsa en az 1 mac kazanırdık.

kımsenın degınmedıgı gozume carpan bır konu daha sevgili antrenorumuz macın en krıtık anlarında tribunlere donup ıslıklayın,bagırın,şşştttttt,hadi smd eller havaya yapmak yerıne oyuncularına taktık verseydi keske. Galatasaray antrenorune yakısmıcak hareketler bunlar. bir agırlıgın olsun be adam!!!

Birkaç gün içinde güzel haber çıkacak gibi görünüyor. Çok fazla baskı var yönetime bu konuda ki artık iyice istenmeyen adam ilan edildi kendisi.

Bu süre zarfında önce kendisi davranıp onurlu bir şekilde kendisi bırakır mı göreceğiz tabi. Başarısızlığı kabul edip yönetim tarafından görevi bıraktırılmadan kendisi bırakması da bir erdemdir. Bakalım Zafer Kalaycıoğlu bu erdeme sahip mi göreceğiz.

Saygılar.

Artık kimsenin tahammülü kalmadı.Sinir harbi yaşamaktan bıktık.Yöneticilerimiz kafaları çalışan ve bu işten anlayan insanlar.Bu sorunu görüyorlar elbet ve yapılması gereken neyse yapacaklardır.Çünkü koçun kendi bırakacağı falan yok!

Adamlar bir Türkiye kupasını kaybettiler ve hemen hocalarını yolladılar.Yardımcı koçlarıyla devam edip en büyük hedefi onları yenmek olan sözde Türkiyenin en iyi koçlarından birine basketbol dersi verdiler.Yazık demekten başka birşey yok.Zafer hoca olmasaydı ne olurdu belki yine kaybederdik şampiyonluğu ama bu kadar ezilmezdik.Geçen seneleride biliyoruz,yaşadık.
Dün salondan çıkarken bir yöneticiye denk gelip ağzıma geleni saymak istedim onla ilgili ama bu şansım olmadı.
İSTEMİYORUZ KARDEŞİM SENİ,BIRAK ARTIK DÜŞ YAKAMIZDAN!

istifa etmek zorunda değil,direk kovmalıyız...

cem akdağ,ekrem memnun ya da yabancı bir koç gelmeli bir an önce ama benim gönlüm cem hoca da tabi...

Galatasaray'da sıcak saatler

12 Mayıs 2010TBBL 2009-2010 sezonu play-off final serisinde ezeli rakibi Fenerbahçe?ye 3-0 yenilerek şampiyonluğu kaptıran Galatasaray Bayan Basketbol Takımı?nda sular kaynıyor.

Kaybedilen şampiyonluğun ardından yapılacak değişiklikler konuşulurken ilk müjde geldi. Sarı-kırmızılı takım kadrosuna dünyada smaç basan ender oyunculardan biri olan Sylvia Fowles?ı kattı.

Antrenör Zafer Kalaycıoğlu gelecek sezon planlarını önümüzdeki günlerde yapacağını söylerken, kendi durumunun da ne olacağının henüz belli olmadığını söyledi.

Sylvia Fowles transferini doğrulayan Kalaycıoğlu, ?Evet, Fowles ile anlaşıldı. Kulüp birkaç gün içinde resmi siteden açıklamaya yapacak. Onun dışında da ne olacak henüz bilmiyorum. Ben de gelecek sene takımda kalacak mıyım belli değil? dedi.

"EN ÇOK ÜZÜLDÜĞÜM KONU?"

Tecrübeli antrenör kaybedilen şampiyonlukta en çok üzüldüğü konunun Adnan Polat?a verdikleri sözü yerine getirememek olduğunu belirterek ?Başkan Adnan Polat?a verdiğimiz şampiyonluk sözünü yerine gelemedi. Sadece Türkiye Kupası?nı aldık. Bu nedenle çok üzgünüm. Özellikle de son maçı Türkiye?nin en kaliteli seyircisinin önünde oynadık ama olmadı, kazanamadık.

"ÇOK BASİT HATALAR YAPTIK"

Kaybedilen şampiyonluk için çok basit hatalar yaptıklarını söyleyen Kalaycıoğlu ?Serideki 3 maçta da inanılmaz basit hatalar yaptık ve bu nedenle şampiyonluğu kaybettik. Benim o takımı yakından tanımam avantaj olmalıydı ama olmadı. Fenerbahçe son 5 yılın şampiyon takımı, sürekli aynı kadro ile oynuyorlar ve çok tecrübeliler? dedi.

Kanyak: Hürriyet gaztesi

Türkiye'nin en iyi taraftarı sözünü daha önce bizden başkası için kullandılar mı acaba?

Mümkünse Cem Akdağ ismi geçmesin.
Cem hoca şube içi ihtiraslara kurban edilebilecek biri değildir.Canın istediğinde erkek takımının başına geç sonra Erkek takımının başında kalacaksın diyip sonra yeniden vazgeçip bayan takımının başına geç gibi şeyler yapılmamalı.Bazı şeyler çocuk oyuncağı değildir.Böyle yapılarak Cem Akdağ ve bir çok kişi yıpratılıyor.

Diana taurasi transferini de yaptılar ne olursa olsun marka bir koça emanet ettiler takımı bu hamlelere nasıl karşılık verileceğini merak ediyorum.

Ceyhun Yıldızoğlu düşünülebilir olası bir koç değişikliğinde

dün fb koçunun durumu çok komikti.

galiba ingilizcesi yok nevriye çeviriyordu,penny setleri gösteriyordu o sadece tahtayı tutuyordu ..hatta bi ara sinirlendi listen to me bi bağırdı ben buradayım hesabı..

yani biz böyle koçun takımına 3-0 yenildik diyeceğim ,demekki birazda oyuncunda olucak arkadaş.

Fenerbahçe molalarının yarısı çeviriyle geçmiştir zaten. Devran Tanaçan'ın NCAA kariyerinin olamsı iyi olmuş onların adına, yoksa işleri zordu. :)

İşin şakası gırgırı bir yana, Aydın Uğuz en azından geçiş hücumlarını, fast breakleri zorlayalım, kısalar ribaundı alabilirlerse tempo yapsınlar demiş olacak ki, ilk çeyrekte o sayede kolay sayılar buldular ve maça kötü başlamalarına rağmen kontrolü ele aldılar. Maçtan sonra da, bize hücum organizasyonu yok dediler, Galatasaray'a ne diyecekler gibisinden konuştu; ama bizi yenmeleri bizi mde hücumdaki organizasyonumuz Sophia'nın içeride boğuşması ve Tamika'nın birebir zorlamaları şeklinde olduğundan, bizi yenmeleri kendisinin coachingi adına birşey göstermiyor bence.

Can Akan' Alıntı:
Mümkünse Cem Akdağ ismi geçmesin.
Cem hoca şube içi ihtiraslara kurban edilebilecek biri değildir.Canın istediğinde erkek takımının başına geç sonra Erkek takımının başında kalacaksın diyip sonra yeniden vazgeçip bayan takımının başına geç gibi şeyler yapılmamalı.Bazı şeyler çocuk oyuncağı değildir.Böyle yapılarak Cem Akdağ ve bir çok kişi yıpratılır..

Aynı korkuları paylaşıyorum ve içimden bir ses bu böyle olacak diyor...

Burda bir imza kampanyası başlatıp yönetime gönderemezmiyiz? Fener önce çok iyi bir koç ie anlaştı ardından Dianayı açıkladılar.Biz artık kimi transfer edersek edelim Zaferin kalması gibi bir hata yapılırsa hiçbir anlamı olmayacağını umarım yönetimde görebilir.En azından iyi bir koç bulup bu alandaki dezavantajımızı kaldıralım.Yoksa yine boşuna bir sezon geçireceğiz.
İmza kampanyası başlatalım arkadaşlar.Elimizden geleni yapalım.

Re: İstifa da bir Erdemdir. İstifa Bekliyoruz Zafer Kalaycıoğlu

Sizce takimin basina kimi getirmeliyiz bu konuda ben cok fazla yorum yapamayacagim cünkü antrenörleri pek tanimiyorum. Cem Akdag ve Zafer Kalaycioglu disinda tanidigim 2 antrenör var Ayhan Avci ve Aziz Akkaya bunlar iyi mi sizce?

Geldiğinden bu yana düşüncemiz değişmedi.. Kendisi mi gider yoksa yönetim mi yollar bilmem ama bir daha bu kulübün yanından geçmemen dileğiyle..

Birde şöyle birşey var, madem piyasada ve dünyada ki sağlam koçları alamıyoruz ya da getirtemiyoruz o halde içimizden biri yetişsin. Koca şube'de adam gibi bir koç yok mu, ya da bu işi bilen hocalar gelmiyor mu da bu herif geliyor..?

Salih Coskun' Alıntı:
Oyun kurucumuz yok, sutör guardimiz yok, pivotumuz yok karsi takima baktigimizda her bölgeye 2-3 oyunculari var tek basina birsel senin tugban ve nilayinin toplamini 5e katlar. Arada ucurum bir kalite farki var 2 takim arasinda. Senin yildiz diye milleti kandirmak üzere trnasfer ettigin Tamikalar Katieler profesyoneli gectim amatör basketbolcularin %99 attigi pozisyonlari üstelik bombos durumdayken kaciriyorsa ve böyle bir durumda burda basabas giden 3 mac varsa Zafer hocayi alkislamak gerek.

Şunu da unutmayın Salih bey rakip takımın doğru dürüst bir coach u bile yoktu. Evet alkışlamak lazım.

Salih Coskun' Alıntı:
Sizce takimin basina kimi getirmeliyiz bu konuda ben cok fazla yorum yapamayacagim cünkü antrenörleri pek tanimiyorum. Cem Akdag ve Zafer Kalaycioglu disinda tanidigim 2 antrenör var Ayhan Avci ve Aziz Akkaya bunlar iyi mi sizce?

Yabancı bir koç getirilip bir sistem oluşturulsa nasıl olur sizce?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...